Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Jaki byłTwój najgorszy i najstraszliwszy koszmar jaki Ci się kiedykolwiek przyśnił?.

185 postów w tym temacie

Mi sie ostatnie śni, że gdy włączam komputer pojawia się nagle WIELKI ekran z napisem : TO JA! WIRUS! MUSISZ ZROBIĆ FORMAT!!!

A tak na serio : śni mi sie, że gdy właczam komputer nic się nie dzieje poza pojawieniem się ekranu z nazwa płyty głównej :( KOSZMAR! AA BBRR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak miałem 7 lat to mi się śniło że zostałem przygnieciony przez potwora z dobranocki pt.:"Fraglesy"teraz to lipa ale wcześniej...brrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo się przyklejałem do asfaltu na środku ulicy. Odklejałem się jak samochód prawie mnie przejeżdżał. Wtedy to miałem serce w gardle, a teraz można sobie z tego żartować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś sen,że po moim podwórku chodzi sobie niedźwiedź polarny.Ja siedzę sobie na trawie niedaleko wielkiego dębu,który tam jest,nagle niedźwiedź mnie spostrzega,staje na dwóch łapach opierając się o rzeczony dąb,zaczyna się siłować z drzewem,tak długo,aż te zwaliło się na mnie.brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do tzw. proroczych snów,koszmarów.Według mnie są one po to,aby ustrzec się błędów jakie można popełnić ustrzec się przed nimi i wynikającymi z nich głopotami...
Tylko skąd one się biorą?!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój najstraszniejszy sen, który bardzo zapadł mi w pamięci...
Miałem 5 lat.
Patrze przez okno a boisko szkolne* a tam mój ulubiony mis(Myszka Miki). proszę tatę aby mi po niego poszedł(ciemno było) ale ten mi odmówił i musiałem iść sam(bałem sie ciemności). Wyszedłem z domu na klatkę a zboku** zaatakował mnie kościotrup, widziałem cień jego czaszki. Wziąl mnie pod pache i uciekł gdzieś ze mną. W tym momencie sie obudziłem i ryczącz ze łazami w oczach pobiegłem do pokoju obok co chwila sie potykając do pokoju rodziców. obu obudziłem i próbowali mnie uspokoić.

*koło domu(W Cieninie Kościelnym, taka mała wioska***) miałem szkołę a w niej przedszkole. Przechodziłem przez płot mojego domu i jestem na boisku szkolnym.
** Koło drzwi miałem taki zacieniony korytarz na klatce. Nikt w tym korytarzu nie mieszkał(dwa mieszkania były). Zawsze był pusty, ciemny i bałem sie do niego wchodzic.
***Digram(może ktoś skojarzy) <----=Niedaleko Cienin Kościelny------>Słupca------>Golina----->konin Woj. Wilkopolskie:)
Takie sny zapadaja w pamięć. Zwłaszcza gdy to twój pierwszy. Póxniej wiele podobnych mi sie sniło a to o zagazowaniu przez trupa w niemieckim mundurze(ten z drugiej wojny), ato powyrywaniu mi kończyn. Póxniej mama nuczyła mnie pacierza. Jak ręka odjał(koszmary znikły). To jeszce jeden dowód że BÓG istnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 20:19, Vasilli napisał:

Mój najstraszniejszy sen, który bardzo zapadł mi w pamięci...
Miałem 5 lat.
Patrze przez okno a boisko szkolne* a tam mój ulubiony mis(Myszka Miki). proszę tatę aby mi
po niego poszedł(ciemno było) ale ten mi odmówił i musiałem iść sam(bałem sie ciemności). Wyszedłem
z domu na klatkę a zboku** zaatakował mnie kościotrup, widziałem cień jego czaszki. Wziąl mnie
pod pache i uciekł gdzieś ze mną. W tym momencie sie obudziłem i ryczącz ze łazami w oczach
pobiegłem do pokoju obok co chwila sie potykając do pokoju rodziców. obu obudziłem i próbowali
mnie uspokoić.

*koło domu(W Cieninie Kościelnym, taka mała wioska***) miałem szkołę a w niej przedszkole.
Przechodziłem przez płot mojego domu i jestem na boisku szkolnym.
** Koło drzwi miałem taki zacieniony korytarz na klatce. Nikt w tym korytarzu nie mieszkał(dwa
mieszkania były). Zawsze był pusty, ciemny i bałem sie do niego wchodzic.
***Digram(może ktoś skojarzy) <----=Niedaleko Cienin Kościelny------>Słupca------>Golina----->konin
Woj. Wilkopolskie:)
Takie sny zapadaja w pamięć. Zwłaszcza gdy to twój pierwszy. Póxniej wiele podobnych mi sie
sniło a to o zagazowaniu przez trupa w niemieckim mundurze(ten z drugiej wojny), ato powyrywaniu
mi kończyn. Póxniej mama nuczyła mnie pacierza. Jak ręka odjał(koszmary znikły). To jeszce
jeden dowód że BÓG istnieje:)

Hehe

Fajne sny choć ja,gdy miałem 5 lat o hitlerowcach nie miałem zielonego pojęcia,gratuluję wiedzy!.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o nich pojęcia nie miałem, nawet nie wiedziałem, że Wojny swiatowe były. Ale na ostatnich lekcjach historii(o II wojnie mieliśmy) skojarzyłem ze zagazowali mnie w Auschwitz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie napiszę o jednym koszmarze a potem jak sobie jakieś jeszcze przypomnę to napiszę.

Śniło mi się że przeprowadziłem się z rodzicami do mieszkania mojego kolegi (a tak wogóle to gdzie on wtedy zamieszkał?). W pewnym momencie coś chciałem od rodziców więc poszedłem do dużego pokoju gdzie oni siedzieli. Idę do tego pokoju gdy nagle wyskakuje na mnie potwór z Prince of Persia: Worrior Within ( chodzi o tego psa który po zabiciu go wybucha). Z tego co pamiętam to zacząłem z nim walczyć, lecz na tym się mój sen skończył (Sen śnił mi się w tym roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu ostro pogrwałem w singla z RTCW.I z tego powodu ciągle miałem koszmary,że jestem otoczony i zżerany żywcem przez tamtejsze zombiaki,a naprawdę ich się bałem,gdy grałem w misje z ich udziałem serce przez cały czas waliło mi jak szalone,ale 10 razy gorsze byłe te koszmary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój najgorszy sen to jak dysk mi sie sformatował i chciałem zabić kolesia co stworzył tego wirusa co to spowodował ale niestet policja mnie złapała i dała dożywocie w toalecie... A potem się obudziłem i rzeczywiście byłem w toalecie bo lunatykowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak byłem mały i miałem gorączkę ZAWSZE śnił mi się ten sam sen. Była to jakby "wojna" różowych kafalek, z czarnymi kafelkami. Kiedy "wygrały" czarne budziłem się z płaczem, kiedy różowe nic się nie działo i po prostu się budziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dam jeden z koszmarów, któy pamiętam.
Była noc w domu siedziałem sobie sam. Rozpęteła się burza, odcieło światło, więc było ciemno, od czasu do czasu rozjaśniało się gdy pioruny grzmiały i się błyskało. Czułem, że jednak nie jestem sam... Zacząłem uciekać po domu (dom zrobił się jakiś większy, niż jest w rzeczyswistości), ten ktoś za mną szedł, czułem jego oddech za sobą.
W pewnym momencie błysło się i ujrzałem jego twarz, to był jakiś wielki Murzyn. Pobiegłem na strych, ale on nie zrezygnował, wszedłem więc na dach mego domu, odwracam się, a on jest za mną, Przez cały ten czas wiedziałem, że chce mnie zabić. Patrzę - jest za mną tuż, tuż, teraz popatrzyłem na ziemię i skoczyłem...
To koniec snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 10:30, paweusz napisał:

To ja dam jeden z koszmarów, któy pamiętam.
Była noc w domu siedziałem sobie sam. Rozpęteła się burza, odcieło światło, więc było ciemno,
od czasu do czasu rozjaśniało się gdy pioruny grzmiały i się błyskało. Czułem, że jednak nie
jestem sam... Zacząłem uciekać po domu (dom zrobił się jakiś większy, niż jest w rzeczyswistości),
ten ktoś za mną szedł, czułem jego oddech za sobą.
W pewnym momencie błysło się i ujrzałem jego twarz, to był jakiś wielki Murzyn. Pobiegłem na
strych, ale on nie zrezygnował, wszedłem więc na dach mego domu, odwracam się, a on jest za
mną, Przez cały ten czas wiedziałem, że chce mnie zabić. Patrzę - jest za mną tuż, tuż, teraz
popatrzyłem na ziemię i skoczyłem...
To koniec snu...

Hmmm....
Bardzo ciekawy koszmar...
Niespotkałem się z podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie śnił koszmar, że oglądałem tv, a tu nagle szyba pęka i ktoś strzela mi w okno. Nagle usłyszałem krzyki i zacząłem czołgać się. Potem wyjrzałem przez okno, a na dole leżała martwa policja i jakiś wariat z karabinem i bazooką, a gdy mnie zauważył wystrzelił z bazooki do mnie no i koniec snu...

A drugi sen to to, że się obudziłem wyjrzałem przez okno, a bardzo daleko był bardzo ogromny, zarośnięty roślinami no i przekrzywiony komin. (taki jak na statkach pasażerskich albo w tym co myszka Jerry uciekała przed Tomem :D ). No i z tego komina wyleciało coś czarnego i niszczyło całe miasto (Warszwa- Mokotów). Oczywiście krzyki, tłumy ludzi, a jak doszło do pokoju to zamknąłem okna i to coś czarnego nie weszło, ale zrobiła się zupełna ciemność w pokoju. I jak była ta ciemność to się obudziłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój najgorszy to sen w którym chciałem sobie pofruwać i wyskoczyłem z 10 piętra:D
Naprawdę obudziłem sie z rykiem i wogóle psychoza w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 19:44, gieroj napisał:

jak miałem 7 lat to mi się śniło że zostałem przygnieciony przez potwora z dobranocki pt.:"Fraglesy"teraz
to lipa ale wcześniej...brrrrrr!

Jezuuu! Też się bałam fraglesów! Okropne były, ja sie bałam a mam kazała mi ogladać bo niby fajna bajka :)) to dopiero koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 07:36, flowerania napisał:

Jezuuu! Też się bałam fraglesów! Okropne były, ja sie bałam a mam kazała mi ogladać bo niby
fajna bajka :)) to dopiero koszmar


Fraglesy były moją ulubioną bajką :) Nie wiem, czemu większoś ich nielubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 07:37, myniekka napisał:

> Jezuuu! Też się bałam fraglesów! Okropne były, ja sie bałam a mam kazała mi ogladać bo
niby
> fajna bajka :)) to dopiero koszmar

Fraglesy były moją ulubioną bajką :) Nie wiem, czemu większoś ich nielubi.

Nie lubiłam tych wielkich postaci które zyły na powierzchni, do tej pory przechodzą mnie dreszcze ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować