Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Katastrofalny start Asura`s Wrath i Syndicate`a w USA. Kingdoms of Amalur: Reckoning bez rewelacji

33 postów w tym temacie

Z braku kasy (Mass Effect 3), nie dałem rady sięgnąć po powyższe, ale jak tylko będzie okazja, chętnie sięgnę po Syndicate i, ewentualnie, Asura''s Wrath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 22:27, TobiAlex napisał:

KoA: Reckoning (...)
Grę stworzyło debiutujące studio


To akurat totalna bzdura, bo BHG ma już wieloletnie doświadczenie w tworzeniu gier. O debiucie można mówić jedynie w przypadku gatunku gry, bo RPG akurat nigdy wcześniej nie stworzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kajmal przecież napisałem, że to wina EA, bo w ogóle nie inwestowało w reklamę Reckoning.

Co do Syndicate - bzdurne jest to, że gdyby ta gra miała inny tytuł, to byłaby bardzo dobra, ale jak zawsze znajdą się gracze - fanatycy (nie, nie fani, bo to już podchodzi pod fanatyzm), którzy po grze pojadą z góry do dołu (z czego 90% oczywiście nawet gry na oczy nie widziało). A wystarczy zagrać z przyjaciółmi w co-op i po prostu świetnie się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kajmal, "hejtuj" każdą grę i życz jej twórcom jak najgorzej, tylko dlatego, że EA jest wydawcą, pomimo tego, że EA nie miała prawie nic wspólnego z samą grą... Boże, skąd się biorą tacy ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne wieści. Widać że niebezpieczny trend, w którym tylko kilka gier w roku jest w stanie się sprzedać, jest kontynuowany. Fakt, Syndicate ani Asura''s Wrath nie miały za sobą silnego marketingu, ale zebrały uczciwe, solidne oceny i sprzedaż na poziomie przeciętnego tytułu Arcade bardzo smuci i niepokoi. Na dłuższą metę może doprowadzić to do coraz większego odchodzenia deweloperów i wydawców od wydawania gier retail - na półkach pozostanie 1/3 pozycji, a reszta dostanie niższe budżety, jeszcze mniejszy marketing i trafi na XBL/PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, że KINGDOMS OF AMALUR: RECKONING się źle sprzedaje, moze następnym razem EA sobie przypomni o polonizacji
grom bez chociażby polskich napisw mówię stanowczr NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 13:01, lis_23 napisał:

Ja tam się cieszę, że KINGDOMS OF AMALUR: RECKONING się źle sprzedaje, moze następnym
razem EA sobie przypomni o polonizacji

To są wyniki sprzedaży w USA, geniuszu. Polonizacja raczej by je pogorszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2012 o 13:03, Dared00 napisał:

To są wyniki sprzedaży w USA, geniuszu. Polonizacja raczej by je pogorszyła.


Zdaję sobie z tego sprawę ale jakaś tam satysfakcja jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 11:39, TobiAlex napisał:

Co do Syndicate - bzdurne jest to, że gdyby ta gra miała inny tytuł, to byłaby bardzo
dobra, ale jak zawsze znajdą się gracze - fanatycy (nie, nie fani, bo to już podchodzi
pod fanatyzm), którzy po grze pojadą z góry do dołu (z czego 90% oczywiście nawet gry
na oczy nie widziało). A wystarczy zagrać z przyjaciółmi w co-op i po prostu świetnie
się bawić.

Jakby ta gra miała inny tytuł to nikt by na nią nie zwrócił uwagi. Powiedzmy sobie szczerze, sam co-op nie wystarczy żeby za grę zapłacić pełną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 22:57, Kajmal napisał:

> Kajmal ale Ty masz dymy chłopie. KoA: Reckoning to świetna gra i ma tyle wspólnego
z
> EA (to tylko wydawca) to ja z moherami. Grę stworzyło debiutujące studio i problem
w
> tym, że EA praktycznie nic nie zainwestowało w reklamę tej gry. Naprawdę szkoda.
Pozostałe
> gry wcale nie jest inaczej - Syndicate - single może nie jest najwyższych lotów
(ale
> i tak biję wszystkie CoD), za to co-op pozostawia konkurencję daleko w tyle. No
i Asura.
> Ja za grę zapłaciłem pełną kwotę i nie żałuję ani złotówki. Już dawno nie zżyłem
się
> z żadną postacią tak jak Asurą. Gra, a raczej interaktywny film, jest na swój sposób

> fenomenalna / fenomenalny. Ja osobiście każdą z tych gier polecam, naprawdę.
>
> Edit:
> Dzieciarnia pełną gębą. Żenada...

To ty gadasz bzdury.oczywiście gry nie robiło EA, ale jest jej wydawcą za co też dostają
pieniądze.Jak myślisz.Ile zostało wycięte z gry, żeby dalej doić kasę za DLC na życzenie
EA? Kingdoms of Amalur co prawda nie przypadł mi do gustu, ale to wina EA, że się zle
sprzedało bo w marketing chyba nic nie zainwestowali .BF3 też nie robiło EA tylko DICE
, a EA był jej wydawcą.Kampania marketingowa EA w przypadku BF3 była potężna.Jednak EA
w przypadku tych gier ma dużo do gadania.To, że ich nie robią to nie oznacza, że nic
z tymi grami nie mają wspólnego.A, że z Syndicate zrobili kolejnego FPS-a, to kolejny
fail.Z tą dzieciarnią coś się nie popisałeś;)


Co za mózg z ciebie. Jak masz się udzielać w temacie najpierw się dowiedz czegoś a nie takie herezje ciśniesz. W średniowieczu za takie herezje został byś na stosie spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to szczególnie nie dziwi, żaden z tych tytułów nie jest wybitny, powiedzmy sobie szczerze średniaków teraz nie kupuje się w ciemno. Coraz mniej ludzi bierze pod uwagę recenzje - które ostatnimi czasy jak widać mijają się z rzeczywistością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niskiej sprzedaży Syndicate to ja się akurat cieszę bardzo bo odzyskuję przez to wiarę w ludzkość.

A co do wersji digital to bym cudów na kiju nie oczekiwał biorąc pod uwagę target z retailem pokazuje co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować