Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III z otwartą betą? A może przedpremierowe demo?

18 postów w tym temacie

Ja niestety się nie dostałem a bardzo chciałbym sprawdzić. Mam nadzieje że jednak to demo przed premierą wypuszczą. Jest błąd zamiast trail powinno być chyba trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Blizzard zwyczajnie zapomni o wcześniejszych obietnicach i wersji demonstracyjnej nie udostępni."

Żadnego dema nie będzie i nigdzie nie było żadnej zapowiedzi że będzie... Blizzard mówił, że będze trial, ale pewnie tak jak w przypadku sc2 i wow''a jakiś czas po premierze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakich obietnicach? Lol. Blizzard zapowiadając demo podkreślił właśnie, że będzie ono najprawdopodobniej czasową wersją trial, taką, jaką ma SC2 oraz, że ukaże się PO premierze gry :f Twórcy nigdy nie obiecywali normalnego dema przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam również nie przypominam sobie takich deklaracji, dlatego wyraźnie wsparłem się tu informacjami zamieszczonymi na Dsogaming, określając je zresztą jako spekulacje. Pozdrawiam i gratuluję czujności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie bardzo dobry pomysł. Każdy chce wiedzieć zwłaszcza, za taką cenę gry jak gra się będzie sprawowadź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo, to trial w przypadku SCII był dostępny od premiery gry, tyle, że w formie "guest passa" (w każdym pudełku były dwa CD-Key''e do triala). Potem tylko został "otwarty" (mógł go już pobrać każdy), a na koniec - zamieniony w wersję Starter ("demo").

Ogólnie, w odniesieniu do treści newsa, to nie pamiętam, kiedy ostatni raz Blizzard wypuścił demo jakiejś swojej gry jeszcze przed premierą - wydaje mi się, że był to albo StarCraft albo Warcraft II, więc moim zdaniem nie ma nad czym rozpaczać, gracze powinni byli się już dawno przyzwyczaić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo Diablo 3 było by bardzo na miejscu, zamiast bety. Aczkolwiek do premiery D3 zostały tylko 2 miesiące i nie wiem czy to w ogóle wypali. Jak coś to demo się pojawi po premierze i to po jakimś czasie. Tak samo było ze StarCraftem 2. Innego wyjścia raczej Blizzard nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olać demo, jak ktoś nie ma dostępu do bety to niech odpail YT i obejrzy gameplay. Poza tym to chyba wiadomo czego można się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na diablo3.net.pl jest tam duzo osób ktore udostepniaja bete czasowo chyba na 1 dzien, wystarczy sie zarejestrowac poczytac komentarze i napisac do takiej osoby, ewentualnie napisac na forum, na pewno ktoś da przetestowac diablo3, duzo osob sie deklaruje ze wystarczy do nich napisac i dostaje sie passy na priv ewentualnie czeka sie w kolejce na login i haslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja nie rozumiem, po co komu demo jak KAŻDY będzie miał pełną? ;)
Wybaczcie, ale TAKA gra nie potrzebuje dema, murowany hit ;)
(Tak, grałem w betę aż iskry leciały) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a ja do zamkniętej się dostałem, miałem właśnie zabrać się za SK, a tu serwer zamknięty, informacja że wszystko jest resetowane, a do tego coś schrzanili z patchem i dalej pograć nie można. No cóż, kupić kupie, to pewne, nawet ta "chwila" (ponad 5h) grania mnie do tego przekonała w 100%. A jak dadzą opcję triala, czemu nie, zawsze będzie można kumpli namówić aby zagrali, a jak raz zagrają, to raczej dalej też będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 22:53, Galder_Grasfiord napisał:

Blizzard zawsze zapomina o graczach i swych obietnicach wobec nich, jedynie o czym dobrze
pamięta, to wyciąganie zasobów z portfeli.


Aha, a która firma nie wyciąga zasobów portfela? i nie będąc miłośnikiem Blizza, która firma wydaje tak dopracowane gry bez 3 łatek wciągu 2 tygodni?

Aha i które studia spełniają 100% tego co zapowiadali z porównaniem co wyszło ?

Hmmmm takie głupie pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 22:53, Galder_Grasfiord napisał:

Blizzard zawsze zapomina o graczach i swych obietnicach wobec nich, jedynie o czym dobrze
pamięta, to wyciąganie zasobów z portfeli.


A czego Blizzard naobiecywał i nie spełnił tego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dema nie potrzebuję ;) W betę nie grałem ale widziałem trochę gameplayów i poczytałem trochę opinii na forach i wiem, że naprawdę jest to gra dobra. Pre-order złożony tylko czekać do maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować