Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Komputer czy konsola?

1198 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2008 o 19:14, Dominik000 napisał:

Komputer, bo na nim da się grać we wszystko a na konsolach prawie wszystko bo w FPSsy
się nie da.

Czego dowodzą wyniki sprzedaży np. takiego UTIII w wersji na PS3. Ludzie kupują żeby postawić sobie pudełko na półce, bo przecież grać się nie da...

Dnia 19.03.2008 o 19:14, Dominik000 napisał:

Na kompie ma się pada i klawiaturę do wyboru.

Do X360 spokojnie można podłączyć klawiaturę i myszkę, nie wiem jak z PS3

Dnia 19.03.2008 o 19:14, Dominik000 napisał:

To jeśli chodzi o granie. A
tak ogólnie to też komputer bo na konsoli nic nie można robić oprócz grania.

No bo np. filmów nie można oglądać, dostęp do neta też jest, na PS3 chyba nawet jakąś wersję Linuksa można wgrać...

Dnia 19.03.2008 o 19:14, Dominik000 napisał:

Sam mam
komputer a konsoli nie zamierzam kupić, a jak już to Wii.

Czyli raczej nie kupię, no chyba że jednak kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:30, Bratek196 napisał:

> Zdecydowanie komputer jest więcej możliwości


Tu polemizowałbym, ile do jasnej anielki trzeba kupować części do kompa to i jeszcze
formaty sprzątanie skany antywirusowe mózg staje, a ile kosztuje PC by wystarczył na
4 lata i miał Blu-ray około 7000 złotych i kto by był na tyle mądry by brać kompa na
wyjazd do babci ?? A w przypadku PS3 mamy do czynienia z kombajnem multimedialnym którego
nie trzeba ulepszać itp,itd a co do cen gier w naszym pięknym kraju gry na konsole są
drogie bo to wina piratów i złej gospodarki....


Święta prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2008 o 19:22, NeVeN napisał:

PS" niedługo kupuję PSP i nie wiem jaki kolor wybrać. Waham się pomiędzy białym i czarnym
(będę naklejał nalepki).
Powiedzcie co wybrać...

Weź białe bo czarne PSP ma dużo ludzi więc się do nich nieupodabniaj, a ty z białym będziesz się wyróżniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od samego początku mówię lepiej przyskładać sobie jeszcze parę złotych i kupić porządny komputer niż stracić pare stów na konsolę na komputerze można dużo więcej zrobić a konsola do czego ? tylko i wyłącznie do grania :) może sobie i ja kupię kiedyś konsolę ale jak już to PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i to dobre jest :) Na konsoli nie "posurfujesz" po internecie tak jak na kompie. A na kosoli lepiej się gra w gry :) To i to jest dobre i wypada posiadać konsole i pc-ta i na równi z nich korzystać :P Można wymieniać zalety i wady obydwu w nieskonczoność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi.
Dziwnym trafem na konsolach są jedynie dwie gry które mnie interesują. Nie zamierzam tylko dla nich wydawać kasy na konsolę. Wolę już komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach nie pogramy w dobre RTS''y i klasyczne cRPG''i, dlatego dla mnie konsole mówiąc krótko i kolokwialnie śmierdzą. Do tego większość gier to strzelanki, zręcznościówki i platfowmówki... fe, nic dla mnie. Nie znalazłem do tej pory ani jednej gry dla której by było warto kupic konsolę (no, może coś z jRPG).

btw. jak coś to już Wii, ze względu na sterowanie którego nie znajdziemy w PC i firmę która je stworzyła (w końcu jak jRPG to właśnie od Ninny :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:36, Dominik000 napisał:


> PS" niedługo kupuję PSP i nie wiem jaki kolor wybrać. Waham się pomiędzy białym
i czarnym
> (będę naklejał nalepki).
> Powiedzcie co wybrać...
Weź białe bo czarne PSP ma dużo ludzi więc się do nich nieupodabniaj, a ty z białym będziesz
się wyróżniał.


Ciekawa koncepcja. Tylsko się zastanawiam czy bialy nie bedzie sie brudzil i czy rysy nie beda bardziej widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:43, NeVeN napisał:

Ciekawa koncepcja. Tylsko się zastanawiam czy bialy nie bedzie sie brudzil i czy rysy
nie beda bardziej widoczne...

Załóżmy że masz mp3 od roku albo dłużej, a jak nie masz to przypomnij sobie kolegę co jest w takiej sytuacji. Ma on porysane mp3? Ja mam mp4 od roku i nie mam rys, a do PSP jest dodawane etui w którym możesz je przechowywać. Ja moje zawsze po graniu czy słuchaniu muzyki lub oglądaniu filmów chowam w etui, te dołączone do PSP jest podobne od mojego.

20080320120256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:04, Dominik000 napisał:

> Ciekawa koncepcja. Tylsko się zastanawiam czy bialy nie bedzie sie brudzil i czy
rysy
> nie beda bardziej widoczne...
Załóżmy że masz mp3 od roku albo dłużej, a jak nie masz to przypomnij sobie kolegę co
jest w takiej sytuacji. Ma on porysane mp3? Ja mam mp4 od roku i nie mam rys, a do PSP
jest dodawane etui w którym możesz je przechowywać. Ja moje zawsze po graniu czy słuchaniu
muzyki lub oglądaniu filmów chowam w etui, te dołączone do PSP jest podobne od mojego.


Wiem ale jak uiderzysz o coś czerwonego to masz rysę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A vibovit i tak jest lepszy (joke) ja wole konsole ponieważ nielubie gier strategicznych ale za to wyścigi,FPS-y,zręcznościówki,platformówki i mi to pasi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - jeśli jesteś fanem gier, które czegoś od ciebie wymagają i naprawdę wciągają (np. cRPG, RTS, FPS) wybieraj PieCa. Jeśli chcesz pograć w po prostu krótkie i niezbyt czasochłonne gierki (rozmaite zręcznościówki, tudzież wyścigówki) twoim najlepszym wyborem byłaby konsola. Osobiście jestem zwolennikiem tych pierwszych (PC) bo na konsolowe gierki po pierwsze nie mam pieniędzy a po drugie chęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:14, Dominik000 napisał:

Komputer, bo na nim da się grać we wszystko a na konsolach prawie wszystko bo w FPSsy
się nie da.


A grałeś w jakiegoś shotera na padzie?
Ja jestem od kilku dni posiadaczem Playstation 3 i miałem okazję zagrać już w trzy shotery i stwierdzam, że sterowanie na padzie w strzelankach jest wygodne. Od 7 lat grałem wyłącznie na myszce i klawiaturze, myślałem że sterowanie na padzie nie spodoba mi się, ale było inaczej :) Gra się wygodnie, tym bardziej że wszystko jest w jednym kontrolerze.

Dnia 19.03.2008 o 19:14, Dominik000 napisał:

Na kompie ma się pada i klawiaturę do wyboru. To jeśli chodzi o granie.


Do mojej konsoli mogę podpiąć myszkę i klawiaturę.

Dnia 19.03.2008 o 19:14, Dominik000 napisał:

A tak ogólnie to też komputer bo na konsoli nic nie można robić oprócz grania.


Zaiste. A to, że przeglądam zdjęcia mojego psa, oglądam filmy na DVD, Blu-Ray, czy moje ''domowe'', słucham muzyki, mam normalną przeglądarkę domową i to wszystko na konsoli, to granie ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmnnnn a może jednak konsola jest prawie jak komputer i gry sie na niej nie tną hhhhmmmnnn pewnie trzeba będzie sobie kupić konsolę jakoms i wtedy będzie łatwiej powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 21:19, roforulez666 napisał:

Zdecydowanie Komputer :P
Nie przeżyje bez gadu gadu i internetu xD


Przecież na konsoli też jest internet :)
Co do Gadu Gadu - na Playstation 3 można postawić Linuxa, a tu już z GG nie problem, bo jest Kadu-Kadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale robicie problemy! Przecież jedno nie przeczy drugiemu. Nie ma co się spinać co jest lepsze. Sam zawsze byłem pececiarzem i też z pogardą patrzyłem na konsole. Jednak do czasu. Za czasów świetności ps2 zobaczyłem filmiki z paru gier i stwierdziłem, że na pc mi tego brakuje. Jednak konsoli nie kupiłem. Teraz dzięki temu, że sam zarabiam mogłem sobie pozwolić na x360, TV HD redy i składam teraz na zestawik jakis dobrych głośniczków. Kupiłem to nie dla szpanu, ze mam konsole tv etc, ale dla gier. Na pc ostatnio nie widziałęm nic oskrywczego co by mnie zainteresowało, sprzęt też juz robi sietroche stary więc crysisy odpuszczam. Zresztązmienił mi się gust i za fps aż tak nie przepadam. Komp do Medievala II, paru gierek i internetu, x360 do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 21:27, master matrox napisał:

> Zdecydowanie Komputer :P
> Nie przeżyje bez gadu gadu i internetu xD

Przecież na konsoli też jest internet :)



Taaaa ? o__O

Cos obiło mi sie o uszy, ale nie wiedziałem tak dokładnie ,ze tez tam jest dostympny net ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować