Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Komputer czy konsola?

1198 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 13:14, straznik.grozny napisał:

nie żałuje że czas konsol minął ale szkoda że minęły te stare dobre czasy :(


Ale ( w moim przypadku) konsola była ich sporą częścią. Jak sobie przypomnę teksty przy graniu, typu: "Masz Resident Evil, wow... A co to jest?", "Bo następnym razem zamiast combo będzie padem w twarz!" (wszystkie usłyszane podczas "zlotów") -to normalnie śmiać się chce^^ I kto by pomyślał, że z jednego wyrośnie genialny programista, który teraz konsole krytykuje :-)
Może po prostu z konsol się wyrasta... Zresztą to też nie jest reguła, bo mój młodszy Kuzynek (jakieś 10 latek) to od kompa zaczynał, a konsoli nawet nie chciał- trudno wydziedziczę go ^^
Ja obstaję przy swoim- najlepiej mieć i konsolkę i PC :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje stare, dobre czasy wyglądały prawie tak samo jak twoje tylko że zamiast siedzieć prze konsolom siedzieliśmy przed komputerem, ale nie zapomnę jak pierwszy grałem na playstation1, którego dostałem na urodziny.Siedziałem wtedy przed telewizorem 8 godzin bez przerwy, nie mogłem więcej bo było już późno nocy i chciało mi się spać
Chociaż jak przypomnę sobie to playstation to najchętniej dokupiłbym sobie jakąś konsole żeby mieć PC i konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 14:30, Grz3chu napisał:

radze temu, kto jeszcze nie miał nigdy konsoli kupić na początek PS2


Hmmm... No ja bym się tu zastanowiła. Owszem jest to świetna maszynka, ale ma już swoje latka. Gier na nią jest mnóstwo i jeszcze trochę, ale nie zapominajmy że teraz nadeszła PS3, czyli powoli zacznie się rezygnować z wypuszczaniem czegokolwiek na PS2 (tak samo miało to miejsce z PSX i PS2). A nowy gracz raczej nie ucieszy się, gdy jego konsolka będzie dobra przez krótki czas, i będzie musiał ją na nową wymienić.
Jeżeli chodzi o konsole dla nowych graczy, to wybiera się raczej te jak najnowsze i najlepsze modele, bo ulepszać tego się nie da, a fajnie by było pograć sobie dłużej niż rok.
Chyba, że ktoś ceni sobie klimat i urok "starych" gierek, wtedy jak najbardziej PS2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 14:43, Lillith napisał:

Hmmm... No ja bym się tu zastanowiła. Owszem jest to świetna maszynka, ale ma już swoje latka.
Gier na nią jest mnóstwo i jeszcze trochę, ale nie zapominajmy że teraz nadeszła PS3, czyli
powoli zacznie się rezygnować z wypuszczaniem czegokolwiek na PS2 (tak samo miało to miejsce
z PSX i PS2). A nowy gracz raczej nie ucieszy się, gdy jego konsolka będzie dobra przez krótki
czas, i będzie musiał ją na nową wymienić.
Jeżeli chodzi o konsole dla nowych graczy, to wybiera się raczej te jak najnowsze i najlepsze
modele, bo ulepszać tego się nie da, a fajnie by było pograć sobie dłużej niż rok.
Chyba, że ktoś ceni sobie klimat i urok "starych" gierek, wtedy jak najbardziej PS2 :-)


Poza tym część gier z PS2 chodzi na PS3. Z niektórymi podobno są problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:57, ReWelot napisał:

- Czy na konsole jest wiecej gier niz na komputer ?

na konsolach są gry dla których warto je kupić (i ludzie tak robią), natomiast nie ma gier dla których ktoś kupiłby\zmodernizował kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:00, Grz3chu napisał:

na konsolach są gry dla których warto je kupić (i ludzie tak robią), natomiast nie ma gier
dla których ktoś kupiłby\zmodernizował kompa

Jak nie ma? A Crysis? Cały światek komputerowy na niego czeka, i mnóstwo ludzi na całym świecie zrobiło sobie kompy pod niego! No ale na konsole takich tytułów jest więcej, np. Forza Motorsport 2 i Seria Fight Night, dla których de facto kupuję XBoxa 360 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupił konsolkę PSP ale mnie nie stać (taka jest prawda) jak bym miał kaski to bym se kupił bo jest mi potrzebna przenośna konsolka a do tego są super gierki grafa ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że konflikt PC vs konsole to już przeszłość...Teraz całkiem normalną rzeczą jest posiadanie i tego i tego w domu. A tu widzę, że ludzie dalej się wykłócają o to co jest lepsze. I za cholerę nie wiem po co...każda platforma ma swoje plusy i minusy, więc takie przekomarzanki można ciągnąc w nieskończoność. Niech każdy gra na tym na czym woli...ja osobiście preferuje posiadanie kompa + PS2 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat do podciągnięcia :P

Ja myślę, że oba. Na dzień dzisiejszy coraz więcej gier wychodzących na pc wychodzą na konsolki i odwrotnie. Z 10 gier, które chciałbym se kupić końca zimy tylko Wiedźmin i Hellgate london jest tylko na PC. Więc coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem ps3 (mam ps2). Mimo, że wydam ok 100PLN na grze więcej to zaoszczędzę na koniecznych wymianach części do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PC / PS2 / PS3 jak ktoś chce grać to i każda platforma jest potrzebna ;) W niektórych grach lepiej sprawdza się PC w innych konsola, tym niemniej uważam, że piecyk jest najlepszy z nich wszystkich ze względu na funkcjonalność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować