Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Komputer czy konsola?

1198 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 00:07, Madoxx napisał:

Ja myślę, że oba. Na dzień dzisiejszy coraz więcej gier wychodzących na pc wychodzą na konsolki
i odwrotnie. Z 10 gier, które chciałbym se kupić końca zimy tylko Wiedźmin i Hellgate london
jest tylko na PC. Więc coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem ps3 (mam ps2). Mimo, że wydam
ok 100PLN na grze więcej to zaoszczędzę na koniecznych wymianach części do kompa.

Innymi słowy wyjdziesz na zero, bo zapłacisz 800PLN więcej za gry, do tego jeszcze policz kupno konsoli a otrzymasz cenę bardzo wypasionej karty graficznej. W takim wypadku jak Twój decyduje kwestia wygody zarówno użytkowania (wymiana części na PC) oraz sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 16:53, Rusell napisał:

PC- do netu, BF2, kantera konsola (w moim przypadku ps3)- ogólnie do gier ;P


Zarówno BF2 jak i "kanter" (mniemam że od Counter-Strike''a chodzi) jest w wersji na X360. Komputer to w tym momencie tylko do Wiedźmina się nadaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety- nie mam xpudła360 ;P Co do Wiedźmina się nie zgadzam, jest duzo lepszych gier na pc które nie doczekały się konsolowej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:31, Rusell napisał:

Niestety- nie mam xpudła360 ;P

A ja mam, ale jakoś nigdy te tytuły mnie nie pociągały :P

Dnia 03.11.2007 o 17:31, Rusell napisał:

Co do Wiedźmina się nie zgadzam, jest duzo lepszych gier na pc które nie doczekały się konsolowej premiery.

Każda platforma ma swoje exclusivy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie lepszy PC niż konsola, ponieważ gry na konsole nowe gry są bardzo drogie inaczej niż na PC, a wogule kompa można wykorzystywać nie tylko do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:24, Lord Andre 1 napisał:

No właśnie lepszy PC niż konsola, ponieważ gry na konsole nowe gry są bardzo drogie inaczej
niż na PC, a wogule kompa można wykorzystywać nie tylko do grania.

zgadzam sie ludzie się bronią : "ale konsoli nie trzeba podkręcać" co z tego że nei można podkręcać jak co jakiś czas wyskakuje nowa za którą bodajże trzeba zapłacić 2 tysiaki + stare gierki na niej nie pujdą bo nei ten model czyli całe gry np 30 ggier idzie na allegro badz do wyzucenia + jeszcze wydawaj sobie 300zł na nowe gierki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:08, hallas napisał:

Innymi słowy wyjdziesz na zero, bo zapłacisz 800PLN więcej za gry, do tego jeszcze policz kupno
konsoli a otrzymasz cenę bardzo wypasionej karty graficznej. W takim wypadku jak Twój decyduje
kwestia wygody zarówno użytkowania (wymiana części na PC) oraz sterowania.


Ja wiem, czy sterowani? To kwestia przyzwyczajenia. Ceny? Nee... Tu mogę się przyznać :P Wygody... Pewnie tak, ale nie w formie w jakiej napisałeś. Bardzie poręczność. TV, płyta i lecimy :D Nikogo nie faworyzuje, bo przyznając się, gdybym wygrał w totka to bym miał na 100% wszystkie 3 konsolgi nextgena i wypasionego kompa :D Innymi słowy: uważam, że każda platforma ma swoje wady i zalety i dlatego obstawanie przy jakiejś konkretnej jest moim zdaniem bezcelowe, dlatego myślę, że to kieruje mnie najbardziej, a nie wygoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:31, Rusell napisał:

Niestety- nie mam xpudła360 ;P


Heheh ja też :D

Dnia 03.11.2007 o 17:31, Rusell napisał:

Co do Wiedźmina się nie zgadzam, jest duzo lepszych gier na
pc które nie doczekały się konsolowej premiery.


np.? :D

Osobiście uważam, że wiedźmin nie nadawał by się na konsolkę. :D Choćby dla tego, że jest dla mnie taki super ekstra mega i jak napisał Klimos każdy ma swoje exlusiby :D ale to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 17:21, Klimos napisał:

Zarówno BF2 jak i "kanter" (mniemam że od Counter-Strike''a chodzi) jest w wersji na X360.
Komputer to w tym momencie tylko do Wiedźmina się nadaje ;)

...bo w końcu w TAKIE FPS-y gra się lepiej na padzie. Pro gracze odeszli w niepamięć, rest in peace panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komp komp i jeszcze raz komp owszem nie mówie że konsole sa kiepskie ale mają dużo wad lepiej dołożyć do kompa te pare złotych niż na konsole co tylko do gier taka jest moja opina pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer, bo na nim da się grać we wszystko a na konsolach prawie wszystko bo w FPSsy się nie da. Na kompie ma się pada i klawiaturę do wyboru. To jeśli chodzi o granie. A tak ogólnie to też komputer bo na konsoli nic nie można robić oprócz grania. Sam mam komputer a konsoli nie zamierzam kupić, a jak już to Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:14, Dominik000 napisał:

Komputer, bo na nim da się grać we wszystko a na konsolach prawie wszystko bo w FPSsy
się nie da. Na kompie ma się pada i klawiaturę do wyboru. To jeśli chodzi o granie. A
tak ogólnie to też komputer bo na konsoli nic nie można robić oprócz grania. Sam mam
komputer a konsoli nie zamierzam kupić, a jak już to Wii.


No wiesz nie wgłębiłeś się w temat konsol...
Jakbyś był bardziej zainteresowany to byś zauważył, że konsola jest prawie jak komputer. Sam nawet raz się zabawiłem i zainstalowałem na moim starym X klocku Windows XP. Fakt, wolno działał ale był. Pozatym do Xa możesz dokupić Ram który usprawni działanie Systemu. Jeśli chodzi o twój pogląd co do grania to podoba mi się w tym kierunku nastawienie Amerykanów. U nich wcześniej pojawiło się jabłuszko, a gry są na konsole u nich znacznie tańsze niż na kompa czyli patrząc z góry mają w domu 3 rzeczy. Laptopa jako służbowa maszyna, Apple jako komputer osobisty i kosola jako sprzęt do grania.

PS" niedługo kupuję PSP i nie wiem jaki kolor wybrać. Waham się pomiędzy białym i czarnym (będę naklejał nalepki).
Powiedzcie co wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:24, przemas15 napisał:

Zdecydowanie komputer jest więcej możliwości



Tu polemizowałbym, ile do jasnej anielki trzeba kupować części do kompa to i jeszcze formaty sprzątanie skany antywirusowe mózg staje, a ile kosztuje PC by wystarczył na 4 lata i miał Blu-ray około 7000 złotych i kto by był na tyle mądry by brać kompa na wyjazd do babci ?? A w przypadku PS3 mamy do czynienia z kombajnem multimedialnym którego nie trzeba ulepszać itp,itd a co do cen gier w naszym pięknym kraju gry na konsole są drogie bo to wina piratów i złej gospodarki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:30, Bratek196 napisał:

Tu polemizowałbym, ile do jasnej anielki trzeba kupować części do kompa to i jeszcze
formaty sprzątanie skany antywirusowe mózg staje, a ile kosztuje PC by wystarczył na
4 lata i miał Blu-ray około 7000 złotych i kto by był na tyle mądry by brać kompa na
wyjazd do babci ?? A w przypadku PS3 mamy do czynienia z kombajnem multimedialnym którego
nie trzeba ulepszać itp,itd a co do cen gier w naszym pięknym kraju gry na konsole są
drogie bo to wina piratów i złej gospodarki....


Ja bym powiedział czy piratów? myślę, że skala piractwa na pc jest większa w naszym kraju, a gry na pc nie są drogie, więc nie o to chodzi. A tak swoja drogą nie wiedziałem, że już można spiracić gry na ps3 bo tak tłumaczysz ich wysoką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować