Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Baldur’s Gate: Enhanced Edition trafi na PC oraz iPada

44 postów w tym temacie

niech nie otrzymają, zero świętości dla PC-towych klasyków. Nie wyobrażam sobie grać w baldura na jakimkolwiek tablecie, wiem że nie było by z tym problemów, jednak to nie spacja, f1-f5, Q, L, J, M, Tab, Alt i myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli CD projekt zrobi do iPadowej wersji gry polskie dubbing taki jaki był w oryginalnej wersji to od razu kupię iPada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 godzina gra na urządzeniu przenośnym...

Ciekawe kto wytrzyma tyle z tym gadżetem- patrząc na popularność gadżetów ułatwiających trzymanie tabletów przez dłuższy czas np. podstawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karanthir666 ->> Tak, ale na oficjalnej pojawiło się tylko info o ipadzie, więc istnienie wersji PC wymagało potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 09:32, Masquamacus napisał:

niech nie otrzymają, zero świętości dla PC-towych klasyków. Nie wyobrażam sobie grać
w baldura na jakimkolwiek tablecie, wiem że nie było by z tym problemów, jednak to nie
spacja, f1-f5, Q, L, J, M, Tab, Alt i myszka.

To, że sobie nie wyobrażasz grania w BG na tablecie nie znaczy, że się nie da.

"Świętość PCtowych klasyków" - lol, fanboy much?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 09:52, Henrar napisał:

> spacja, f1-f5, Q, L, J, M, Tab, Alt i myszka.
To, że sobie nie wyobrażasz grania w BG na tablecie nie znaczy, że się nie da.

Jeszcze trochę i Apple wymyśli iMouse właśnie do iPadów i wtedy już nie będzie żadnych problemów.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak rozwiążą sterowanie na iPadzie :) To może być ciekawe doświadczenie :)
Nie ważne, czekam na tę nową wersję :) Czas oczekiwania pewnie umilę sobie grając w oryginalne Baldury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 09:32, Masquamacus napisał:

niech nie otrzymają, zero świętości dla PC-towych klasyków.


Niech inni nie zagrają, bo jeszcze Twoja pecetowa duma ucierpi. Perunie, widzisz a nie grzmisz...

Dnia 23.03.2012 o 09:32, Masquamacus napisał:

Nie wyobrażam sobie grać
w baldura na jakimkolwiek tablecie, wiem że nie było by z tym problemów, jednak to nie
spacja, f1-f5, Q, L, J, M, Tab, Alt i myszka.


E? W takim razie mam dla Ciebie proste rozwiązanie - nie wyobrażaj sobie, tylko zagraj na pececie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur na tablecie? Dlaczego by nie... bym spróbował, tylko go nie mam. Oczywiście najbardziej mnie obchodzi wersja na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> To, że sobie nie wyobrażasz grania w BG na tablecie nie znaczy, że się nie da.

Dnia 23.03.2012 o 09:52, Henrar napisał:


"Świętość PCtowych klasyków" - lol, fanboy much?


^^ Hehe, to się nazywa zderzeniem sentymentów z twardymi faktami ;-) Nagle się okazuje, że ten "święty klasyk" wcale nie wymaga myszy i "miliona pińcuset" hot keyów, wystarczy ekran dotykowy ;-)* No i będzie można grać w jakichś przerwach na lunch, a takiej profanacji już hardkory mogą nie wybaczyć ;-) W końcu w Baldury trzeba grać tylko na jedynie słusznym sprzęcie, bez słowa krytyki i w pozycji klęczącej modląc się do zbudowanego ołtarzyka z podobizną Minsca i jego chomika ;-)

* Z czystej ciekawości chciałbym wiedzieć jak takie sterowanie się sprawdzi. Jeszcze kilka lat temu napisałbym - to niemożliwe, to się nie uda. Ale jakiś czas temu miałem okazję pograć w klasycznych Settlers 2 na przenośnej konsolce Nintendo (za pomocą tego "rysika" - nie pomnę jak to się nazywa) i jakkolwiek by to nie zabrzmiało - grało mi się lepiej niż kiedyś na PC :)

ps. A żeby jeszcze troszkę podgrzać atmosferę - widzę, że rimejk robią po najniższych kosztach, czyste kopiuj-wklej (podbita jedynie rozdziałka). Można i tak, w końcu nowi gracze nie mieli z tym tytułem styczności, więc lepszy taki rimejk niż żaden. Zakładam jednak, że nie będą wołali za to zbyt wysokiej ceny - to już byłoby nieprzyzwoite ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zastanawia mnie dystrybucja, gdzieś na twitterze wykopano informację, że baldur eh dostępny będzie tylko w jednym sklepie i nie będzie go na steamie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Android?

hmm, to ja wracam do planetscape, zanim skończę wyjaśni się czy warto grać w nową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się tak wydaje czy twórcy wyprzedzili czasy i zaprojektowali HUD dla tabletów? Wszystko na brzegu a pod lewym kciukiem pauza. To nie może być przypadek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 10:10, Lordpilot napisał:


>W końcu w Baldury trzeba grać tylko na jedynie słusznym
sprzęcie, bez słowa krytyki i w pozycji klęczącej modląc się do zbudowanego ołtarzyka
z podobizną Minsca i jego chomika
;-)


A to w ogóle da się w Baldura grać inaczej...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować