Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze 20 minut z polskiej wersji Resident Evil: Operation Racoon City

14 postów w tym temacie

Już jakiś czas temu to widziałem i trochę dziwna ta gra, a dodatkowo denerwują te teksty żołnierzy USS po rosyjsku. Nie żebym miał coś do Rosjan tylko jakoś te odgłosy są średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jakbym to już gdzies widział GOW,Dead Space itp. chwila chwila to to już nie ten prawdziwy RE tylko jakaś głupia szczelanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo "prawdziwy" Resident dopiero wyjdzie ;] i mimo, ze nie mam nic do klimatow shootera, albo do piatej czesci Residenta (podobno krytykowanej), to oby bylo cos blizszego raczej 1-3 czesci serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie dziwne jest ponieważ myślałem że korporacja umbrella będzie od razu walczyła z zombiakami itd no to jest pierwsze 20min więc ;) zobaczymy ale to już chyba nie ten RE co kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to korporacja Umbrella kiedykolwiek w jakimkolwiek RE miała za zadanie "walczyć z zombie" ?
Wypadało by chyba zagrać w tą serię zamiast pisać bzdety xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się. Od strony wykonania szału nie ma. Od strony klimatu? Jakoś nie poczułem go w ogóle. Wygląda to dla mnie jak średniej klasy shooter próbujący podbić sprzedaż kultowym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie sztywne. No cóż to gra z serii RE...heh, czego innego mam się spodziewać? Poza tym, cover system? Ech? Gra kompletnie nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 11:12, NeMo-PL napisał:

tak jakbym to już gdzies widział GOW,Dead Space itp. chwila chwila to to już nie ten
prawdziwy RE tylko jakaś głupia szczelanka...

Jeśli nie bardziej głupia niż RE5 a z lepszym sterowaniem, to ja jestem za.

Co do voice actingu- takie czyste głosy w maskach p-gaz? Szacun :O

BTW A co takiego "mądrego" jest w RE-sidentach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka ta gra jest żalosna xD ale i tak Podpowiedź do tej gry mnie zniszczyła "strzelaj w głowe żeby uszkodzić mózgi zombie" hahaha dobre tylko nie powiedzieli że najpierw trzeba wyjebać całą serie a karabinu maszynowego w tą głowę żeby to przyniosło jakikolwiek skutek. No i jeszcze ten G Barkin czy jak on się tam nazywał napewno pierwsze co był zrobił jakby ktos we mnie strzelał to uderzał rurką o ziemie.... TA GRA JEST MEGA..... ZAŁOSNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm, Umbrella chciała tylko zacierać ślady i ewentualnie przetestować nowe rodzaje broni. Od pomagania to oni nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia ponieważ robi się z serii Resident Evil kolejna napierdzielanka Amerykańców z Ruskimi a ja się pytam gdzie są hordy zombie ??
Może to ta misja jest taka denna zobaczymy co nam pokażą w późniejszych etapach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować