Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz krótki gameplay z anulowanego Mass Effect: Team Assault

26 postów w tym temacie

Wygląda wypisz wymaluj jak UT3 - od sposobu poruszania się pojazdów (charakterystyczne "skoki", ślizganie się), do takiej drobnostki jak czcionka jaką zapisane są nazwy broni. Ciężko wyrokować na temat jakości całej gry po obejrzeniu jednego filmu z prototypowej wersji, ale jeżeli konsekwentnie byliby tak "oryginalni" w pozostałych aspektach gry, to może i lepiej, że ten projekt nie ujrzał światła dziennego. Chociaż widoczna wtórność mogła być zasługą niewielkiego zaawansowania procesu developingu i użycia UnrealEngine 3. Ogólnie: nie mam odczucia dojmującej straty. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat gra wyglada naprawde konkretnie i z potencjalem esportowym, ale musieli oczywiscie ja anulowac. wiadomix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo dlaczego tak zajeżdża Unrealem na kilometr, w końcu widać grę robili na UE3. Ja osobiście taką grę w uniwersum ME umieściłbym w czasach Wojny Pierwszego Kontaktu, dla przypomnienia:

Spoiler

wojny przymierza z turianami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż szkoda, że zostało anulowane, bo mogło być bardzo fajne. Widać, że Młota, Modliszkę i M77 (bodajże, nie pamiętam dokładnie) RL mieli wymyślone jeszcze przed premierą ME2. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nic innego jak UT3 w realiach ME3... na moje to pierwsze(UT3) prezętuje się dużo lepiej wiec po co komu gorsza kopia oryginału.... [Engine zastosowany to nic innego jak UE3]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale narzekacie, gra powstawała ledwo 4 miesiące, to co powstało to tylko prototyp który w żaden sposób nie mógł wyglądać tak jakby gra wyglądała pod koniec produkcji, a to, że ten gameplay przypomina UT3, to efekt tego, że Mass Effecty zawsze śmigały na UE3, a w początkowej fazie produkcji nie opłacało się zmieniać ikonek, czcionki ani niczego innego. Osobiście to nawet bym zagrał w taki twór, pod warunkiem, że nie wymagałby Origina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu jaki beton. A myślałem, że ME nie może się bardziej stoczyć po obejrzeniu zakończenia trójki. Bardzo dobrze, ze anulowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 11:39, Bulkers86 napisał:

UT2004 wygląda lepiej a gra ma 8 lat :)


1. Przyda się wizyta u okulisty jak już Carex wspomniał.
2. Jak myślisz, jak wczesna to była wersja?

Może gdyby przy tym dłużej podłubali coś ciekawego by wyszło. Z drugiej strony myślę, że coś takiego spokojnie zrobiłaby grupa moderów (ME:Team Assault i tak wygląda trochę jak mod do UT3, ale czego się spodziewać jak był robiony na tym samym silniku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować