Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy patch do Battlefielda 3 na PC już jutro. DICE tłumaczy poślizg

33 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2012 o 15:18, Tenebrael napisał:

Zobaczysz, co Cie to obchodzi i co to za różnica, kiedy zaczniesz ginąć masowo z reki
pierwszopoziomowych, dzianych noob''ków, którzy skilla mają zerowego, ale uzbrojenie
najlepsze (i gruby portfel...).

Jeśli giniesz masowo z rąk noobków, to chyba znaczy, że sam jesteś nookiem - bo każdy kto chociaż trochę grał ma już przynajmniej jeden odpowiadający mu loadout, nie mówiąc o doświadczeniu w jego użyciu. Przecież nie dostają nic ponad standard i, jak już wspominałem, jedynie odbierają sobie radość z unlockowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, bo naprawdę jest to niesamowita różnica pomiędzy modelami broni, a masowym ginięciem ludzi....

Naprawdę mając M-98 czy SW , odczuwam tak wielką różnice że masakra. Tutaj i tutaj człowiek ginie od strzału w głowę lub 2 strzałów w tułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przegięli, jestem nowym graczem jeśli chodzi o strzelanki i choć mało mam czasu na grę to zawsze cieszyłem się rozwijaniem postaci. Teraz wystarczy kasa, żeby być pro... Bardzo dziękuję tym co to wymyślili, miałem zamiar kupić wszystkie DLC, B2K, Walka w zwarciu itp. Teraz nie zamierzam kupić żadnego, a wam radzę zrobić to samo. Nie dość, że płacimy za gre, tracimy czas, kupujemy dodatki, to będzie można za kasę postać rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kij z broniami. Możliwość wykupienia unlocków oznacza masę noobów okupujących pojazdy by se wypróbować wykupione unlocki bez żadnego doświadczenia w prowadzeniu/pilotowaniu ich. Mapki z pojazdami dla jakiejkolwiek sensownej rozgrywki stracą sens, zostaną jedynie CoDowe maszynki do mięsa jak metroll czy walka w zwarciu gdzie i tak jedyne bronie jakie ludzie będą używać to SMAW, RPG, M320, USAS i ADHD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Odblokują sobie wszystkie bronie z wszystkimi opcjami - no i?
Nie zrobi to automatycznie z nich ludzi znających mapy bądź umiejących z tychże unlocków korzystać.
Gram w BF3 od premiery, doczłapałem się dopiero do 37-go levelu. Dlaczego? Dlatego, że po prostu brakuje mi na BF3 czasu. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet ze swoim nędznym levelem ląduję zwykle w górnej połowie tabeli wyników, a poniżej jest sporo coloneli. Sama broń za nikogo walczyć nie będzie. Jako support używam do tej pory M249 - i dobrze mi z tym. Mam odblokowane inne giwery, ale do tej się przyzwyczaiłem i daję sobie z nią radę. Poza tym punkty w meczu to nie tylko kille. To również - a może nawet i przede wszystkim - akcje wsparcia. Ludzie nie wchodzą w teamy, nie rzucają ammo, nie reperują pojazdów, nie rzucają apteczek ani nie podnoszą zabitych - do kogo żal?
Zresztą prawda jest też taka, że spora część z odblokowywanych opcji jest - delikatnie mówiąc - średnio przydatna...
Ktoś chce wydać kasę - jego sprawa. Ja marudzić nie zamierzam. Zamierzam po prostu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 15:18, Tenebrael napisał:

> a jak ktoś na poziomie pierwszym wyskoczy mi z unlockiem na level 45 to...co mnie
to
> obchodzi, co za różnica.

Zobaczysz, co Cie to obchodzi i co to za różnica, kiedy zaczniesz ginąć masowo z reki
pierwszopoziomowych, dzianych noob''ków, którzy skilla mają zerowego, ale uzbrojenie
najlepsze (i gruby portfel...).

Czy ty w ogóle przemyślałeś jak to działa? Co za różnica jaki poziom ma przeciwnik, skoro cie zabił to jesteś lama, może miec 1 może mieć 100, ty giniesz twój pech, nie zmieni to w żaden sposób rozgrywki, bo jak nie on to ziomek na 50lvlu cie zabije. No chyba, że ty wbijasz na servery level 1 only i męczysz lowków, to sorry nie przeszkadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 15:18, Tenebrael napisał:

> a jak ktoś na poziomie pierwszym wyskoczy mi z unlockiem na level 45 to...co mnie
to
> obchodzi, co za różnica.

Zobaczysz, co Cie to obchodzi i co to za różnica, kiedy zaczniesz ginąć masowo z reki
pierwszopoziomowych, dzianych noob''ków, którzy skilla mają zerowego, ale uzbrojenie
najlepsze (i gruby portfel...).


W BF3 to ty raczej nie grałeś, tam nie ma czegoś takiego, że czym broń na wyższy poziom tym jest lepsza, więc mogą sobie odblokowywać co chcą, szczerze to im to gó*no da :P Zepsują sobie tylko zabawę i zmarnują pieniądze, sami sobie krzywdę zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 15:18, Tenebrael napisał:

Zobaczysz, co Cie to obchodzi i co to za różnica, kiedy zaczniesz ginąć masowo z reki
pierwszopoziomowych, dzianych noob''ków, którzy skilla mają zerowego, ale uzbrojenie
najlepsze (i gruby portfel...).

Wbrew pozorom, jedne z najsilniejszych broni w grze (M16A3, M27 IAR, M4A1) są odblokowana już na starcie.
Oczywiście, jest tez broń, której mógłby uzywać szympans po lobotomii, a i tak miałby K/D 2.0 (AS VAL), ale to tylko wyjątek potwierdzający regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka usługa ma racje bytu tylko w przypadku myśliwców. Bez flar właściwie nie ma co odpalać myśliwca, ledwo się człowiek oderwie od ziemi i już słyszy pikanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 21:19, SpecShadow napisał:

Taka usługa ma racje bytu tylko w przypadku myśliwców. Bez flar właściwie nie ma co odpalać
myśliwca, ledwo się człowiek oderwie od ziemi i już słyszy pikanie :/


Dodałbym jeszcze śmigłowce do tego. W ogóle nie latam, bo to bez sensu z samym karabinem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak flar? Latać po zewnetrznej i spot spot spot spot spot spot spot. Nabicie punktów na flary nie jest takie trudne - jakoś to w końcu zrobiłem (a nie latałem jetem na początku gry, żeby nikt nie powiedział "ale wcześniej nikt stingerów nie miał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować