Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2007 o 18:15, jestemZdzichu napisał:

czy zna ktoś pełne wersje do numeru 6/2007?


Było wietrzenie magazynów :( i niestety w każdym numerze był jakiś losowy wcześniejszy. Nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym KŚG jest Age of Wonders 2: Tron Czarnoksiężnika! Jak dla mnie to prawie jak Morrowind :D. A tak na serio, jak na pisemko za 7 zł, to świetna pełna wersja, chyba sobie kupię nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od (chyba) wczoraj jest dostępny nowy numer. Co ciekawe - interesują mnie pełniaki ;)
Dwie pełne wersje na CD:
- Sąsiedzi z piekła rodem: Słodka zemsta
- Sąsiedzi z piekła rodem: Na wakacjach

Zawartość numeru natomiast jak zwykle do bani. Hitem miesiąca są... Simy - rzygać się chce. W premierach R6 Vegas (zrecenzowany pewnie na jednej stronie), poza tym chyba nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŚG jest do kitu. Kiedyś było dużo lepiej:
-Zamiast gwiazdek była porządna tabelka z oceną
-Poza tym niestety ostatnimi czasy pomijają niektóre gry które się ukazują np. nie było recki Robin hood Defender of the Crown, Star wars Battlefront II
-Mają beznadziejne pełne wersje (na 1 CD! , gdy już większość czasopism przeszła na DVD)
-Beznadziejne gry-niespodzianki, które wiecznie się powtarzają ( w dodatku w kiosku nie ma wyboru innych)

Ponieważ KŚG upadło postanowiłem przerzucić się na CDA (mój ostatni numer KŚG to lipcowcy - tylko dlatego, że była recenzja i poradnik do Piratów z karaibów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 19:01, Master Miroy napisał:

KŚG jest do kitu. Kiedyś było dużo lepiej:
-Zamiast gwiazdek była porządna tabelka z oceną


Na którą wtedy też dużo osób narzekało. Ja osobiście chciałbym, żeby była tabelka, ale znacznie uproszczona od poprzedniej.

Dnia 25.07.2007 o 19:01, Master Miroy napisał:

-Poza tym niestety ostatnimi czasy pomijają niektóre gry które się ukazują np. nie było recki
Robin hood Defender of the Crown, Star wars Battlefront II


A te gry wyszły już w Polsce? Bo KŚG daje recenzje tylko tych gier, które można kupić

Dnia 25.07.2007 o 19:01, Master Miroy napisał:

-Mają beznadziejne pełne wersje (na 1 CD! , gdy już większość czasopism przeszła na DVD)


Fakt. Już dawno powinni przejść na DVD, ale za to pełniaki ostatnimi czasy się poprawiają.

Dnia 25.07.2007 o 19:01, Master Miroy napisał:

-Beznadziejne gry-niespodzianki, które wiecznie się powtarzają ( w dodatku w kiosku nie ma
wyboru innych)


???

Dnia 25.07.2007 o 19:01, Master Miroy napisał:

Ponieważ KŚG upadło postanowiłem przerzucić się na CDA (mój ostatni numer KŚG to lipcowcy
- tylko dlatego, że była recenzja i poradnik do Piratów z karaibów)


A ja nie lubię CDA za ich wymuszone poczucie humoru, przez co recenzje są za długie i połowa tekstu nic nie wnosi do całości.

Ja jednak wolę KŚG. Powody wypisałem powyżej. A i pełniaki bardziej mi pasują niż w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś ok 1,5l at temu kupywałem Komputer Świat Gry bo nie miałem innego wyboru tylko gry z tego czasopisma szły na Nividi TNT2 a po wymianie karty na Georce 6200 kupuje CD-Action wydanie DVD i wiecej jest do poczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalety:
- niska cena
- sporo działów
- dość rzeczowy dział listów
- czasem pełne wersje (głównie przez sentyment do Rayman''a 3)
Wady:
- opóźnione recenzje gier
- sztywno opisywane gry
- mało racjonalny system oceniania
Ogółem: 5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś (jakieś 4 miechy temu)kupywałem ksg regularnie ale bo nieraz gierki były ciekawe ale teraz no cóż... wię przerzuciłem się na cda to jedna z najlepszych gazet w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 21:18, Oxygenz napisał:

Ja kiedyś (jakieś 4 miechy temu)kupywałem ksg regularnie ale bo nieraz gierki były ciekawe
ale teraz no cóż... wię przerzuciłem się na cda to jedna z najlepszych gazet w polsce

CDA to nie gazeta tylko czasopismo. Uważaj bo będziesz przeklęty przez Smugglera :D
A tak na poważnie. Ja już nie kupuje tego "czegoś" bo mnie zabijało w numerach 2000-2002 gdzie np. zamiast porządnych ocen była MEGA tabela gdzie wypisywali 25 modeli kart graficznych (sic!) i na każdej sprawdzali nawet na tych super starych :O Do tego oceny były takie niepraktyczne. Ja najpierw przekartkowuję CDA i sprawdzam co za oceny dostały gry i zabieram się do lektury. Tymczsem w KŚG trzeba było całą reckę najpierw przeczytać a i tak nie dostawało się jednoznacznej oceny. Pismo było takie poważne jak pismo sądowe :O I wtedy się przerzuciłem na CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 21:13, Hard Moon napisał:

Wolę PSX Extreme(o konsolach).


Z drugiej strony, ja kompletnie nie wiem, jak ktoś to może czytać (mówię o PSX) - kupiłem na próbę - Neo + lepsze...
Ja KSG kiedyś uwielbiałem, ale zaczęło schodzić na psy i nie zgadzam jakubcjuszem, że narzekano na tabelkę - za tamtych czasów KSG uznawany był za b. dobre pismo. Teraz sami sobie dopisali: czasopismo dla małolatów, gdzie czytałem, jak redaktor KSG mówi: "piszemy do wszystkich, ale nasz główny cel to dzieci"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie czy można to gdzieś dostac ?

Dnia 05.07.2007 o 11:45, Markus89 napisał:

Od (chyba) wczoraj jest dostępny nowy numer. Co ciekawe - interesują mnie pełniaki ;)
Dwie pełne wersje na CD:
- Sąsiedzi z piekła rodem: Słodka zemsta
- Sąsiedzi z piekła rodem: Na wakacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 09:44, Sebo7 napisał:

nie wiecie czy można to gdzieś dostac ?

> Od (chyba) wczoraj jest dostępny nowy numer. Co ciekawe - interesują mnie pełniaki ;)


same gry są w Extra Klasyce, a cały numer KSG jest do kupienia w takim mało widzianym miejscu, jakim jest kiosk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 09:40, kulfonito napisał:

A nie wiecie czy można kupić numery archiwalne tej gazety?


Jak najbardziej: http://kiosk.redakcja.pl/gry/wydania/

syriusz.b -> przeczytaj post gogiell''a. Jak zauważysz, jednak nie wszystkim te tabelki odpowiadały. (Ale uważam, że test działania na różnych konfiguracjach sprzętowych powinien zostać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 10:50, jakubcjusz napisał:

syriusz.b -> przeczytaj post gogiell''a. Jak zauważysz, jednak nie wszystkim te tabelki
odpowiadały. (Ale uważam, że test działania na różnych konfiguracjach sprzętowych powinien
zostać).


Ja nie mówiłem, tylko o tym forum, jak i nie mówiłem tylko o jednostkach... Ogółem była większość na tak i chyba to musi mi ktoś przyznać, że wtedy bardziej mówiono na "+" KSG, a nie jak teraz, co się pytam to słyszę coś w stylu żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to kupowałem nałogowo, to była świetna gazeta, mam stertę całą tego. Teraz kupiłem sobie pierwszy numer w tym roku, nawet niezły, tylko że stare recenzje, a system oceniania jest do bani, nie ma plusów ani minusów. A pełniaki takie dobre, ale warto zagrać przeszedłem Sąsiadów i nie żałuję, że kupiłem, gra jest b. fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 21:01, jakubcjusz napisał:

> -Poza tym niestety ostatnimi czasy pomijają niektóre gry które się ukazują np. nie było
recki
> Robin hood Defender of the Crown, Star wars Battlefront II

A te gry wyszły już w Polsce? Bo KŚG daje recenzje tylko tych gier, które można kupić

Oczywiście , że wyszły. (Defender of the Crown nawet mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować