Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 10:54, Bartkula napisał:

Każdy ma inny gust, grałem w demo Guild 2 i jakoś mnie nie zaciekawiło :)


Bo to gra typowo ekonomiczna, trochę strategii w tym jest, ale ta gra spodoba się bardziej ludziom którzy lubią ekonomię (Zoo Tycoon itp.) niż ludziom którzy kochają strategię (Dawn of War itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię chyba nowy numer. W Guild 2 nie zagram, ale w Metina 2 pewnie tak, bo nie chcę mi się go ściągać godzinami z wolnych serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer spox , The Guild 2 i Metin 2 , naprawdę dobre gry są w tym czasopiśmie , jak dla mnie drugie , oczywiście po Cd-Action najlepsze czasopismo o grach komputerowych w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, ładnie pełniaki. Guild 2 to coś dla mnie. Metin 2 chyba raczej nie zagram.
Poprzedniego numeru nigdzie nie mogłem dostać. Jedynie od czasu do czasu widzę w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne pełne wersje. Pierwszy raz gram w gry typu The Guild 2 (nie mój styl) i musze powiedziec że gra mi się bardzo podoba i fajnie się w nia gra. Ale jeszcze jest Metin 2 ale raczej nie zainstaluje...narazie. I znowu słaba recka Alone In The Dark szkoda.
PS: Komputer Świat Gry daje poraz kolejny super pełniaki brawo oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:28, Patryk Mogilno napisał:

Fajne pełne wersje. Pierwszy raz gram w gry typu The Guild 2 (nie mój styl) i musze powiedziec
że gra mi się bardzo podoba i fajnie się w nia gra. Ale jeszcze jest Metin 2 ale raczej
nie zainstaluje...narazie. I znowu słaba recka Alone In The Dark szkoda.
PS: Komputer Świat Gry daje poraz kolejny super pełniaki brawo oby tak dalej

Nie pierwszy raz, oj nie pierwszy. Wiele lat temu dawał też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KSGRY miał małe zmiany
Magazyn stał się dwumiesięcznikiem.
Zamiast zasypywać Was co miesiąc testami nieważnych gier, na które nie warto nawet spojrzeć, od numeru 1/2009 stajemy się dwumiesięcznikiem. Nie jest to żaden powód do zmartwień ani prognoza rychłego końca: po prostu uważamy, że lepiej co dwa miesiące dokładnie testować to, co ciekawe, niż co miesiąc zapełniać numer na siłę./Jakub Kowalski Redaktor naczelny,

Teraz co dwa miesiące, za 11,90zł mamy 116 stron magazynu, 3 pełne wersje.

Kartki nie są już zszywane, a sklejane, jak w CD ACTION.

Ogólnie magazyn stał się podobny do CD ACTION

W premierowym wydaniu nowego KS GRY Tematami głównymi są Mercenaries 2, Wiedźmin Ed. Rozszerzona i "Przed premierą" GTA 4 Na PC,
a pełnymi wersjami na DVD są Bus Driver, Gothic II i Ex Machina Arcade.

Następny "gruby" numer ukaże się 3 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczątko, to KS zrobiło metamorfozę? Ostatni numer mam z wakacji 2007.

Co tam, to moja 1 gazeta o grach xD A CDA rzadko kupowałem :D w przeciwieństwie do KŚG, które mam pół szafki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 20:29, RazorBMW napisał:

O kurczątko, to KS zrobiło metamorfozę? Ostatni numer mam z wakacji 2007.

Co tam, to moja 1 gazeta o grach xD A CDA rzadko kupowałem :D w przeciwieństwie do KŚG,
które mam pół szafki :D

No naprawdę poważna metamorfoza . Od teraz zawsze będą 3 pełne wersje gier ZAWSZE PO POLSKU , pisemko ma teraz bodajże 116 STRON i będzie teraz dwumiesięcznikiem w cenie 11,90 złotych . Ogólnie jest teraz o wiele lepiej niż było a z tymi pełnymi wersjami to tak jak Click! , zawsze po polsku :) W najnowszym numerze Gothic II a dwie pozostałe gry to średniaki , jednakże warto kupić ten numer , między innymi zapowiedź Grand Theft Auto IV , którą porównać można z zapowiedzią z Cd - Action :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie zapomniałem powiedzieć, że wszystkie te zmiany są dlatego, iż najnowszy numer jest setny.

Między innymi to skłoniło KSGRY do metamorfozy.

Gdybym wiedział że będzie gothic 2, to bym nie kupywał 2 miesiące temu "biedronkową" wersję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 20:37, heaton 1992 bdg napisał:

(...) W najnowszym numerze Gothic II a dwie pozostałe
gry to średniaki , (..)


A dla mnie właśnie Bus Driver wymiata :D A co do Gothica, to wolałem jedynkę - tam jeszcze można było być przyzwoitym magiem - w tej części się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:26, Ossir napisał:

To według ciebie w G2 nie można być przyzwoitym magiem?


Mi się nie udało - byle czar zżera tyle many, że po trzech zaklęciach trzeba pić mikstury, albo szukać miejsca do spania. Jak dla mnie po prostu przesadzili z kosztami zaklęć. Choć zaznaczam, że grałem z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować