Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Moje ulubione czasopismo. Kupuje je już bardzo długo. A poza tym nie wiem o co się kłócicie. To nie jest temat KŚGry vs. CDA tylko o samym KŚGry. Nikt wam nie każe tego kupować, a jęsli wolicie CDA jest do tego inny temat...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem od pewnego czasu, ale później zmieniła się na gorsze oprawa graficzna i merytoryczna pisma (poradniki itp.) przez co kupuje CDA. I jestem szczęśliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 11:24, Mik Nik napisał:

a ja powiem tak w CDA crashday dostał chyba 8 a w ksgry 2 na 5 sami wiecie jaka to "super"
gra


ps. i czasami mi sie wydaje że CDA jest troche przekupione tak jak powyższy przykład sporo
kiebskich gier dostaje u nich dobre oceny


Sami redaktorzy CDA pzyznają, że nie można napisać OBIEKTYWNEJ recenzji gry. To co oni tam piszą to ich własne odczucia wymieszane z faktami. A w KŚGRY redaktorzy silą się właśnie na obiektywne recenzje i dlatego ich pismo jest kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 09:44, Mik Nik napisał:

MOIM ZDANIEM cd-a FAJNE GRY POJAWIAJĄ SIĘ RZADKO A W KSG PRAWIE CAŁY CZAS RACJA MOŻE NIE SĄ
ZNANE ALE FAJNIE SIE W NIE GRA W CDA SĄ STARE HITY KTÓRE WIĘKSZOŚĆ LUDZI OD DAWNA MA


Jak sam napisałeś w CD-A pojawiają się stare hity - no tak to przecież zniewaga czytelnika. Mają być świeżutkie hity równocześnie z premierą światową i już!
Tylko rozumiem gdybyś miał takie spostrzeżenia gdyby KŚG dawał same wybitne gry itp a oni ciągle dają jakieś średniaki (chcesz mi powiedzieć że grałeś w każdą grę zamieszczoną w KŚG i zawsze były to fajne gierki), w tym te wszystkie Skoki Narciarskie albo Encyklopedie sprzed roku czy dwóch lat zamieszczane z okazji premiery nowej edycji - i co to nie jest stare??.

Przypomnę tylko że w CD-A zamieszczono The Suffering, BloodRayne, Chrome, Splinter Cell, Scrapland (POLSKA PREMIERA), Angels vs Devils (chyba nawet ŚWIATOWA PREMIERA), SUDEKI (hmmm-czyżby też premiera??) ale co tam... takie gry jak SWAT 3, Soldiers of Fortune czy Richard Burns Rally nie warto wspominać - tak??

Nie każdemu można dogodzić - wiele osób choć miało już te gry i tak nie mają na co narzekać bo płyty cd z pełnymi wersjami to dodatek do czasopisma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAnowie Jako, że stworzyłem ten temat mówię TO NIE JEST KSG vs. CDA !!! CDA daje gry, które są znane, a KŚG prawie caly czas jakies strategie, a w tym temacie chodzi o to czy ktos LUBI czy nie KSG !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.05.2006 o 10:24, Markus89 napisał:

Nie każdemu można dogodzić - wiele osób choć miało już te gry i tak nie mają na co narzekać
bo płyty cd z pełnymi wersjami to dodatek do czasopisma!!


o grach to morzesz sobie poczylać w internecie i zaoszczędziisz 15 zł i w necie masz oeny graczy którzy grali a nie tylko jadnej osoby przyznajcie że czasopisma kupuje się w większości dla gier tam umieszczanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie powiesz mi chyba żę były to wielkie premiery w tym CDA
pomyślmy????
o większości chyba pisano tylko w CDA czyż nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 14:24, Mik Nik napisał:

o grach to morzesz sobie poczylać w internecie i zaoszczędziisz 15 zł i w necie masz oeny graczy
którzy grali a nie tylko jadnej osoby przyznajcie że czasopisma kupuje się w większości dla
gier tam umieszczanych


Gdybyś poczytał teksty w CD-A to mógłbyś sie wypowiadać - nie czytasz, więc nie wiesz. Ty też mógłbyś zaoszczędzić te 6zł (czy ile to tam kosztuje) a nie wydawać kase na KŚG. Ja kupuje CD-A dla tekstów, w gry gram raz na jakiś czas ale uważam że są one 100x lepsze niż te w KŚG

PS: Sorry syriusz.b za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez sprzeczek proszę, Dyskutujemy tylko, ale moim zdanie w KSG sa lepsze testy i recenzje tylko troche krotkie...A w CDA fajne są czasami komentarze pod zdjeciem z jakiejs gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 14:38, Mik Nik napisał:

jakbyś nie wiedział czytam CDA i są one(taksty) beznadziejne


Dla mnie KŚG to czasopismo dla amatorów - takie zreszta było założenie czasopisma i ciągle się tego trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 15:04, Markus89 napisał:

> jakbyś nie wiedział czytam CDA i są one(taksty) beznadziejne

Dla mnie KŚG to czasopismo dla amatorów - takie zreszta było założenie czasopisma i
ciągle się tego trzymają.


Popieram. A oceny Gothica 1 i 2 w nowej serii w nowym numerze to jak dla mnie porażka. A to "polecanie" podobnych gier pod koniec recenzji jest śmieszne. Reklame chcą robić, ktoś im za to płaci? A może chcą swoje gusta narzucić albo pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tem kto kupuje gazete chce sie dowiedzieć czy jakaś gra jest dobra czy nie

w CDA często słabe gry są oceniane wysoko w KSg tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 15:32, Mik Nik napisał:

nie rozumiem czego chcecie od płyt z KSG


A tego że chrzanisz na CD-A że dają "stare" hity. KŚG daje przeciętniaki - hitów tam nie widziałem.

Jak "jedziesz" na pirackich grach i masz same hity przed premierą czy w jej dniu to się nie dziw że jakieś czasopismo nie może cie uszczęśliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 15:37, Mik Nik napisał:

tem kto kupuje gazete chce sie dowiedzieć czy jakaś gra jest dobra czy nie

w CDA często słabe gry są oceniane wysoko w KSg tak nie ma


Człowieku podaj mi przykład słabej gry która dostała w CD-A wysoką ocenę!

Dana gra może być spostrzegana na wiele sposobów przez różne osoby - to recenzent wystawia ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2006 o 15:37, Markus89 napisał:

Jak "jedziesz" na pirackich grach i masz same hity przed premierą czy w jej dniu to się nie
dziw że jakieś czasopismo nie może cie uszczęśliwić.


nie mam ani jadnej pirackiej gry a jeśli ty w nie grasz to nie znaczt że inni też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować