Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Mam 12 lat i kś gry jest już dla mnie nie dobre. Wyrosłem z tego bo gram w taie gry jak:
Far cry, Kroniki riddicka itd. CDA jest jednak za poważne. Jakie czasopismo mi radzicie kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:16, capral napisał:

Mam 12 lat i kś gry jest już dla mnie nie dobre. Wyrosłem z tego bo gram w taie gry jak:
Far cry, Kroniki riddicka itd. CDA jest jednak za poważne. Jakie czasopismo mi radzicie kupować?

CDA poważne??!! Człokwieku ta mnie ma kszty powagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2006 o 15:48, Markus89 napisał:

Reedycja Gothic I oraz Gothic II - otrzymałały one takie same oceny - jak to
możlwie?? Chyba jest między nimi jakaś różnica..

Crashday?? Nie wiem czy sąsiad ma wadliwy numer ale ocena wynosi 4/5 gwiazdek - więc
w skali CD-A jest to 8/10 a nie jak napisałem 2/5 w KŚG...

Mam szukać dalej tych niezbyt sprawiedliwych ocen??

W KS Gry to narmalne, oni piszą czasem straszne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:16, capral napisał:

Mam 12 lat i kś gry jest już dla mnie nie dobre. Wyrosłem z tego bo gram w taie gry jak:
Far cry, Kroniki riddicka itd. CDA jest jednak za poważne. Jakie czasopismo mi radzicie kupować?


Spróbuj Click!

A tak wogóle nie jesteś za młody?? Far Cry i Kroniki Riddicka to gry przeznaczone dla graczy którzy skończyli 16 lat. Chyba nikt by nie chciał abyś zaczął się dziwnie zachowywać (tak jak np. dzieciak który rzucił w matkę krzesłem bo ta wyłączyła mu kompa...). Serio mówie. Będziesz jeszcze miał czas na takie gry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:18, olcia13 napisał:

CDA poważne??!! Człokwieku ta mnie ma kszty powagi :D


Sorry za drugi post z rzędu.

Zgadzam się z poprzedniczką: w którym miejscu CD-A jest poważne?? Chyba w felietonach niektórych recenzentów (Mac Abra ;-)) czytając resztę czasopisma nie można się nudzić. Oni nawet recenzję na 5 stron potrafią podać w takij postaci że chciałbyś jeszcze poczytać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:23, Markus89 napisał:

> CDA poważne??!! Człokwieku ta mnie ma kszty powagi :D

Sorry za drugi post z rzędu.

Zgadzam się z poprzedniczką: w którym miejscu CD-A jest poważne?? Chyba w felietonach niektórych
recenzentów (Mac Abra ;-)) czytając resztę czasopisma nie można się nudzić. Oni nawet recenzję
na 5 stron potrafią podać w takij postaci że chciałbyś jeszcze poczytać ;-)

Najpoważniejsze z czasopism o grach jest KS Gry, bez poczucia humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KS Gry wydaje gry do kitu, a na dodatek jest zbyt poważne....ja mam 14 lat i gram w takie gry o jakich nie śniliście....:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:20, Markus89 napisał:

> Mam 12 lat i kś gry jest już dla mnie nie dobre. Wyrosłem z tego bo gram w taie gry jak:

> Far cry, Kroniki riddicka itd. CDA jest jednak za poważne. Jakie czasopismo mi radzicie
kupować?

Spróbuj Click!

A tak wogóle nie jesteś za młody?? Far Cry i Kroniki Riddicka to gry przeznaczone dla graczy
którzy skończyli 16 lat. Chyba nikt by nie chciał abyś zaczął się dziwnie zachowywać (tak jak
np. dzieciak który rzucił w matkę krzesłem bo ta wyłączyła mu kompa...). Serio mówie. Będziesz
jeszcze miał czas na takie gry ;-)


Click! jest dobry. Dzięki za podpowiedź.
Słyszałem o tym chłopaku z krzesłem, ale on był uzależniony od kompa, a ja nie jestem. Gram w strzelanki bo mi się podobają, ale ostatnio kupiłem epokę lodowcową 2 i mi się spodobała.
Chyba masz rację, nie powinienem grać w takie gry, dziadek też ciągle mi to powtarza.
Spróbuję pograć w rpg przeszedłem gothica 1 i 2 i chyba kupię obliviona jak będzie w polskiej wersji.
A poza tyma jakie gry byś mi jeszcze radził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:33, kowboj3 napisał:

KS Gry wydaje gry do kitu, a na dodatek jest zbyt poważne.


ja tam wogóle nie słyszałme,żeby KŚG wydawało gry, ale możer jestem niedoinformowany ;p

>...ja mam 14 lat i gram w takie gry

Dnia 27.05.2006 o 13:33, kowboj3 napisał:

o jakich nie śniliście....:)...


rozumiem ze już przeszedłeś Gothica 4 i instalujesz Kwaka 6? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:39, capral napisał:

A poza tym jakie gry byś mi jeszcze radził?


Myślę że strategie mogą być dla ciebie odpowiednie np. Age of Empires III, czy samochodówki np. ToCA Race Driver 2 - w lipcu pojawi się w eXtra Grze.

Jeżlie masz już troche wPLN (choć nie są one konieczne) to polecam zaglądnąć do sklepu gram.pl i kupić grę: Sąsiedzi z piekła rodem, albo jeżeli już tak lubisz gry z pistoletem w ręce to polecam SWAT 4 - tu nie chodzi o zabijanie - wręcz przeciwnie! Możesz też zainteresować się grą Heroes of Might & Magic 5 - premiera już wkrótce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2006 o 13:39, capral napisał:

ale on był uzależniony od kompa, a ja nie jestem.


typowa reakcja na zapytanie o naug:

zaprzeczenie

większość ludzi nie zdaje sobie sprawy że jest uzależniona od komputera a jak koto o to zapyta prawie zawsze zaprzeczają jaśli chcesz wiedzieć czy jesteś uzależniony sprubój wytrzymać 3 tygodnie bez komputera ale tak byś miał do niego dostęp a nie zamykasz kompa w szafie i dajesz komuś klucz żeby cie nie kusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2006 o 13:39, capral napisał:

ale on był uzależniony od kompa, a ja nie jestem.


typowa reakcja na zapytanie o naug:

zaprzeczenie

większość ludzi nie zdaje sobie sprawy że jest uzależniona od komputera a jak koto o to zapyta prawie zawsze zaprzeczają jaśli chcesz wiedzieć czy jesteś uzależniony sprubój wytrzymać 3 tygodnie bez komputera ale tak byś miał do niego dostęp a nie zamykasz kompa w szafie i dajesz komuś klucz żeby cie nie kusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:39, capral napisał:

Click! jest dobry. Dzięki za podpowiedź.
Słyszałem o tym chłopaku z krzesłem, ale on był uzależniony od kompa, a ja nie jestem. Gram
w strzelanki bo mi się podobają, ale ostatnio kupiłem epokę lodowcową 2 i mi się spodobała.
Chyba masz rację, nie powinienem grać w takie gry, dziadek też ciągle mi to powtarza.
Spróbuję pograć w rpg przeszedłem gothica 1 i 2 i chyba kupię obliviona jak będzie w polskiej
wersji.
A poza tyma jakie gry byś mi jeszcze radził?


Ja bym chciał sprostowac tego chłopaka i to krzesło, bo on uderzył matkę gdy wyłączyła mu kompa podczas gry w tibię i zabiła mu chara, czyli jakby nie patrzeć stracił przez to kilka ładnych godzin swojego życia.A po gothicku radził bym ci zagrac bardziej w Fable , gdyż Oblivion może być dla ciebie zbyt rozbudowany i zgubisz się w jego wielkośc, przytłoczy Cie wielkość tego swiata. Ze mną było tak samo.

p.s. sry za drugi post z rzędu ale jak pisałem poprzedni tego jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:45, Mik Nik napisał:

rayman 3 jest do kitu??????????????????????????????????????????????????????????????



No raczej..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kompa w domu od około 8 lat, przez ten czas kupowałem mnóstwo gazet o grach w tym miałem nawet dwa numery Gamblera,których to się pozbyłem.

Z aktualnie istniejących pism:
KGŚ - przez dwa lata od pierwszego numeru kupowałem regularnie, lecz znudziła mnie totalnie ta forma oprowadzania dzieci po świecie gier, gazeta ta może posłużyć tylko początkującycm i Młodym graczom, bardziej doświadczeni nie znajdą w niej nic co może zaciekawić. Dodatkowo reklamowanie w recenzjach innych gier oraz słabe oceny genialnych gier z powodu "starości" jest dla mnie kompletnie żałosne.

Click! - też często kupowałem, pamiętam jeszcze parustronicowy dodatek o nadchodzącym BG2 :) Kupiliśmy z kumplami 3 egzemplarze, i czytaliśmy na jakiejś wolnej lekcji na zastępstwie, oj, ile było wrzasków entuzjazmu :) Póki była stara redakcja Click! podobał mi sie nawet, troche wkurzyła mnie recenzja NWN ale ocena recenzenta nie musi sie pokrywac z ocena innych odbiorców :) Ogólnie po zmianie redakcji na nowo straciłem kompletnie kontakt z Clickiem!

CDA - mimo ceny jest to według mnie najlepszym czasopismem o grach na rynku, recenzje wciągają, pisane są z jajem, potrafią przekonać czytelnika do zakupu jakiejś gry o czym wiele razy się już przekonałem :) Mnóstwo ciekawych działów, które zapewnią rozrywke każdemu czytelnikowi o różnych gustach. Dział Na Luzie powala mnie niektórymi tekstami nawet jeśli sa z neta, a dział Action Redaction powala mnie idiotyzmem (nie bójmy się tego słowa, niektóre listy takie są :) ) ludzi piszących do Smuggler czy CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:50, Wap napisał:

Ja bym chciał sprostowac tego chłopaka i to krzesło, bo on uderzył matkę gdy wyłączyła mu kompa
podczas gry w tibię i zabiła mu chara, czyli jakby nie patrzeć stracił przez to kilka ładnych
godzin swojego życia.


Czy ty usprawiedliwiasz tego idiotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 15:50, Markus89 napisał:

> Ja bym chciał sprostowac tego chłopaka i to krzesło, bo on uderzył matkę gdy wyłączyła
mu kompa
> podczas gry w tibię i zabiła mu chara, czyli jakby nie patrzeć stracił przez to kilka
ładnych
> godzin swojego życia.

Czy ty usprawiedliwiasz tego idiotę??


nie no oczywiście ze nie, tylko chce podkreślić że nie był to tylko skutek uzależnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 15:54, Wap napisał:

> Czy ty usprawiedliwiasz tego idiotę??

nie no oczywiście ze nie, tylko chce podkreślić że nie był to tylko skutek uzależnienia


Moim zdaniem to właśnie było uzależnienie - no bo kto normalny dostaje szału jak mu się grę wyłączy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 16:01, Markus89 napisał:

Moim zdaniem to właśnie było uzależnienie - no bo kto normalny dostaje szału jak mu się grę
wyłączy??


ja nie twierdze ze to nie było uzależnienie, pisałem że nie tylko uzależnienie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować