Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przez najbliższe 48 godzin pierwszy Fallout na GOG.com do pobrania za darmo!

107 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2012 o 23:21, majkel666 napisał:

ja nie trolluje. To jest moje zdanie. Fallout 3 jest ok, ale jedynka, dwójka i tactics
to kaszany. Może sto lat temu były dobre, ale dziś nie wnoszą już nic do rozrywki. W
ogóle pierwsze fallouty powinny być rozdawane na licencji abandon


Nie dostrzegasz przypadkiem nielogiczności w swoim rozumowaniu? Jak tytuł, który ukazał się 15 lat temu ma wnosić coś teraz do rozgrywki? On stworzył podwaliny pod współczesne gry.

To tak, jakbyś napisał, że może i parowozy były kiedyś dobre, ale nie teraz nie wnoszą już nic do transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:21, majkel666 napisał:

ja nie trolluje. To jest moje zdanie. Fallout 3 jest ok, ale jedynka, dwójka i tactics to kaszany.

<Szuka swojego kija baseballowego>...

Dnia 05.04.2012 o 23:21, majkel666 napisał:

Może sto lat temu były dobre, ale dziś nie wnoszą już nic do rozrywki.

A szkoda. Bo klasyki takie jak pierwsze Fallouty powinny służyć obecnym twórcą wielkich "hitów" za wzór. Dobra fabuła, muzyka, klimat. W wielu współczesnych grach tego niestety niema. Ale nie będę rozpętywał kolejnej burzy. Apeluję tylko o odrobinę szacunku do tak legendarnych tytułów jak Fallout 1&2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgoda ale ja i wielu wielu innych kupiliśmy już Fallouty. Skoro był on top sellerem wiele razy na GOGu to ilość osób już posiadajaąca siest duża...

Dlatego taka promocja to pic na wodę. Doskonalewiedzieli CO DAĆ by za duzo nie dać ;)A przecież mogli osobom JUŻ posiadajacym grę w kolekcji, kupon na inny tytuł o tej samej kwocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:21, majkel666 napisał:

ja nie trolluje. To jest moje zdanie. Fallout 3 jest ok, ale jedynka, dwójka i tactics
to kaszany. Może sto lat temu były dobre, ale dziś nie wnoszą już nic do rozrywki. W
ogóle pierwsze fallouty powinny być rozdawane na licencji abandon

Nic nie wnoszą już do rozgrywki? Bo może ten tego dlatego, że te gry powstały zanim ty potrafiłeś napisać "ala ma kota" na klawiaturze? Ty w ogóle wiesz, że Fallout 1, 2 i Tactics nie powstały w 2012 tylko na wiele lat przed krajzisami i modern warfare? Jak gra, która była jedną z pierwszych w gatunku, gra która stworzyła podstawy do dzisiejszych tytułów może nic nie wnosić? A co wnosi Assassin''s Creed? Co wnosi MW3? Co wnosi Fallout 3? Twoja wypowiedź przeczy sama sobie. To tak jakbyś powiedział, że BG nic nie wnosi do gatunku RPG...

Boże ty widzisz i nie grzmisz, a później ludzie się dziwią "jak wtórne gry mogą dostawać tak wysokie oceny i tak dobrze się sprzedawać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:39, Lailonn napisał:

Dlatego taka promocja to pic na wodę. Doskonalewiedzieli CO DAĆ by za duzo nie dać ;)A
przecież mogli osobom JUŻ posiadajacym grę w kolekcji, kupon na inny tytuł o tej samej
kwocie...

To fakt mogli by i było by to mile widziane. Ale też będziesz miałpewnie swoją szanse jako że takie akcje na gogu powolij stająsię regularne. Tak samo wcześniej przez 48jh było tam Empire Earth do wzięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EE nie zauważyłem a newsa nigdzie nie było to przepadło. Inna sprawa, że jak rozumiem to jest "ściągnij i wypal w 48h" a nie danie gry do katalogu? Coś średnio fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:21, majkel666 napisał:

ja nie trolluje. To jest moje zdanie. Fallout 3 jest ok, ale jedynka, dwójka i tactics
to kaszany. Może sto lat temu były dobre, ale dziś nie wnoszą już nic do rozrywki. W
ogóle pierwsze fallouty powinny być rozdawane na licencji abandon

Jak coś co kiedyś wiele wniosło lata temu może teraz coś wnieść jeszcze raz ? :>
F3 jest okej ? ... dobre żarty.
Coś mi się wydaję, że mam ty tu pokolenie GTA IV więc... umywam ręce :P

Pozdrawiam.

Wszyscy maja Fallouta!!!.. Mam i jaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:44, DeithWX napisał:

tytułów może nic nie wnosić? A co wnosi Assassin''s Creed? Co wnosi MW3? Co wnosi Fallout
3? Twoja wypowiedź przeczy sama sobie. To tak jakbyś powiedział, że BG nic nie wnosi
do gatunku RPG...

Khy, khy, akurat Fallout 3 wniósł bardzo dużo do serii, a co za tym idzie do gatunku, bo przeniósł ją - całkiem skutecznie - w trzeci wymiar i XXI wiek. Assassin''s Creed też sporo wniósł, wskaż mi drugą serię gier z takimi animacjami, fabułą i stylem gry. Prince of Persia to najbliższe i zdaje się jedyne porównanie, ale tu nie mam otwartego świata (bo wyspę z WW ciężko określić jako otwarty świat w kontekście miast z AC).

Wracając do tematu, najfajniejsze jest to, że ten Fallout 1 jest ciągle grywalny tak samo jak kiedyś. Podobnie Deus Ex czy Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:39, Lailonn napisał:

Zgoda ale ja i wielu wielu innych kupiliśmy już Fallouty. Skoro był on top sellerem wiele
razy na GOGu to ilość osób już posiadajaąca siest duża...

Dlatego taka promocja to pic na wodę. Doskonalewiedzieli CO DAĆ by za duzo nie dać ;)A
przecież mogli osobom JUŻ posiadajacym grę w kolekcji, kupon na inny tytuł o tej samej
kwocie...


raczej by to było zawężone do katalogu interplay - na konferencji było powiedziane że to dzięki ich uprzejmości

poza tym, nie miałem w katalogu ale mi gra nie pasuje bo dawno temu skończyłem - to co, ja mam zostać z f1 a Wy sobie wybierzecie? polskie piekiełko sie odzywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 00:11, Lailonn napisał:

EE nie zauważyłem a newsa nigdzie nie było to przepadło. Inna sprawa, że jak rozumiem
to jest "ściągnij i wypal w 48h" a nie danie gry do katalogu? Coś średnio fajne...


nie, wystarczy dodać do konta i ściągasz kiedy Ci pasuje, już kilka takich akcji było - empire earth, broken sword...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czego mi jeszcze brakuje? Porządnego hejtu na GoGa, bo jak śmieli dać Fallouta za darmo, skoro to stare jest i każdy(czyt.ja i paru moich kumpli) ma po 10 kopii? No jak śmieli wciskać nam taki ochłap za darmo?
Serio, płacz z powodu czegoś co jest za darmo uważam za co najmniej niestosowny.

A co do samego Fallouta- dla mnie wciąż pod pewnymi względami ma więcej niż niejedna nowa gra. Między innymi genialny, turowy system walki i rozwój postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, MY posiadajacy już grę powinniśmy sobie wybrać choćby z ograniczonej listy, bo tak to dla 70% fanów RPG(myslę, ze tylu MINIMUM miało F w kolekcji już) żaden prezent etc.

Ale skoro to nie jest dawanie gry a jedynie możliwość pobrania jej to mi to zwisa. Nie po to inwestuje w dystrybucję cyfrową, by nagle wypalać toto na płytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 00:23, Lailonn napisał:

Tak, MY posiadajacy już grę powinniśmy sobie wybrać choćby z ograniczonej listy, bo tak
to dla 70% fanów RPG(myslę, ze tylu MINIMUM miało F w kolekcji już) żaden prezent etc.

A kosztował cię coś ten Fallout że tak ci to przeszkadza? GoG daje prezent z dobrej woli, zupełnie za darmo, albo go weźmiesz albo nie.
To nie jest koncert życzeń.

Dnia 06.04.2012 o 00:23, Lailonn napisał:

Ale skoro to nie jest dawanie gry a jedynie możliwość pobrania jej to mi to zwisa. Nie
po to inwestuje w dystrybucję cyfrową, by nagle wypalać toto na płytach :)

Przypisujesz sobie grę do konta i masz ją na stałe, nie trzeba sobie nic wypalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować