Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przez najbliższe 48 godzin pierwszy Fallout na GOG.com do pobrania za darmo!

107 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2012 o 22:31, Pitej napisał:

Rozumiem, że te 48 h to czas żeby grę dodać do swojego konta? Nie muszę jej koniecznie
ściągać teraz?


Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:50, Selv napisał:

Co ciekawe, u mnie wyskakuje error przy próbie instalacji :)
Dokładnie przy sprawdzaniu poprawności danych, sprawdzałem na 2 kompach i ściągałem razem
ok 6 razy.


Najlepiej będzie jeśli napiszesz o tym na gogowym forum fallouta i/lub do pomocy technicznej gog.com. Pierwszy F to jedna z najchętniej kupowanych gier na gog.com więc za pewne na wiele problemów z grą już tam znają odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł, który był bestsellerem ohohohoho razy i dodawany gdzie poapdnie ohohohoh razy. Każdy kto ma konto na GOGu na 80% już grę posiada. Na forum są głosy, że to pokazanie palca stałym bywalcom na rzecz nowych osób i trudno się nie zgodzić. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 22:57, Lailonn napisał:

Tytuł, który był bestsellerem ohohohoho razy i dodawany gdzie poapdnie ohohohoh razy.
Każdy kto ma konto na GOGu na 80% już grę posiada. Na forum są głosy, że to pokazanie
palca stałym bywalcom na rzecz nowych osób i trudno się nie zgodzić. ...

Ja tam się ciesze, faktycznie mam wszystkie Fallouty ale niestety na płytach jeszcze z bardzo starych wydań. Jednak to tworzy 2 problemy - uszkodzony napęd w laptopie nie pozwala mi ich instalować, 2 - lubią się gryźć z nowymi windowsami. Do tej pory nie kupowałęm ich na gog''u a teraz mam już 1 za darmo i wystarczy że dokupie sobie do kompletu 2 i tactics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:07, Gumisiek2 napisał:

Mam grę na płytce, działa na Windowsie XP, którego używam, więc nie ściągam.

Ale do konta możesz sobie dodać i za X lat przekonać się, że jednak gogowa wersja przystosowana do działania na W7 jest fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miła inicjatywa. Co prawda zarówno "jedynkę" jak i "dwójkę" przeszedłem lata temu, a na dodatek kilka dni temu kupiłem ponownie całą kolekcję na Steamie, ale jak dają to dlaczego nie brać? :)
GOG to moja druga ulubiona platforma cyfrowej dystrybucji więc z chęcią dodam kolejną grę do swojego konta. Tak na zapas.
Jeżeli ktoś jeszcze nie grał to niech się nawet nie przyznaje i zabiera za instalację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:07, Gumisiek2 napisał:

Mam grę na płytce, działa na Windowsie XP, którego używam, więc nie ściągam.

Po kilku latach, jeżeli płyta jeszcze będzie istnieć, postanowisz sobie zainstalować grę na sowim nowym kompie z nowym Windowsem i okaże się, że nie będzie tak fajnie.

Wersja z GoGa ma tę zaletę, że na Windowsach bazujących na Aero ma przynajmniej normalne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie trolluje. To jest moje zdanie. Fallout 3 jest ok, ale jedynka, dwójka i tactics to kaszany. Może sto lat temu były dobre, ale dziś nie wnoszą już nic do rozrywki. W ogóle pierwsze fallouty powinny być rozdawane na licencji abandon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:21, majkel666 napisał:

ja nie trolluje. To jest moje zdanie. Fallout 3 jest ok, ale jedynka, dwójka i tactics
to kaszany. Może sto lat temu były dobre, ale dziś nie wnoszą już nic do rozrywki. W
ogóle pierwsze fallouty powinny być rozdawane na licencji abandon

Rozejść się ludzie! Nie ma na co patrzeć!

Darmówkę chętnie przygarnę bo jeszcze trochę i płytę będę musiał nosem wciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 23:21, majkel666 napisał:

ja nie trolluje. To jest moje zdanie. Fallout 3 jest ok, ale jedynka, dwójka i tactics
to kaszany. Może sto lat temu były dobre, ale dziś nie wnoszą już nic do rozrywki. W
ogóle pierwsze fallouty powinny być rozdawane na licencji abandon


Nie ma czegoś takiego jak " licencji abandon". To tylko wymysł "graczy", aby tłumaczyć pirackie pobieranie starych i zapominanych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować