Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Drogi kolego, GTAIV NAWET nie zostało zapowiedziane na PC ogólnie, więc pytanie kiedy premiera na PC i to w Polsce warto jeszcze zostawić bez odpowiedzi. Będzie, albo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:59, BzyQacz napisał:

Drogi kolego, GTAIV NAWET nie zostało zapowiedziane na PC ogólnie, więc pytanie kiedy premiera
na PC i to w Polsce warto jeszcze zostawić bez odpowiedzi. Będzie, albo nie będzie.

NO nic szkoda. Myslalem ze bedzie w co pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:05, wybrany4567 napisał:

NO nic szkoda. Myslalem ze bedzie w co pograc.

Co nie oznacza że nie będzie na PC. Zapewne będzie tylko później. Zapewne nie wszyscy pamiętają premierę GTA SA gdy pare tygodni po premierze na PS2 zapowiedzieli wersję PC. Chyba Sony sypnął kasą żeby więcej ludzi kupiło PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja też jestem fanem tej serii i czekam z niecierpliwością... No, niestety, trzeba czekać na oficjalne info. Zresztą, na konsolach im się ta gra świetnie sprzeda, a co do PC, to jest jeden minus... GTA 3/VC/SA nie odniosły WIELKIEGO sukcesu przez pewną rzecz... piractwo, dlatego ludzie z R* nie spieszą się do wydania gry na kompach. Czyżby sądzili, że zaciekawieni gracze kupią konsolę i oryginalną grę, co podniesie zarobioną kasę przez Rockstar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:09, Tomek1120 napisał:

> NO nic szkoda. Myslalem ze bedzie w co pograc.
Co nie oznacza że nie będzie na PC. Zapewne będzie tylko później. Zapewne nie wszyscy pamiętają
premierę GTA SA gdy pare tygodni po premierze na PS2 zapowiedzieli wersję PC. Chyba Sony sypnął
kasą żeby więcej ludzi kupiło PS2.

Szacunek. To dobra wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:09, BzyQacz napisał:

Cóż, ja też jestem fanem tej serii i czekam z niecierpliwością... No, niestety, trzeba czekać
na oficjalne info. Zresztą, na konsolach im się ta gra świetnie sprzeda, a co do PC, to jest
jeden minus... GTA 3/VC/SA nie odniosły WIELKIEGO sukcesu przez pewną rzecz... piractwo, dlatego
ludzie z R* nie spieszą się do wydania gry na kompach. Czyżby sądzili, że zaciekawieni gracze
kupią konsolę i oryginalną grę, co podniesie zarobioną kasę przez Rockstar?

Mysle ze w Polsce nie ma zawiele osob, ktore kupia konsole i gre. Dlaczego niby teraz mieli kupic jak wczesnijjakos nie kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kto wie... Wiadomo, ale na tym polega marketing. GŁODNI PCtowcy, którzy będą mieli środki i są bardzo napaleni na grę to, spokojna głowa, swoje grosze wysupłają na XKlocka, czy PS3, a i kaski nie pożałują na oryginalną grę. OK, nie ma dużo takich osób, sytuacja zarobków na razie się nie poprawia, wiadomo... Ale R* też liczy na ZYSK, a nie na to, że gracze będą uchachani, bo gra będzie na PC... Co z tego, że będzie, jak blisko pewnie 3/4 kopii na PC będzie pochodzić "z lewej ręki"... Bo niektórym nie będzie się chciało nawet tej stówki wydać na GTAIV. Podam przykład, na 10 moich znajomych, ORYGINALNE San Andreas miało tylko dwie osoby, a reszta jechała na pirkach... Widzisz? I na tym polega cisza na temat premiery na PC ludzi R*, bo chodzi o zarobek, fajnie, uda się na konsolach, to kij w oko, i możemy wydać na PC... Jakiś procent się wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle ma być gta 4 na pc???
Bo tak ogólnie to już jest gta 4 tylko że na konsole.
Jak ktoś wie kiedy miało by być na kompa to niech napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co odpowiadałem... Ehh, na razie NIE MA OFICJALNEJ ZAPOWIEDZI GTAIV NA PC... Wiadomo, każdy z nas, fanów serii, by chciał, ale musimy czekać na oficjalne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:29, BzyQacz napisał:

Dopiero co odpowiadałem... Ehh, na razie NIE MA OFICJALNEJ ZAPOWIEDZI GTAIV NA PC... Wiadomo,
każdy z nas, fanów serii, by chciał, ale musimy czekać na oficjalne info.

A to sorki że nie przeczytałem na górze. I dzięki za ponowne napisanie mi tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest szalenie popularna w Niemczech. Tam tylko 10% graczy ma konsole. Jest ogromna ilość fansitów niemieckich i myślicie że R* nie zrobi dla nich tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:50, Tomek1120 napisał:

Gra jest szalenie popularna w Niemczech. Tam tylko 10% graczy ma konsole. Jest ogromna ilość
fansitów niemieckich i myślicie że R* nie zrobi dla nich tej gry?

Tylko dla Niemców? Oszalałeś? Może jeszcze specjalną edycję, co? U nas seria też jest bardzo popularna ... .

Poniżej boxart z zapowiedzi nowego trailera, jakby komuś nie chciało się oglądać...

A propos daty premiery - nawet na konsole nie jest określona dokładna data. Rockstar utrzymuje, że prawdopodobnie gra ukaże się między lutym a kwietniem.

20071128220027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dla niemców. Tylko że tam 70% spoleczeństwa gra a tylko 10% z nich używa konsol. Kraj liczy 80mln osób i jest wśród nich mnóstwo fanów GTA. Chyba takiego rynku nie chcą stracić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:19, Tomek1120 napisał:

Nie tylko dla niemców. Tylko że tam 70% spoleczeństwa gra a tylko 10% z nich używa konsol.
Kraj liczy 80mln osób i jest wśród nich mnóstwo fanów GTA. Chyba takiego rynku nie chcą stracić?

Na pewno nie chcą. Ale sporo ludzi dla samego GTA kupi konsolę, a i Xbox i PS3 w kwietniu przyszłego roku będą miały bardzo przystępne ceny. Szczególnie ten pierwszy, skoro u nas Arcade można kupić za 899 zł :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że dla GTA IV w przyszłym roku, ale dopiero po wakacjach (trza zarobić) kupie XBOX-a 360. W tą grę muszę zagrać, nie wiem czy Wy tak macie. ale ja czuję jakiś taki specyficzny klimat w trailerach, na tyle specyficzny ze nie jestem w stanie go opisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Ale Niemcy wolą grać w różnego typu swoje gry. Np. Gothic. A tej gry na konsole nie ma. A poza tym R* chyba zależy żeby GTA4 się sprzedawało a nie konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować