Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

A co do tej okładki to powiem że jest bardzo słaba! To auto ma tablice rejestracyjną na odwrót a Nico wygląda jakby siedział po środku albo po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no z tą rejestracją to rzeczywiscie. a jesli chodzi o to ze siedzi po drugiej stronie (lub tak wyglada), jest to bardzo możliwe, weź pod uwage ze w trailerze numer dwa on nie siedział w samochodzie sam tylko z kimś... wiec mozlwie ze on rzeczywiscie tam siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się okładka podoba , Rockstar nie zmieniło stylu , robienia okładek :) Tylko szkoda że jeszcze nie zrobili okładki z znaczkiem PC :) Ale cóż , może wydadzą GTA na pecety , szkoda by było jak by nie wyszła. Ale cóż GTA SA też miało nie wyjść na PC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by się spodobało gdyby Niko rozmawiał z kuzynem po rosyjsku a nie po angielsku a na dole ekranu by były angielskie napisy bo zobaczcie to bez sensu żeby 2 ludzie dla których rosyjski jest językiem narodowym gadało między sobą po angielsku.

A co do słabej sprzedaży na PC. Jeśli ktoś wydaje grę za 250zł i myśli że mu się dobrze sprzeda to bardzo się myli. Założe się że jakby była za 100zł tak jak inne gry w czasie premiery to by się super sprzedawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 22:16, Marcin08 napisał:

Pff, ten zachód słońca rozwala :). Ale ogółem taka jakaś plastikowa ta grafika..

Dnia 05.12.2007 o 22:16, Marcin08 napisał:

Nie wiem jak Wasz, ale mój apetyt na grę rozbudzają :) I modlę sie żeby wyszło na PC... Wtedy
Xboxa nie trzeba bedzie kupować :)

Ja się bardzo napaliłem na nowe GTA :P. Ale nie muszę się modlić o PC, bo niedługo będę miał X360, ha! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plastikowa. ale mi sie wydaje ze tylko dlatego że to screeny promocyjne, z tego co pamietam wszystkie gta wydawały sie takie inne od screenów przedstawiancyh w trakcie produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 22:23, Marcin08 napisał:

plastikowa. ale mi sie wydaje ze tylko dlatego że to screeny promocyjne, z tego co pamietam
wszystkie gta wydawały sie takie inne od screenów przedstawiancyh w trakcie produkcji...

Właśnie niedawno oglądałem screeny z GTA SA sprzed produkcji. I co? WOW!!! Grafa lepsza niż w GTA SA na jednym z obrazków koleś chowa piłkę do bagażnika. A w grze to nie było możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka fujjjj! każde GTA ma taką ile można!.Screen z motorem trochę przypomina DriverPL!.Ale będzie odjazd na pewno w listopadzie wyjdzie na PC! GTA SA przeszłem 5 razy na kodach i 3 bez a sama zabawa mnóstwo godzin zabawy! jak na bezludną wyspę z kompem to tylko z GTA bo tam jest wszystko!oprócz RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:32, pitors89 napisał:

Okładka podobna do poprzednich części. Nic nadzwyczajnego... Ale najważniejsza będzie zawartość
pudełka :)

Dobrze powiedziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 23:35, KinggAdek napisał:

> Okładka podobna do poprzednich części. Nic nadzwyczajnego... Ale najważniejsza będzie
zawartość
> pudełka :)
Dobrze powiedziane!


Widzę że fani gta już śpią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 14:35, muniok napisał:

Wiem że już jest wiadomo jaka jest okładka gta 4. A to znaczy że ma być gta 4 na PC??

Nie. To okładka na Play Station 3 i XboX 360. Ale jeśli by wyszło na PC (w co wątpię) to byłaby taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować