Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 10:12, Szperacz Robson napisał:

> jaki timesquare ?
Dzielnica w NY :) Chodziło mu o odwzorowanie jej w GTA IV.


WOW - Time Square to dzielnica ? Hm... Jak sama nazwa wskazuje jest to plac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 11:37, gogiell napisał:

> > jaki timesquare ?
> Dzielnica w NY :) Chodziło mu o odwzorowanie jej w GTA IV.

WOW - Time Square to dzielnica ? Hm... Jak sama nazwa wskazuje jest to plac ;)

to samo spostrzegłem ,gdy mi odpowiadał ,ale nie chciałem się czepiać bo przecież i tak wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTAsite

- Belic znaczy "Warlike" (ang. Wojowniczy).
- Dzielnica Times Squares jest wielka i pełna różnych ogłoszeń.
- Podczas gry DeathMatch, rozgrywka odbywa się w zamkniętym obszarze, żeby utrzymać intensywność akcji.
- W Team DeathMatch, cztery osoby mogą siedzieć w helikopterze/samochodzie, a postacie bez pojazdów mogą strzelać z dowolnej broni jaką mają, nie tylko z UZI albo pistoletów.
- Mafiya Work daje możliwość wykonywania misji w grupie, z tobą jako jej przywódcą, rekrutowanie ludzi, organizowanie napadów, zarządzanie członkami.
- W Team Mafiya Work chodzi bardziej o współzawodnictwo, w odróżnieniu od Mafiya Work, ale założenia są te same.
- W Cops n Crooks jeden z graczy zostaje wybrany jako szef, a reszta złodziei musi go ochraniać przed glinami. Muszą go zabrać w bezpieczne miejsce, zanim zostanie zabity.
- Hangmans Noosse jest dla czterech graczy, a rozgrywka polega na ochronie Petrovica przed oddziałami SWAT i odeskortowaniu go z lotniska, prosto do kryjówki.
- Free Mode jest jak rozgrywka single player, tyle, że z kolegami. Można iść gdzie się chce i robić co dusza zapragnie.
- W kwestii ustalania wyglądu postaci, to im więcej grasz, tym więcej rzeczy odblokowujesz. W ten sposób bardziej doświadczeni gracze będą mieli więcej rzeczy do wyboru.
- Rozgrywka w Team Deathmatch jest bardzo intensywna, nie ma czasu na chwilę przerwy.
- Redaktorzy Play zauważyli na ulicy NPC(non player character), który malował sprayem ścianę jakiegoś sklepu i innego przechodnia robiącego zdjęcia. Przechodnie będą teraz mieli własny cel.
- Redaktorzy strzelali z wyrzutni rakiet do NPC, niszcząc w ten sposób przód sklepu i zmuszając go do lotu przez ulicę, zakończonego śmiertelnym spotkaniem z asfaltem.
- Redaktorzy Play Magazine grali w wersje na Xbox360 oraz PS3 i stwierdzili, że nie ma pomiędzy nimi różnicy (trochę dziwne jak na Play Magazine, bo oni są przeważnie bardzo stronniczy).
- Policjanci mają własny zasięg widzenia, więc schowanie się w jakiejś alei, albo na dach jest możliwe ale wciąż trzeba uważać.
- Łodzie z wiosłami pojawią się w grze na 100%, ponieważ użyli ich do ucieczki przed policją, po podpaleniu budki z hot dogami.
- R* wspomniało o wesołym miasteczku, w którym będzie kilka rzeczy do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 23:08, Małko93 napisał:

No no tryb multi zapowiada się znakomicie :D

No nawet bardzo fajnie tylko zagramy w to kiedy ? jeszcze poczekamy pewnie z rok :(. A i tak jak już każdy będzie miał to GTA to będzie chciał zagrać dla siebie przechodzić dla siebie a dopiero grać na multi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:32, Szperacz Robson napisał:

Nie, piszę to któryśtam raz: NA PC NIE JEST ZAPOWIEDZIANE!

Aha to dzieki bo nawet mi to nie pasowało tak szybko premiera na PC ?? nie możliwe ok dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:32, Szperacz Robson napisał:

Nie, piszę to któryśtam raz: NA PC NIE JEST ZAPOWIEDZIANE!


Z niecierpliwoscia czekam na kolejna odslone GTA :) A ja gdzies czytalem ze bedzie na PC ?? Tylko cholerka gdzie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:34, burczynski napisał:

Z niecierpliwoscia czekam na kolejna odslone GTA :) A ja gdzies czytalem ze bedzie na
PC ?? Tylko cholerka gdzie... ;/

Niemożliwe, nawet R* nie zapowiedział wersji na PC. Mimo wszystko konsole są bardziej opłacalne dla producentów. Dlatego są małe szanse, że GTA IV będzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:38, Szperacz Robson napisał:

> Z niecierpliwoscia czekam na kolejna odslone GTA :) A ja gdzies czytalem ze bedzie
na
> PC ?? Tylko cholerka gdzie... ;/
Niemożliwe, nawet R* nie zapowiedział wersji na PC. Mimo wszystko konsole są bardziej
opłacalne dla producentów. Dlatego są małe szanse, że GTA IV będzie na PC.


Kurcze no !! Niech zalują by miel co najmnieji 1 klienta wiecej :) A moze jednak zmienia zdanie ?? Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć czemu chcesz koniecznie rozpędzić histerię, pomimo faktu że do tej pory NIGDY nie ogłaszano GTA na PC (z nowej sagi) a i tak w końcu wychodziły? Lawl, poczekajcie pół roku i wtedy zaczynajcie panikować, przecież między Bogiem a prawdą jeszcze nawet ta gra na konsole nie wyszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę koniecznie rozpędzać żadnej histerii, po prostu chciałem poinformować burczynskiego, żeby nie napalał się zbytnio na konwersję GTA IV na PC, bo może się srodze zawieść. Poprzednie części były jakośtam zapowiadane zawsze, ale wychodziły po długim okresie od premiery konsolowej. Sam nie przejmę się zbytnio ewentualnym brakiem wersji PC, bo i tak mój złom by tego nie udźwignął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko konsole są bardziej opłacalne dla producentów. Dlatego są małe szanse, że GTA IV będzie na PC.

No tutaj sie z toba nie zgodze. Rynek konsol jest duzo duzo mniejszy od rybku komputerow osobistych. Konwersja na PC napewno wyjdzie tylko nie wiadomo w jakim okresie czasowym. Przeciez seria GTA to jest kura znoszaca zlote jaja. Do teraz caly czas dobrze sprzedaje sie na PC GTA SA to pomysl co by sie dzialo jak by wyszla wersja na PC. TAKE 2 specjalnie nic nie mowi o wersji na PC poniewaz liczy na duza sprzedaz na konsole. Pozniej kiedy juz troche ucihnie zostanie zapowiedziana wersja na PC, bo oni wlasnie na niej najwiecej zarobia . To bylo tak dla uscisnienia pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować