Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

moim zdaniem ten kupon powinien być za darmo albo za powiedzmy 50zł bo mi się nie opłaca jeśli zapłace tyle samo co za gre a materiały dodatkowe takie ważne nie są i tak nie w polskim języku pewnie.w EK gta4 też są takie materiały w formie albumu ale dla mnie to strata pieniędzy wydawać ponad 300zł na jakieś dodatki.zwłaszcza że nie będą po polsku jak by były to może bym kupił a co do kuponu przekonam się 4 kwietnia jak to z nim jest naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg informacji, która pojawiła się kilka dni temu na PlanetGTA wywnioskować możemy, iż w nadchodzącym GTA IV znajdować się ma blisko 8 godzin cutscenek. Jednak jest mały kruczek, a mianowicie żeby ujrzeć wszystkie przerywniki do każdej misji będziemy musieli podchodzić kilkakrotnie, bowiem za każdym podejściem do misji cutscenki zmieniają sie.
Powstał także artykuł (w języku angielskim), podsumowujący wszelkie informacje jakie do tej pory znamy na temat Grand Theft Auto 4, do przeczytania artykułu zapraszam tutaj http://www.1up.com/do/feature?cId=3167196

I na zakończenie porcja kilku świeżych screenów.

20080404153436

20080404153707

20080404153729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie GTA IV ( http://rockstargames.com/IV/ ) pojawiły się nowe materiały związane z grą. Są próbki dwóch nowych stacji muzycznych: Electrochoc i Liberty City Hardcore. Są też materiały filmowe: zaproszenie do wstąpienia do klubu miłośników broni z LC oraz przedstawienie kolejnej postaci: - Playboy''a X. Dodano też 20 nowych obrazków: tapet, screenów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 23:31, MLODY2K6 napisał:

> > ja już w piątek 4 kwietnia będe miał gta4 super.
>
>
> No i co masz ? xD


ma.. krzywe nogi jak... :D

oszczędź biedne dziecko ;p. "Pomylił mu się preorder pack z gra.
A na serio, nniski status nie zwalnia tego gościa od myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy się czepiacie, ale naprawdę ludzie, którzy zamówili z Wirtusa dostaną grę 25 kwietnia, gdyż Wirtus - watch out! - nie bierze gier od Cenegi :>

A cała reszta ma 29 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 16:28, Dincooo napisał:

Ciekawa sprawa: w reklamówce GTA IV przeznaczonych dla telewizji w UK zawiera informacje
dotyczące tylko Xboksa 360 - o PS3 nic nie jest wspomniane. Może rzeczywiście 50 000
000 $ poszło na ekskluzywność reklamową?

http://patrz.pl/?326077

Zajefajna reklama! Tylko jest jedno ale..... gdzie jest ta cała forsa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 17:47, Virus 500 napisał:

Czemu mam wrażenie , że jak gra wyjdzie na PC to trza będzie mieć grafikę GeForce 8800
żeby się nacieszyć grą :/


Bo takie teraz powstają gry...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że dostanę grę przed pierwszym maja. Zamówiłem w sklepie gram.pl i pewnie wyślą 29 i dostane 30, szkoda że nie dzień przed premierą, wtedy bym miał grę 29 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:58, WorldWar3PL napisał:

Kto dostanie, ten dostanie. Wysyłka jest 25, a ja mieszkam w Białymstoku, więc na pewno
dostanę 28-29.

Pociesz się tym, że ja pogram dopiero 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować