Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 11:42, Virus 500 napisał:

Dobra dobra wiejski chłopcze nie podskakuj do klienta z wyższą rangą .

Gdybyś miał trochę rozumu to wiedziałbyś że te rangi nie są nic warte -.-
Zresztą widać to po twoim poście.

Dnia 01.05.2008 o 11:42, Virus 500 napisał:

No i po co spamujesz ?

Zwracam uwagę dzieciakowi który nie umie się zachować, to nie jest spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 11:42, Virus 500 napisał:

Dobra dobra wiejski chłopcze nie podskakuj do klienta z wyższą rangą .

Start Offtop
To żeś dowalił. Ty naprawdę myślisz, że im wyższy stopień to czujesz sie potężniejszy?
O nie stopnie nie mówią nic o tym, tylko o długości lub doświadczenia użytkowania lub po protu spamera, który spamuje a stopnie mu się ładują. Czyli ty pisząc bezsensowne posty i pytając sie głupio jedno i to samo.
Koniec offtopa bo to inny teamt a nie o rangach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2008 o 11:01, KrzychoCJ napisał:


Nie wiem ale na PC moim zdaniem piractwo się zmniejsza. Coraz więcej osób kupuje oryginały.
Ceny gier spadają, stare hity pojawiają się w tanich seriach...


przepraszam wszystkich zrobie takiego małego off topa żeby odpowiedziec na twojego posta nie zgodze sie z toba dam ci przykład
mam kumpla zapalonego pirata nigdy nie kupił oryginalnej gry chciał sobie "załatwić" dark crusade to powiedziałem mu że jest za 10 zł (to było wtedy jak była ta promocja) a on co na to cytuje "no co ty poj***ny nie bede dawał 10zł za gre" takze mysle że jeśli kotos był zawsze piratem to jest mała szansa że sie zmieni

koniec off topu jeszcze raz sory musiałem odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2008 o 10:31, Ecko09 napisał:

Jedna gra, w przypadku innych na kompach jest zawsze lepsza grafika, żeby daleko nie
sięgać wystarczy spojrzeć na Mafie II czy Mass Effect.

A skąd ty to niby wiesz? Spojrzałeś już na Mafie II ? Czy ktokolwiek na nią spojrzał ? Nie ma ani żadnych gameplayów ,ani szczególowych informacji bo gr ajest w fazie produkcji.A czy potwierdzono ,że w Mass Effect będzie lepsza grafika niż na Xboxie ? NIe potwierdzono tego .Masz dar jasnowidzenia ,czy po prostu się wymądrzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko z ciekawości do tych, co już grali, bądź grają w "Czwórkę". Czy pojawiają się tam jakieś postacie znane z poprzednich części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:11, jackass napisał:


> Jedna gra, w przypadku innych na kompach jest zawsze lepsza grafika, żeby daleko
nie
> sięgać wystarczy spojrzeć na Mafie II czy Mass Effect.
A skąd ty to niby wiesz? Spojrzałeś już na Mafie II ? Czy ktokolwiek na nią spojrzał
? Nie ma ani żadnych gameplayów ,ani szczególowych informacji bo gr ajest w fazie produkcji.A
czy potwierdzono ,że w Mass Effect będzie lepsza grafika niż na Xboxie ? NIe potwierdzono
tego .Masz dar jasnowidzenia ,czy po prostu się wymądrzasz ?


A może nie czytasz zapowiedzi, opisów itd.? Bo ja czytam, szczególnie w CDA jest dużo info o takich rzeczach. Jak nie kupujesz to sie ie dziw, że nie masz o tym zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, jaka ta gra jest cudowna! :)
Grałem dzisiaj non stop 4 godziny od 8:30 i nie mogłem oderwać się od Sixaxisa. Gra jest rewelacyjna. Całe Liberty City tętni życiem, ciągle się coś dzieje - coś wybucha, policja kogoś aresztuje i w ogóle. Samochody prowadzi się bardzo dobrze, choć mam problemy z wchodzeniem w zakręty przy dużych prędkościach. Podoba mi się, że gdy zostawimy samochód na środku drogi to inne go ominą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2008 o 12:26, Ecko09 napisał:

A może nie czytasz zapowiedzi, opisów itd.? Bo ja czytam, szczególnie w CDA jest dużo
info o takich rzeczach. Jak nie kupujesz to sie ie dziw, że nie masz o tym zielonego
pojęcia.

Ha .Czy w zapowiedziach masz opisaną grafikę ? Czy jest napisane ,że jest ONA lepsza na PC niż na konsolach ? To gratuluję czytania ze zrozumieniem.Przypominam ,że Mafia i Mass Effect są ciągle w fazie produkcji ,grafika się zmienia a Mafi nikt nie widział i nie ma prawa powiedzieć ,że grafikę ma lepszą niż gdziekolwiek indziej ,chyba ,że jest fanboyem.
------------------------------------------------------------------------- --------------------------------

W "Przewodniku po Liberty City", można przeczytać, że w rolę Killer''a wcielił się Jacek Krawczyk, a w Annę Faustin - Krystyna Jakubiak... Dodatkowo głosy mieszkańców Liberty City nagrywali: Kamila Zapytowska, Magdalena Duda, Marta Stepowska i Michalina Gradzka-Skrzeczewska.

Poza tym, w radiu Fusion FM, można usłyszeć utwór Aleksandra Maliszewskiego - "Pokusa".

źródło:wypowiedź Emtebe z forum Skizo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:30, jackass napisał:


> A może nie czytasz zapowiedzi, opisów itd.? Bo ja czytam, szczególnie w CDA jest
dużo
> info o takich rzeczach. Jak nie kupujesz to sie ie dziw, że nie masz o tym zielonego

> pojęcia.
Ha .Czy w zapowiedziach masz opisaną grafikę ? Czy jest napisane ,że jest ONA lepsza
na PC niż na konsolach ? To gratuluję czytania ze zrozumieniem.Przypominam ,że Mafia
i Mass Effect są ciągle w fazie produkcji ,grafika się zmienia a Mafi nikt nie widział
i nie ma prawa powiedzieć ,że grafikę ma lepszą niż gdziekolwiek indziej ,chyba ,że jest
fanboyem.

>

Nie wiem jak ty, ale ja widzę, że w tekście o ME jest napisane, że grafika jest poprawiona, a w temacie numeru o Mafii II masz nawet wielkimi literami napisane "Grafika na PC prezentuje się lepiej niż na konsolach next-gen". I rzecz w tym ,że Hut (z CDA) jako jedyny w Polsce był na tym pokazie Mafii II. Więc raczej nie są to teksty wyssane z palca.
EDIT: i jakbyś jeszcze nie wiedział, to PC dysponuje większą mocą niż konsole next-gen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:33, Ecko09 napisał:

Nie wiem jak ty, ale ja widzę, że w tekście o ME jest napisane, że grafika jest poprawiona,
a w temacie numeru o Mafii II masz nawet wielkimi literami napisane "Grafika na PC prezentuje
się lepiej niż na konsolach next-gen". I rzecz w tym ,że Hut (z CDA) jako jedyny w Polsce
był na tym pokazie Mafii II. Więc raczej nie są to teksty wyssane z palca.
EDIT: i jakbyś jeszcze nie wiedział, to PC dysponuje większą mocą niż konsole next-gen.

Ehhh przypominam jeszcze raz .Gry są dalej tworzone ,więc wiele może się zmienić .Mass Effect wyjdzie pół roku póżniej na PC niż na Xie ,więc coś mogą podretuszować ,ale nie będą to rewolucyjne zmiany.Mafie osądzę obiektywnie jak wyjdzie ,bo to tego zostało dużo czasu ,więc optymalizacja może wiele zdziałąć.Ale z tą mocą obliczeniową to mnie rozbawiłeś .Wiesz jaką moc obliczeniową ma 8 rdzeniowy Cell ? Poczytaj o Teraflopach ,folding @home itd.A i nie wiem czy udało ci się zauważyć ,że konsole nie potrzebują 2GB RAMu i GeForce xxx ,żeby wyświetlać zbliżoną grafikę do PCtów z takimi komponentami.

Koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 12:30, jackass napisał:

W "Przewodniku po Liberty City", można przeczytać, że w rolę Killer''a wcielił się Jacek
Krawczyk, a w Annę Faustin - Krystyna Jakubiak... Dodatkowo głosy mieszkańców Liberty
City nagrywali: Kamila Zapytowska, Magdalena Duda, Marta Stepowska i Michalina Gradzka-Skrzeczewska.

Poza tym, w radiu Fusion FM, można usłyszeć utwór Aleksandra Maliszewskiego - "Pokusa".

źródło:wypowiedź Emtebe z forum Skizo

No niezle. Podobno w Władiwostok FM lecą jeszcze jakieś pozdrowienia od polskiej fanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 13:07, Łeber napisał:

Słucham tego radia non stop, na moje najlepsza radiostacja ze wszystkich :)


Ja tak samo słucham Vladivostok FM :) Grają fajne kawałki, najbardziej podoba mi się Seryoga - King Ring z trailera "Move Up Ladies" oraz piosenka Ruslany z eurowizji. Innych raczej nie słucham, ale dobre jest jeszcze "The classic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 1 pytanie. Na intrze widać jak kucharz wkłada jakiś diament do garnka? Czemu on tak zrobił? Jest to wyjaśnione w dalszej części gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 13:41, Tomek1120 napisał:

Mam jeszcze 1 pytanie. Na intrze widać jak kucharz wkłada jakiś diament do garnka? Czemu
on tak zrobił? Jest to wyjaśnione w dalszej części gry?


Prawdopodobnie przemycał owy diament, ale nie jestem do końca pewien, bo grę będę miał dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie na konsolach gry lepiej wyglądaj...mass effect lepiej na konsolce wygląda...mafia 2 również bedzie lepsza na konsole :)....kolejnym przykładem jest assasin creed na pc i na xboxa na pc te sczegoly wszystkie nie sa wygladzone co ma miejsce na xboxie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować