Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 22:09, Virus 500 napisał:

Jest lepsze AI ??

AI jest bardzo spoko ,nie gonią pod celownik jak wcześniej ,chowają się za furami.

Dnia 01.05.2008 o 22:09, Virus 500 napisał:

Czy jest tak samo jak w poprzednich częściach , zabije się 2 osoby i już policja goni

Mozesz nawet po zabiciu jednej osoby byc juz poszukiwanym ,w tym nie ma zadnej filozofii

Dnia 01.05.2008 o 22:09, Virus 500 napisał:

, czy jak jest jedna gwiazdka to czy już nas biją pałkami , czy da się zmylić jakoś gliniarzy

pałkami to cie bija dopiero po zamknieciu w celi :P ogolnie to nawet strzelac do ciebie moga ,a co ! Teraz jednak jest taki patent ze gdy jestesmy poszukiwani widnieje na radarze okreg zainteresowania przez nas policji ,jesli wyjedziemy z okregu to juz nas nie poszukuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:09, Virus 500 napisał:

Napiszcie jak jest z policją w GTA IV ??


Jest o wiele lepiej, niż w poprzednich odsłonach.
Teraz policja jest przytomna i normalnie się zachowuje, gania też innych przestępców na ulicach. Jak zobaczy, że jest gdzieś bójka od razu interweniuje. Jak zobaczą, że kradniemy albo robimy co innego "złego" to zaczynają nas gonić, pojawia się na radarze koło, w którym jesteśmy aktywnie poszukiwani, jak z niego wyjedziemy i trochę pobędziemy poza nim to przestają nas szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AI jest lepsze wszystkich, nie tylko gliniarzy. Można bardzo łatwo uciec przed pościgiem na z jedną gwiazdką i z dwoma w sumie też, no ale z trzema to już lipa :) W sumie to jest tak, jak uciekasz strzelają do Ciebie, znaczy nie bezpośrednio, jak na piechotę to starają się Ciebie dogonić samochodem, lub po nogach z pistoletu by okulawić, potem jak dogonią to kajdanki i do pierdla. Nie starają się Ciebie zabić, to jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ok , a jak mamy jedną gwiazdkę to nas już biją pałkami ??

I czy dają tam mandaty , gonią za przejechanie na czerwonym świetle tak jak w mafii ?
Zobaczą u nas broń to gonią ?
Proszę o wszystkie szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie biją nas, w sumie to nie jestem pewien, bo zawsze uciekałem :P

Nie dają mandatów, za posiadanie broni bodajże gonią, mi się to zdążyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:19, Virus 500 napisał:

no ok , a jak mamy jedną gwiazdkę to nas już biją pałkami ??


Hm, za przejechanie na czerwonym świetle bodajże nic nie robią. Szczerze mówiąc to trudno mi odpowiedzieć na Twoje pytania - zawsze uciekałem, nie zdarzyło się jeszcze by do mnie strzelali albo okładali pałką. Na ulicy podczas interwencji leją się pięściami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można jeść w restauracjach tak jak w San Andreas ??
I w ogóle jak tam wygląda system walki ? , jak bronie , realistyczne są przeładowania broni ? , można pić alkohol , palić papierosy ? można wchodzić do domów ? można wsiadać do samochodów jako pasażer ? da się robić Przelotówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:40, Virus 500 napisał:

A można jeść w restauracjach tak jak w San Andreas ??


Tak, można normalnie jeść - są restauracje, fast foody. Można też się napić jakiegoś alkoholu - potem Nico chwiejnie chodzi, przewraca się, a jadąc samochodem kamera się chwieje :D

Dnia 01.05.2008 o 22:40, Virus 500 napisał:

I w ogóle jak tam wygląda system walki ? , jak bronie , realistyczne są przeładowania
broni ?


System walki jest bardzo fajny, zwłaszcza ten wręcz. Ciosy zadaje się przyjemnie, można walnąć kogoś z główki, czy go kopnąć, odepchnąć. Broni jest dość dużo, przeładowania są niezłe. Jest auto celownik, który moim zdaniem nieźle chodzi. Palić papierosów się nie da. W taksówkach można jeździć jako pasażer, można je normalnie zamawiać przez zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:19, Virus 500 napisał:

no ok , a jak mamy jedną gwiazdkę to nas już biją pałkami ??

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi dotąd to powiem. :P Podchodzą do ciebie z pistoletem, Niko musi odłożyć broń i położyć się na jezdni, można oczywiście uciekać, ale to gwarantuje dwie gwiazdki. I ucieka się teraz znacznie łatwiej, praktycznie nie ma różnicy pomiędzy jedną a dwoma gwiazdkami - przynajmniej nie tak jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A da się siadać na czymś , wspinać się po murach i rzeczywiście jest tak że jak popełniamy przestępstwo i przechodnie nas widzą to później możemy mieć kłopoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się wspinać po mniejszych murach bez żadnego problemu - można skakać przez małe barierki "A la mini parkour", czyli jedną ręką Nico trzyma się barierki i hop siup przez przeszkodzę.
Co do przestępstw... jakoś ciężko mi powiedzieć. Niby przechodnie dzwonią czasem na policję jak coś złego robimy... żeby dokładniej opowiedzieć, musiałbym sporo pograć.
A ogółem o grze, jak już mówiłem wcześniej, nie spełnia moim oczekiwań, póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz szczęście że masz tą grę , ja mam tylko kompa i muszę czekać do Grudnia :/

A tak z ciekawości to jakie były twoje oczekiwania ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nie spodziewałem się, że to na to też zareaguje policja ;-)

Mianowicie - udałem się z Romanem, by wypić trochę procentów. Po wyjściu obaj się przewracaliśmy, ale cudem dotarłem do auta. Podczas jazdy okazało się, że zaczęła gonić nas policja! Nie wiem, czy to przechodnie zgłaszali, czy po prostu sami jak widzą, że kierowca jest pijany to interweniują. Ścigała mnie aż 3 razy, potem udało mi się dojechać do savehousa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwania? Jako, że hype był wysoki, takie same były oczekiwania.
Spodziewałem się ciekawego audio (jest zróżnicowane, ale takie... nudne [nie mówię tu o muzyce]), fotorealistycznej grafiki (a jak jest, każdy wie), zróżnicowanego gameplayu (poza misjami w mieście nie ma nic ciekawego. Jest takie duże a ... takie puste. Niby są przechodnie, samochody i... i to wszystko. Nic więcej. No łoł, jeszcze ze 2 restauracje, do których pewnie nigdy nie zajdę), ciekawych misji (Go to A, Kill B, go back to me - no kurczę, jestem normalnie wniebowzięty..x_x) i moim zdaniem średnio wykonany multiplayer - czuję się tutaj jak w Battlefield 2 - albo wpadam odrazu do walki i ginę po 3 sekundach, bo nie wiem co się dzieje, albo odradzam się xxx kilometrów od wrogów i muszę ich szukać przez pół godziny.
Podoba mi się jedynie genialny humor w cut-scenkach, który motywuje do dalszej gry (i w sumie tylko on) i fizyka - w misji goniłem koleżkę na piechotę (drugi raz powtarzałem misję i za pierwszym razem tego nie było) - koleżka wybiega na ulicę, nagle słychać charakterystyczne "BUM!" i danie po hamulcach. Potrącili go. Reakcja kierowcy + odrzut ciała była tak realistyczna, że chciałem dzwonić po karetkę. Odgłos potrącenia też świetny. Zrobiło to na mnie cholerne wrażenie, siedziałem z otwartą gębą przed ekranem.

EDIT
A propos muzyki.
Stacje wydają się być znacznie krótsze niż było to np. w GTA 3 czy Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy konsolowicze, jeśli macie dylemat, którą konsolę kupić dla Gietki, zapodaję
wam takie oto małe porównanie...

http://pl.youtube.com/watch?v=Lf1EhrZQqlg

I jestem normalnie w kropce.
Na Xpudle wydaje mi się być ciut bardziej szczegółowa, a na PS3, że
kolory są bardziej "soczyste", chociaż i to nie we wszystkich przypadkack.
W każdym razie - impressive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się najbardziej podoba w systemie walki, to że można chować się za przeszkodami i przeładowywać Sixaxis''em. (Potrząsnąć nim up i down) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, na youtube to oglądanie porównań jest to kitu, nie lepiej wejść na gametrailers i tam poszukać tego filmiku w oryginale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do wad ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7538&pid=1894) chętnie doliczę uszkodzenia samochodu. Ktoś zaraz się na mnie rzuci "Co Ty gadasz, są uber realistyczne !11!1oneeleven!1!!".
Jasne. Realistyczne. Czołowe zderzenie 80km/h na godzinę pozostawia malutkie wgniecenie z przodu, a uderzenie w cokolwiek (choćby i w samochód) przy trzydziestu rozwala mi oba reflektory + zderzak. Great realism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:48, WorldWar3PL napisał:

Jeszcze co do wad ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7538&pid=1894) chętnie doliczę
uszkodzenia samochodu. Ktoś zaraz się na mnie rzuci "Co Ty gadasz, są uber realistyczne
!11!1oneeleven!1!!".
Jasne. Realistyczne. Czołowe zderzenie 80km/h na godzinę pozostawia malutkie wgniecenie
z przodu, a uderzenie w cokolwiek (choćby i w samochód) przy trzydziestu rozwala mi oba
reflektory + zderzak. Great realism.


ty a gdzie masz licznik ze tak podajesz te km????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już przy realizmie i zderzeniach czołowych jesteśmy to tak spytam: czy w grze jest sposób na zapięcie pasów, by Niko nie wylatywał przez przednią szybę podczas wypadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować