Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

A na oko nie mogę mówić? ;-) Nawet, jeśli jechałem z mniejszą/większą prędkością, rozbieżność pomiędzy podanymi przeze mnie wartościami idealnie oddaje to, co jest w grze nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 12:01, Klimos napisał:

Jak już przy realizmie i zderzeniach czołowych jesteśmy to tak spytam: czy w grze jest
sposób na zapięcie pasów, by Niko nie wylatywał przez przednią szybę podczas wypadków?

To tak podczas wypadku można wylecieć przez szybę ? Trochę dziwne by to było aż tak realistyczna gra ? :P ech ale bym już chciał sobie w nią pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:29, WorldWar3PL napisał:

Oczekiwania? Jako, że hype był wysoki, takie same były oczekiwania.
Spodziewałem się ciekawego audio (jest zróżnicowane, ale takie... nudne [nie mówię tu
o muzyce])

Mi się tam odgłosy wystrzałów podobają :) No bo jeżeli nie mówisz o muzyce, to w sumie za wiele innych dźwięków do omówienia nie ma.
>fotorealistycznej grafiki (a jak jest, każdy wie)
A niby po czym się jej spodziewałeś ? Grafika nigdy nie była domeną GTA, a jej przybliżony kształt miałeś na pierwszych trailerach i screenach. Wmówiłeś sobie że do premiery przerobią ją na tę z Crysisa, czy co? Moim zdaniem i tak jest diablo dobra.
>zróżnicowanego gameplayu

Dnia 02.05.2008 o 11:29, WorldWar3PL napisał:

(poza misjami w mieście nie ma nic ciekawego. Jest takie duże a ... takie puste. Niby
są przechodnie, samochody i... i to wszystko. Nic więcej. No łoł, jeszcze ze 2 restauracje,

Za mało grałem żeby się na ten temat wypowiedzieć (nie będę u kumpla siedział cały dzień, nie? ) ale z tego co wiem, misji pobocznych jest sporo, są nielegalne wyścigi, w grze są kafejki internetowe, gdzie można przejrzeć blisko 100 stron internetowych przygotowanych na potrzeby gry, można modyfikować swoją komórkę, są minigry , takie jak kręgle, bilard, można rozmawiać z napotkanymi osobami, zapraszać je do klubów, można pić alkohol, wskutek czego jest fajny efekt upicia się (rozmazany obraz, chwianie się bohatera) itp...
>moim zdaniem średnio wykonany multiplayer

Dnia 02.05.2008 o 11:29, WorldWar3PL napisał:

- czuję się tutaj jak w Battlefield 2 - albo wpadam odrazu do walki i ginę po 3 sekundach,
bo nie wiem co się dzieje, albo odradzam się xxx kilometrów od wrogów i muszę ich szukać
przez pół godziny.

Toś chyba za mało w niego grał. Jest do wyboru parę trybów, np. wspólne rozegranie misji z innymi graczami, podzielenie graczy na zespoły (jeden to uciekający bandyci, drugi to oddziały policji) i parę innych w które jeszcze nie grałem.
Co do samochodów... każdy inaczej się prowadzi :) Po paru godzinach widać różnice. Tym razem przyłożono się do modelu jazdy. A najlepszy numer to gwałtowne hamowanie, podczas którego Nico, bądź wynajęta prostytutka, wypada przez przednią szybę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 12:08, Dekerinho6 napisał:

To tak podczas wypadku można wylecieć przez szybę ? Trochę dziwne by to było aż tak realistyczna
gra ? :P ech ale bym już chciał sobie w nią pograć...


Przy dużej prędkości i czołowym wjechaniu w murek, inny samochód, itp. Niko wylatuje przez przednią szybę, tracąc przy tym trochę energii rzecz jasna. Potem wstaje, otrzepuje się i możemy wsiadać do auta i jechać dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 12:11, Klimos napisał:

> To tak podczas wypadku można wylecieć przez szybę ? Trochę dziwne by to było aż
tak realistyczna
> gra ? :P ech ale bym już chciał sobie w nią pograć...

Przy dużej prędkości i czołowym wjechaniu w murek, inny samochód, itp. Niko wylatuje
przez przednią szybę, tracąc przy tym trochę energii rzecz jasna. Potem wstaje, otrzepuje
się i możemy wsiadać do auta i jechać dalej ;)

Aha to przy dłużej prędkości no w zasadzie to tak jakby było wiadomo i jeśli chodzi o tą energię to też wiadome i podoba ci sie ogólnie ta gra jest fajna fajne misje miasta samochody i w ogóle wszystko ? mógłbyś mi to opisać w dwóch słowach ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 12:13, Dekerinho6 napisał:

Aha to przy dłużej prędkości no w zasadzie to tak jakby było wiadomo i jeśli chodzi o
tą energię to też wiadome i podoba ci sie ogólnie ta gra jest fajna fajne misje miasta
samochody i w ogóle wszystko ? mógłbyś mi to opisać w dwóch słowach ? :P


Mnie się podoba :)
Gra jest ogromna i nie zbyt mało grałem, żeby wszystkiemu się przyjrzeć. Misje są OK, samochody oczywiście nielicencjonowane, ale bez większych problemów można poznać co było pierwowzorem. Z ciekawych rzeczy, dodano kawiarenki internetowe i sporo stron przygotowanych na potrzeby gry. Komórka służy do komunikacji w dwie strony - nie tylko do Ciebie dzwonią, ale również ty możesz dryndnąć do ludzi, by umówić się na randkę z dziewczyną, bądź wyskoczyć na kręgle z kumplem. Nie mam co prawda porównania do ostatniej dużej części GTA, czyli San Andreas, bo prawie w nią nie grałem, więc nie wiem ile z tego było już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli z tego co mówisz to gra jest bardzo udana no i dobrze ja sie nie mogę doczekać kiedy wyjdzie na PC bo już bym sobie grał :p i samochody to pewnie nie wiele sie też różnią od tego co mówisz w GTA SAN ANDREAS i dobrze to zrobili z tymi kawiarenkami telefonami i randkami itp.itd czyli ogólnie jest dobrze nawet bardzo dobrze bo zazwyczaj jakieś większe minusy odkrywa sie podczas dłuższego grania no to cóż wielkie dzięki za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurraa!!! Właśnie dostałem wiadomość że w domu czeka na mnie GTA IV:D Poczta doniosła! Ale wieczorem dopiero będę miał w rękach, bo rowerami na majówkę jedziemy ^^ BTW: wie ktoś dlaczego wciąż są usuwane gameplay''e na YouTube? Przeciez gra jest dostępna od dwóch dni, a wywalają nagrania wrzucone przed godziną czy dwiema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś przy włączeniu gry jest napisane o tym, że zakazana jest ''transmisja'' czy jakoś tak - to chyba też dotyczy gameplayów. Mogę się oczywiście mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 12:26, Klimos napisał:

na potrzeby gry. Komórka służy do komunikacji w dwie strony - nie tylko do Ciebie dzwonią,


Ja jeszcze dodam trzecią możliwość komórki :)

Mianowicie w pewnej misji zleconej od Playboya X dostajemy nowy model komórki, który jest wyposażony w kamerkę. Była ona niezbędna do wykonania pewnej misji, bowiem trzeba było sfotografować grupkę osób, a potem wysłać do niego MMSa. Po jakimś czasie zadzwonił do nas, powiedział że to Ci, których szuka i kazał nam ich wybić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 16:35, master matrox napisał:

Ja jeszcze dodam trzecią możliwość komórki :)
/.../


A z SMSami jak to jest? Można wysyłać do ludzi, czy tylko się je odbiera? Bo w chwili obecnej nie mogę sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 16:39, Klimos napisał:

> Ja jeszcze dodam trzecią możliwość komórki :)
> /.../

A z SMSami jak to jest? Można wysyłać do ludzi, czy tylko się je odbiera? Bo w chwili
obecnej nie mogę sprawdzić...


tylko odbiera, ale byc moze pozniej bedzie mozna wysylac nie wiem mam dopiero 3 dzielnice udostepnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Z Wirtusa faktycznie instrukcja, pudło i mapa są po angielsku.. Nie żeby mi to specjalnie przeszkadzało, ale inne sklepy maja to po polsku. To chyba mój ostatni zakup u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 17:20, destro177 napisał:

No cóż... Z Wirtusa faktycznie instrukcja, pudło i mapa są po angielsku.. Nie żeby mi
to specjalnie przeszkadzało, ale inne sklepy maja to po polsku. To chyba mój ostatni
zakup u nich.

W wersji na xbox360 czy ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 17:42, pitors89 napisał:

W wersji na xbox360 czy ps3?


Ja zamawiałem z Wirtusa na X360 i wszystko mam po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem reckę, obejrzałem filmik z pierwszymi wrazeniami... @#$% to już druga gra, dla której mam ochotę kupić x-boxa - po Mass Effect. Na kompie pogram za jakieś 2 lata, bo teraz mam za słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 17:20, destro177 napisał:

No cóż... Z Wirtusa faktycznie instrukcja, pudło i mapa są po angielsku.. Nie żeby mi
to specjalnie przeszkadzało, ale inne sklepy maja to po polsku. To chyba mój ostatni
zakup u nich.


Wiesz, wszystko zależy skąd dany sklep brał GTA IV.
Wirtus z tego co pamiętam brał z Niemiec. Większość sklepów jednak wzięła od Cenegi, przez co ja na przykład mam polską instrukcję, pudełko oraz mapkę. Zawsze to milej w ojczystym języku. Sama polonizacja tych elementów wyszła bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 19:36, destro177 napisał:

> W wersji na xbox360 czy ps3?
X360


Oho, a ja sobie coś przypomniałem.
Wirtus niby brał gry z Niemiec, ale Sephirath, który zamówił u nich grę w wersji na PS3 dostał wersję z polską instrukcją, pudełkiem i mapką. Tak więc chyba tylko w przypadku X360 było wsio po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sama polonizacja tych elementów wyszła bardzo dobrze :)

Ja znalazłem błąd w dołączonej mapce, w legendzie jest napisane "basen" zamiast "bilard".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować