Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 12:30, jackass napisał:

Dodatkowo głosy mieszkańców Liberty
City nagrywali: Kamila Zapytowska, Magdalena Duda, Marta Stepowska i Michalina Gradzka-Skrzeczewska.


Słyszałem, jak jakaś babka krzyknęła "uważaj", jak mało jej nie potrąciłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i my PC-towcy musimy zmieniać części do komputera, ale za to klawiatura i myszka są lepsze od pada. Gdy kiedyś grałem na PS2 jakoś "nie leżało" mi granie na padzie. I ten właśnie element zadecydował, że nie mam konsoli.
P.S Może są już jakieś filmiki z gameplaya? Oczywiście jakieś ciekawe, a nie tylko "sieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:51, jcl99 napisał:

Może i my PC-towcy musimy zmieniać części do komputera, ale za to klawiatura i myszka
są lepsze od pada. Gdy kiedyś grałem na PS2 jakoś "nie leżało" mi granie na padzie. I
ten właśnie element zadecydował, że nie mam konsoli.
P.S Może są już jakieś filmiki z gameplaya? Oczywiście jakieś ciekawe, a nie tylko "sieka.

Jeśli uwazasz ze klawa + mysz są lepsze od pada, zwlaszcza w takich grach jak SA powinieneś brać leki. Polecam polatać helikopterem/samolotem w SA na klawiaturze. Pure fun ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 16:10, Majkes napisał:

> Może i my PC-towcy musimy zmieniać części do komputera, ale za to klawiatura i myszka

> są lepsze od pada. Gdy kiedyś grałem na PS2 jakoś "nie leżało" mi granie na padzie.
I
> ten właśnie element zadecydował, że nie mam konsoli.
> P.S Może są już jakieś filmiki z gameplaya? Oczywiście jakieś ciekawe, a nie tylko
"sieka.
Jeśli uwazasz ze klawa + mysz są lepsze od pada, zwlaszcza w takich grach jak SA powinieneś
brać leki. Polecam polatać helikopterem/samolotem w SA na klawiaturze. Pure fun ;f


Mi akurat przełożenie latania samolotem i śmigłowcem w gta na pc było dla mnie bardzo wygodne (tyle ze jak się po przestawia trochę).Grałem w gta głównie na pc do tej pory (IV na Xboksie gram) i jakoś najbardziej mi nie pasuje układ kamer w jeździe samochodem (do śmigłowców jeszcze nie doszedłem) tzn. lubię mieć widoczny swój samochód oraz widok przed sobą (jak w fm2) a jakoż żadne z tych ustawień kamery mi nie odpowiada, ale zapewne się przyzwyczaję do tego z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:57, lukase napisał:

a ja slyszalem ze do xboxa mozna podlaczyc myszke zamiast pada to prawda?

Niby można ale po co ? Nie pasuje ci pad to graj na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 16:29, jackass napisał:

> a ja slyszalem ze do xboxa mozna podlaczyc myszke zamiast pada to prawda?
Niby można ale po co ? Nie pasuje ci pad to graj na PC

a co mial znaczyc ten 2 fragment dania czy ja cos kowilem ze mi nei pasuje pad ja tylko sie pytalem czy mozna za szybko wyciagne;les wnisoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 16:10, Majkes napisał:

Jeśli uwazasz ze klawa + mysz są lepsze od pada, zwlaszcza w takich grach jak SA powinieneś
brać leki. Polecam polatać helikopterem/samolotem w SA na klawiaturze. Pure fun ;f

Są lepsze, lepiej się celuje. Na padzie masz do wyboru auto aim, co jest nudne albo własnoręczne namierzanie grzybkiem/krzyżakiem/innym czymś co tam dodali a to jest niewygodne. I mi właśnie lata się lepiej na klawiaturze. Szkołę latania w SA przechodzę na luzie, wszystko za pierwszym razem...
Pad do bijatyk/sportówek a od biedy samochodówek - proszę bardzo ale do gier typu GTA nigdy...

Dnia 01.05.2008 o 16:10, Majkes napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Siwy 1234
dodam jescze ze pc musisz gdzies co rok zmieniac zeby ci wszystkie gry poszly a jak masz konsole nie masz takiego problemu :)

Stereotyp... Ja mam swojego ponad 1,5 roku a w Crysisa grałem i żadna część nie była wymieniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli uwazasz ze klawa + mysz są lepsze od pada, zwlaszcza w takich grach jak SA powinieneś
> brać leki. Polecam polatać helikopterem/samolotem w SA na klawiaturze. Pure fun ;f
Są lepsze, lepiej się celuje. Na padzie masz do wyboru auto aim, co jest nudne albo własnoręczne namierzanie grzybkiem/krzyżakiem/innym czymś co tam dodali a to jest niewygodne. I mi właśnie lata się lepiej na klawiaturze. Szkołę latania w SA przechodzę na luzie, wszystko za pierwszym razem...
Pad do bijatyk/sportówek a od biedy samochodówek - proszę bardzo ale do gier typu GTA nigdy...

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Siwy 1234
> dodam jescze ze pc musisz gdzies co rok zmieniac zeby ci wszystkie gry poszly a jak masz konsole nie masz takiego problemu :)
Stereotyp... Ja mam swojego ponad 1,5 roku a w Crysisa grałem i żadna część nie była wymieniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pad nadaje się do GTA...
Co innego jakiś FPS (Counter-strike, Quake itp.) - tu lepiej klawa+mysz
Ale GTA - pad miód-malina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kiilkanaście minut temu zaobserwowałem bardzo fajne zjawisko.

Jechałem sobie dość szybkim autem autostradą, a przy jej końcu było zwężenie drogi - nie zauważyłem, że stoi tam samochód - i było łubudu. Tamten samochód zaczął się od razu palić, a kierowca który z niego wysiał również był cały w ogniu. Potem jeszcze nie wyrobiłem się z zatrzymaniem na bramce na autostradzie i tak walnąłem, że aż przez przednią szybę wyleciałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:55, Virus 500 napisał:

Wątpię żebyś grę dostał w tym tygodniu , pamiętaj że czwartek piątek sobota i niedziela
to dni wolny od pracy ,


UPS kursuję w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w GTA IV, mam za sobą jedną sesję multiplayer i kilkanaście misji (jestem po wyborze moralnym z uratowaniem Ivana). Jestem zawiedziony. Gra nie reprezentuje poziomu, jakiego się spodziewałem - radość z gry nie jest taka, jak w poprzednich częściach. Znajomi twierdzą, że później będzie ''super ekstra'', dlatego staram się wytrwać :)
Jedyne, co mi sprawia radość to nie-zie-mski humor w cut-scenkach. Ciągle siedzę przed monitorem z uśmiechniętą gębą.
Póki co zadaję sobie pytanie... czy ta gra jest warta tych 220 zł?
-------
Grafika też nie jest najwyższych lotów - HD Ready a wygląda miejscami jak GTA 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 19:59, Kurammi napisał:

> Wątpię żebyś grę dostał w tym tygodniu , pamiętaj że czwartek piątek sobota i niedziela

> to dni wolny od pracy ,

UPS kursuję w piątek :)


Ale dzisiaj (1 V) oraz 3 V odpoczywają ;]. Więc możesz mieć poślizg z dostawą --> czyli na 5 maja najprawdopodobniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 17:05, KrzychoCJ napisał:

Stereotyp... Ja mam swojego ponad 1,5 roku a w Crysisa grałem i żadna część nie była
wymieniana.


...a nawet jeśli czasem trza zrobić upgrade (RAM, karta graficzna) to i tak jest rekompensata w postaci dwukrotnie niższych cen gier na PC.
Więc bilans jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:04, WorldWar3PL napisał:

Grafika też nie jest najwyższych lotów - HD Ready a wygląda miejscami jak GTA 3...


No już bez przesady.... Crysis to to nie jest.
Ale grafika jest na wyższym poziomie niż w GTA 3 (pamiętamy jeszcze te kanciaste modele z trójki ? - 2001 rok przypominam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w GTA 4 jest spadochron i rowery? Żadnej z tych rzeczy nie widziałem na gameplayach. Koleś wyskakiwał z helikoptera i padał na ziemię bo nie miał spadochronu. Jeżeli w grze nie ma w ogóle to nie za fajnie bo helikopter ci się zepsuje i musisz wyskoczyć, tylko, że zabijesz się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jak jest z policją w GTA IV ??
Jest lepsze AI ??
Czy jest tak samo jak w poprzednich częściach , zabije się 2 osoby i już policja goni , czy jak jest jedna gwiazdka to czy już nas biją pałkami , czy da się zmylić jakoś gliniarzy ? Itp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować