Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z życia forum...

46 postów w tym temacie

Ech, a gdzie informacja o najdłuższym wątku na forum? :))

Bardzo ciekawy pomysł z tym zestawieniem ciekawych wątków. A że ciekawych wątków jest o wiele więcej, to możnaby co jakiś czas dawać info na głównej o nowych wątkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie i miło, że się pojawiłem w niusie :)
Mam tylko jedną, drobną uwagę - temat mojego wątku, to "Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne", a więc niezupełnie zgodna z prawdą jest część tego niusa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:44, Yarr napisał:

Bardzo fajnie i miło, że się pojawiłem w niusie :) Mam tylko jedną, drobną uwagę - temat mojego wątku,
to "Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne", a więc niezupełnie zgodna z prawdą jest część tego
niusa ;)

---> "polityce, gospodarce i kwestiach społecznych nie tylko naszego kraju jak sugeruje tytuł wątku." Czyli napisali dobrze ;-) Można porozmawiać o sprawach dotyczących nie tylko naszego kraju jak sugeruje tytuł [czyli w przeciwieństwie do tego co mówi tytuł] ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TE forum nie ma szns - jest nie czytelne i mało komfortowe. Zanim coś znajde by sie przebić przez ten spamm czy też cytowane posty zdąże sobie 10x odpuścić. Już wolę od tego wejśc na forum gry on-line lub CDaciton, czy też inne dotyczące gier komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 22:50, LifaR napisał:

---> "polityce,
gospodarce i kwestiach społecznych nie tylko naszego kraju jak sugeruje tytuł wątku." Czyli napisali dobrze ;-) Można porozmawiać
o sprawach dotyczących nie tylko naszego kraju jak sugeruje tytuł [czyli w przeciwieństwie do tego co mówi tytuł] ;-)


Pokrętne tłumaczenie ;) Ucięli "Polska" i zrobili temat internacjonalistyczny ;) - czyli minęli się z prawdą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 23:10, Yarr napisał:

Pokrętne tłumaczenie ;) Ucięli "Polska" i zrobili temat internacjonalistyczny ;) - czyli minęli
się z prawdą ;P


chyba nie lapiesz :). Temat zwie sie "Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne". W newsie chodzi o to, ze w tym watku mozna porozmawiac nie tylko o naszym kraju, mimo ze to moze sugerujowac temat watku. Sadze ze zrozumiales newsa troche na opak (ze niby tytul watku sugeruje rozmowy nie tylko o Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 23:05, s2nto napisał:

TE forum nie ma szns - jest nie czytelne i mało komfortowe. Zanim coś znajde by sie przebić przez ten spamm czy też cytowane
posty zdąże sobie 10x odpuścić. Już wolę od tego wejśc na forum gry on-line lub CDaciton, czy też inne dotyczące gier komputerowych.


No cóż jesteś w błędzie, forum ma wielu zwolenników i użytkowników i będzie się cieszyć przynajmniej taką samą popularnością jak stare forum cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 23:19, Czedwik napisał:

Hehe, pomysł przyciagnięcia ludzi na forum :) Ciekawe czy będzie więcej takich newsów.


Będzie na pewno. Coś takiego już było przed gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:26, upiordliwy napisał:

Może dla tego , że Kaczka to prezydent ludzi starszych, albo nie mających styczności z netem? ;>


He chyba Kaczor nie jest tak stary jak piszesz i ma styczność z netem bo ma swoją stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 23:14, D2T napisał:

Temat zwie sie "Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne". W newsie chodzi o to, ze w
tym watku mozna porozmawiac nie tylko o naszym kraju, mimo ze to moze sugerujowac temat watku. Sadze ze zrozumiales newsa
troche na opak (ze niby tytul watku sugeruje rozmowy nie tylko o Polsce :)


Ja łapię. Jeśli ucięli słowo "Polska", to sobie napisali, że tytuł sugeruje rozmowę szerszą niźli tylko o Polsce. Jeżeli jednak jest w temacie słowo "Polska, to tytuł sugeruje, że rozmowa dotyczy tylko spraw naszego kraju. Rozmowa np. o Zimbabwe byłaby nie na temat i takie posty mogłyby być usuwane przez moderatorów (zgodnie z regulaminem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 23:31, Yarr napisał:

Ja łapię. Jeśli ucięli słowo "Polska", to sobie napisali,
że tytuł sugeruje rozmowę szerszą niźli tylko o Polsce. Jeżeli jednak jest w temacie słowo "Polska, to tytuł sugeruje, że
rozmowa dotyczy tylko spraw naszego kraju. Rozmowa np. o Zimbabwe byłaby nie na temat i takie posty mogłyby być usuwane
przez moderatorów (zgodnie z regulaminem).


Nie bardzo rozumiem o co "wojujesz" - dla Twojej informacji, w TWOIM temacie rozmawia się nie tylko o Polsce. Oto pierwszy lepszy post, w którym nie ma wzmianki o Polsce, a który został zamieszczony w Twoim wątku: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&pid=391 (a jest ich więcej). Sądzę zatem, że osoba pisząca newsa przejrzała ów wątek i widząc te posty dotyczące chociażby Japonii napisała, że toczą się tam dyskusje nie tylko na temat naszego kraju jak sugerowałby tytuł wątku - co jest absolutnie zgodne z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować