Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 bez wersji demo; nowe screeny trafiły do naszej galerii

33 postów w tym temacie

A teraz zagadka: Kto będzie obwiniony, gdy Max Payne się na PC nie sprzeda?

Hint: Taaaak, piraci. Bo przeciez opóźnienie w stosunku do konsol i brak wersji demo nie będzie tu miał aaabbssoollluutttniiieee żadnego znacznia... ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Producenci są coraz bardziej leniwi i oszczędni myśląc jednocześnie iż każdy słysząc nazwę "Max Payne" pobiegnie i kupi kota w worku.Na taką praktykę stać tylko Blizzarda który nie wydał żadnego gniota.Jednakże każdy chciałby zobaczyc na co bedzie chciał wydać 15% minimum płacowego w tym kraju....i nie obwiniajcie piratów bo ta bajka już się przejadła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A teraz zagadka: Kto będzie obwiniony, gdy Max Payne się na PC nie sprzeda?

A dlaczego zakładasz, że na PC się nie sprzeda ? Wprawdzie LA Noire na PC zeszło marnie i Rockstar się na tej wersji ostro przejechał, ale Max to Max - to na blaszakach dość mocna i lubiana marka.

Co do dema - ostatnie demo od Rockstara jakie pamiętam to bodajże pierwsze GTA. To był rok 1998 zdaje się :) Od tego czasu o ile dobrze kojarzę Rockstar do swoich najbardziej topowych tytułów dem nie wypuszczał, ale raczej źle na tym nie wychodzili.

A pozostając w ramach serii - do Max Payne 2 też dema nie było i jakoś po forach nikt nie płakał. Długie i solidne demo (wręcz zalatywało mi czymś co kiedyś nazywało się shareware) było do częsci pierwszej - wtedy miało to sens: to była nowa marka, a demko było niezłym sposobem na promocję. Przy trzeciej części pozycja Maxa jest na tyle ugruntowana, że zwyczajnie sobie odpuścili coś co generuje dodatkowe koszty, tak jak zrobili to przy częsci drugiej.

Mnie osobiście trochę szkoda, bo wciąż mam w pamięci jak chodzi na PC GTA IV... Z drugiej strony z LAN już tak ciała nie dali, a wersja PC Maxa "trzeciego" ma nawet obsługę DX 11 i innych blaszakowych ficzerów, zakładam więc, że posiedzieli nad silnikiem i tragedii nie będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na taką praktykę stać tylko Blizzarda

Dnia 10.04.2012 o 09:00, Storr1 napisał:

który nie wydał żadnego gniota.

A Rockstar wydał? Pewnie ze dwa przeciętniaki może kiedyś im się tam trafiły, ale ogólnie ich gry nie schodzą poniżej pewnego (wysokiego) poziomu. Mają równie duże zaufanie wśród graczy co Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 10:11, Mr_Spike napisał:

No cóż. leniwce. Gra będzie pewnie dobra ale może chodzić jak gta iv. Ale kto wie, może
po piątym patchu będzie zoptymalizowana.

Watpie by chodzilo o lenistwo. Prawdopodobnie wydwaca wie ze bardzo wielu graczy by sie do gry zrazilo po demie, wiec wola nie ryzykowac i licza na to, ze ludzie kupia kota w worku. Dosc powszechna praktyka ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza to że nowy Max nie ma dema. Po prostu po co wycinać część historii skoro można ją dać w całości. A poza tym właśnie to co już było powiedziane: nie pamiętam takiej gry, której R* by dał demo przed wydaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:37, Muradin_07 napisał:

Mi nie przeszkadza to że nowy Max nie ma dema. Po prostu po co wycinać część historii
skoro można ją dać w całości. A poza tym właśnie to co już było powiedziane: nie pamiętam
takiej gry, której R* by dał demo przed wydaniem...


Jest też takie coś jak dema po premierze,i gdy już się ma całą grę,można wyciąć jakiś jej kawałek na pokaz,aby ludzie zobaczyli,czy im gra chodzi lub podoba.A to,że Rockstar do żadnych gier nie wydał dema,nie ma nic do rzeczy,bo inne gry były sandboxami,a Max taki nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Max jest taką marką, którą mógłbym kupić bez przetestowania... Z mojego założenia: jeżeli się boisz o to czy gra pójdzie na PC- kup konsolę i tam nie ma wymagań sprzętowych. A że nie mam jej, to ryzykuję że gra nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2012 o 12:23, Muradin_07 napisał:

jeżeli się boisz o to czy gra pójdzie na PC- kup konsolę i tam nie ma wymagań sprzętowych.
A że nie mam jej, to ryzykuję że gra nie pójdzie...


Taaak, świetny plan, będziemy kupować konsolę dla jednej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... nie... kupić dla wielu gier, dla których nie wie się czy pójdzie, a bardzo chce się zagrać. Bo dla jednej gry to fakt- głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:32, Muradin_07 napisał:

Eeee... nie... kupić dla wielu gier, dla których nie wie się czy pójdzie, a bardzo chce
się zagrać. Bo dla jednej gry to fakt- głupie.


Tyle, że w taką grę o woele wygodniej gra się na klawiaturze i myszce
ja mam konsolę ale nie lubię grać na PS3 w tego typu gry, konsolę zakupiłem dla ekskluziwów i jako odtwarzacz Blu-Ray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się gra lepiej. W strzelanki i strategie oczywiście na Piecku niż na konsoli. Ale jeżeli nie ma dema, gdzie w niektórych wypadkach można powiedzieć, że brak dema to jest strzał w stopę i coś chcą ukryć, to tutaj tego nie widzę. Gra zapowiada się naprawdę dobrze i tylko szkoda że nie ma jakiegoś grubszego gameplay''u. A z tym czy pójdzie czy nie- loteria. Były produkcje, które mimo że spełniały wymagania na luzie chodziły średnio. Tak może być tutaj, a też nie musi. Jeżeli ktoś chce podać przykład GTA IV, to ja problemów nie mialem i na średnich grałem bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:36, lis_23 napisał:

Tyle, że w taką grę o woele wygodniej gra się na klawiaturze i myszce

Kwestia czysto subiektywna a nie prawda objawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:41, Henrar napisał:

> Tyle, że w taką grę o woele wygodniej gra się na klawiaturze i myszce
Kwestia czysto subiektywna a nie prawda objawiona.


True, true...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować