Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard pracuje nad jeszcze kilkoma grami!

114 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2006 o 14:47, Karlak napisał:

Nie to, żebym miał wykrakać, ale po prostu dzielę się moimi obawami z tym związanymi. A przecież
często się zdarza, że gry po konwersji na PC- ta są uboższe lub grać można tylko padem, albo
mając 10 palców u jednej ręki.Ale, że Blizzart nie zawodzi, mam nadzieję, że tak nie będzie.


Prawdę mówiąc, nie bardzo interesuje mnie jakość gier na konsole, bo jak na razie nic nie świadczy o tym, żebym miał zrezygnować z PieCa. Ale na miejscu posiadaczy konsol nie martwiłbym się. Jeśli Blizzard bierze się za grę to jest to hit i myślę, że na konsolach nie będzie inaczej. :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 14:53, glizda101 napisał:

Prawdę mówiąc, nie bardzo interesuje mnie jakość gier na konsole, bo jak na razie nic nie świadczy
o tym, żebym miał zrezygnować z PieCa. Ale na miejscu posiadaczy konsol nie martwiłbym się.
Jeśli Blizzard bierze się za grę to jest to hit i myślę, że na konsolach nie będzie inaczej.
:-]


Ale z tego, co pamiętam, Blizzart robi praktycznie same hity, ale ile im to zchodzi. Na PeCka mogli przez 5 lat robić jedną gierkę i ją dopieszczać, ale na konsole to nie przejdzie. Chyba, że sobie tempo narzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na StarCrafta 2 lub RPG (nie MMORPG) w tym uniwesum (choć i tak najbardziaj kocham świat WarCrafta :D) to był by projek, który zachwyciłby miliony graczy na świecie. Co do nextgenów, Blizzard swoje największe sukcesy odniósł na pececie, żaś jego gry są w większości rdzennie komputerowe (widział ktoś RTSa na konsole) lepiej więc by Blizzard został przy PC i tu wydawał swoje Hity (przez duże "H")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na to czekałem ^_^ na tako własnie wiadomosc mam nadzieje ze juz nie długo bedzie wiec wiadomo na temat tych gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 15:30, Gofer31 napisał:

Dodatek do WoW''a i Diablo III (praktycznie)...Znowu kontynuacje gier...syf ;/


lol bluznisz synu ^_^ wszystkie gry Blizza sa najlepsze na swiecie nie ma 2 takiej firmy jak Blizzard ona jest naprawde dobra i do tego nie ma zastrzezen zreszta gry mowia same za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą powyżej.Jest to naprawdę świetna firma, która wydaje wspaniałe tytuły.Nie wydaje ich co prawda dużo ale jak już coś wydadzą to gracze pieją i skaczą z zachwytu.Miejmy nadzieję, że powstające tytuły będą równie ciekawe i rewolucyjne co "poprzedniaki" Blizzard''a.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 15:31, TTBoS napisał:

> Dodatek do WoW''a i Diablo III (praktycznie)...Znowu kontynuacje gier...syf ;/

lol bluznisz synu ^_^ wszystkie gry Blizza sa najlepsze na swiecie nie ma 2 takiej firmy jak
Blizzard ona jest naprawde dobra i do tego nie ma zastrzezen zreszta gry mowia same za siebie


Bluźnić nie bluźni, tylko herezje szerzy. A wiesz, że za to idzie się na stos. Blizzart nie zrobił chyba żadnej słabej gry. Wszysko same hity - czasem tylko niektórym klimat się nie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft 2? Eeee tam... Zniszczyło by to legendę... a może World of StarCraft? :) To by było ciekawe, a i sukces zapewne nie mniejszy niźli World of WarCraft osiągnał był... ech kto wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, jaka część danin z WoW''a trafia bezpośrednio do kieszeni Blizzard''a (odejmując wszelkie podatki, koszty utrzymania serwerów itp.). Ten developer musi mieć naprawdę spore przychody, skoro stać go na produkcję Star Craft: Ghost. Blizzard nie może się z nim uporać już od kilku ładnych lat (początkowo miała to być gra, której zadaniem miało być pokazanie prawdziwej mocy PS2;) ). A tutaj proszę, dowiadujemy się, że są jeszcze kolejne projekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brzmi tajemniczo... a raczej powiało grozą :P ale ja producji blizzarda nie lubię! do tego ich uniwersa... nieciekawe. ale cóż, są różne gusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 13:51, Modest-Vermin napisał:

Zamykanie się w swojej
siedzibie i uszczelnianie swoich danych i informacji nie jest dobrym pomysłem...


Ech chyba jednak odwrotnie:) wystarczy looknąć na to jakie sukcesy odnosiły ich produkcje;) .. Oni już wiedzą co robią;) A ich gry i tak kupią miliony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buah na to czekałem ^^ ale jesli tych gier nie wypuszczą na PC to sie zdenerwuje =(. Mogli by zrobic w WOWie single player za free i by było mulit na abonament bez ograniczenia lvl XD
Btw mogli by zrobic WarCrafta IV xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej wyczekuję jakiejś giery w uniwersum StarCraft(może jakiś prequel, jesli o fabułę chodzi?), byle nie MMO (zeby Blizz sam nie robil sobie konkurencji)... Albo RTS, albo jakieś cRPG - brzmi słodko;). Uniwersum WC winno na chwilkę IMO odpocząć, a Diablo... cóz, w nim nic poza kolejnym hns nie da się zrobić, i uniwersum choć dość fajne (diabelskie takie:P) jak dla mnie jest najsłabsze ze wszystkich blizzardowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 17:01, Stwór napisał:

Ech chyba jednak odwrotnie:) wystarczy looknąć na to jakie sukcesy odnosiły ich produkcje;)
.. Oni już wiedzą co robią;) A ich gry i tak kupią miliony:)


Weź na przykład firmę CDPR i robionego Witchera, czy Oni coś chowają przed fanami, dzielą się tym wszystkim co jest na bierząco robione, zasięgają naszych porad i sugestii dzięki temu gra wyjdzie taka jaką sobie wyobrażamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować