Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Guild Wars 2 mają plan na wiele lat

69 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2012 o 17:05, Gosu napisał:

gra mnie generalnie znudzila.



"Gra mnie znudziła, więc grałem w nią dwa lata i płaciłem po 100 zł za każdą część". Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 17:12, Daelor napisał:

> gra mnie generalnie znudzila.


"Gra mnie znudziła, więc grałem w nią dwa lata i płaciłem po 100 zł za każdą część".
Serio?


Czytaj ze zrozumieniem. Gra mnie znudzila po graniu kolo 2 lat w nia, nie napisalem ze gra byla nudna caly czas i gralem w nia 2 lata. Widze przeciez co mam na polce, jest tylko GW i jeden dodatek, byc moze jeszcze jeden zostawilem w innym domu, ale wiem ze przynajmniej 2 nazwy kampani jak to nazywacie nic mi nie mowia czyli ze musialy wyjsc po tym jak odszedlem juz z gry.

Jak dajesz cytat to nie miszaj kilku zdan w jedno bo ja tak tego nie napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 17:14, Gosu napisał:

Jak dajesz cytat to nie miszaj kilku zdan w jedno bo ja tak tego nie napisalem.


Przecież wyraźnie cię zacytował, a cała reszta to już twoja błędna interpretacja postu kolegi wyżej.

GW1 ma 3 niezależne kampanie i 1 dodatek. Mam nadzieję, że w GW 2 będzie podobny schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 19:06, Ilona napisał:

> Jak dajesz cytat to nie miszaj kilku zdan w jedno bo ja tak tego nie napisalem.


Przecież wyraźnie cię zacytował, a cała reszta to już twoja błędna interpretacja postu
kolegi wyżej.

GW1 ma 3 niezależne kampanie i 1 dodatek. Mam nadzieję, że w GW 2 będzie podobny schemat.


Wiesz co to jest cytat? "Gra mnie znudziła, więc grałem w nią dwa lata i płaciłem po 100 zł za każdą część".
Serio? - Pokaz mi ze ja napisalem dokladnie takie zdanie. Gdzie napisalem ze gra mnie znudzila dlatego w nia gralem 2 lata?! Sklepanie 3 zdan w jedno i odwrocenie znacznia nazywasz cytatem? to gratuluje. Ja nie neguje juz tego ile ma kampani - dodatkow gra, jak zwal tak zwal, gralem tylko w pierwszy dodatek i byc moze drugi choc nie pamietam, ale napewno nie gralem w dwa ostatnie, bo gra mnie juz znudzila, nie rozumiem co w tym takiego dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 19:33, Gosu napisał:

Wiesz co to jest cytat?


Nie kompromituj się już , bo cię ludzie przestaną serio traktować.
Nie potrafisz odróżnić sarkazmu i ironii od faktycznego cytatu.
Poczytaj sobie o regułach, kiedy i jak stosować cudzysłów to się może dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 00:00, Ilona napisał:

Nie kompromituj się już , bo cię ludzie przestaną serio traktować.


Ja nie czuje sie skompromitowany, bo niby czym? Wciskane mi jest cos czego nie napisalem i probuje wytlumaczyc proste zdanie, ale jak widac dla niektorych jest nadal za trudne pojac ze komus mogl sie Guild Wars znudzil, pachnie fanboyami i tyle.

Dnia 07.05.2012 o 00:00, Ilona napisał:

Nie potrafisz odróżnić sarkazmu i ironii od faktycznego cytatu.


Nie, nie potrafie odroznic sarkazmu i ironi takiego poziomu, wybacz.

Dnia 07.05.2012 o 00:00, Ilona napisał:

Poczytaj sobie o regułach, kiedy i jak stosować cudzysłów to się może dowiesz.


Dobrze poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 06:43, L33T napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=Kx7o7CRoDXc
I ? Co to tłumaczy ? Pozatym że gold farm będzie napędzany przez chęć kupna gemów ? Imo
gemy powinny być wyłącznie za $ oraz za np wykonanie określonego zadania w grze (coś
ala LOTRO).


Jak ktoś nie chcę wydawać prawdziwej kasy może pofarmić złoto i zamienić na gem-y. Ci co mają mniej czasu na grę mogą legalnie kupić gemy i wymienić na złoto. Obie strony są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować