Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2012 o 08:50, Deathblade napisał:

Jak wygląda sprawa z optymalką ? Gra ktoś na starszym sprzęcie ? :P Bo korci mnie zakupienie
tej gry :)

Gram na sprzęcie:
-system operacyjny: Windows 7 Home Premium 64-bitowy
-procesor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 3.0GHz
-pamięć: Corsair Twin 2X DDR2 2x 2GB 1066MHz
-karta: GeForce with CUDA GTX 260 Core 216 EVGA 896MB Superclocke
-płyta główna: ASUS P5Q Intel P45 Socked 775
-zasilacz: Chieftec GPS-450AA-101 A
Na razie, ze zrozumiałych względów, początek gry. Gra na ustawieniach powyżej średniej idzie płynnie mimo sprzętu poniżej minimalnych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej sesji z Dishonored i jestem zachwycony. Dawno nie było gry w której skradanie się i odkrywanie wszystkich zakamarków było tak przyjemnie. Już samo "tradycyjne" prześlizgiwanie się obok przeciwników daje masę frajdy, a jeśli dorzucimy do tego moce to otrzymujemy naprawdę niezliczoną ilość sposobów na ukończenie danego etapu. Walki zasmakowałem niewiele, bo staram się jej unikać, ale jest zrealizowana równie dobrze, więc gra rzeczywiście -tak jak zapowiadano- pozostawia nam wolność wyboru w kwestii tego jak chcemy sobie radzić z przeciwnikami. Oprawa graficzna nie jest najwyższych lotów, ale stylistyka gry jest bardzo przyjemna dla oka, przydałoby się jednak trochę więcej modeli NPCów niż trzy na krzyż. Podsumowując gra jest świetna, nic tylko "brać i grać" dla ludzi, którzy lubią taką rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się już chwilę pograć w Dishonored i muszę powiedzieć, że zapowiada się naprawdę nieźle :) od samego początku mamy świadomość, że każde pomieszczenie możemy przejść różnymi sposobami - właściwie to pewnie każdą misję możnaby przejść po kilka razy, żeby zobaczyć wszystkie metody pokonania trudności :)

Grafika nie zachwyca szczególowością oraz efektami, ale jest klimatyczna i pewnie po przyzwyczajeniu nie będzie w ogóle przeszkadzać. System skradania jest niezły, chociaż twórcy mogliby go bardziej upodobnić do tego z Deus Exa - lepsze przywieranie do ścian i bardziej rzeczywiste wychylanie zza narożników - obecnie wygląda to bardzo nierealistycznie, bo prawie cali się wychylamy, a przeciwnicy nas nie widzą :D ale źle na pewno nie jest. W dodatku poziomy są dość otwarte i można zwiedzić więcej niż nam pokazują znaczniki celów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to grze przydałaby się imersja, bo takowej nie ma, ale jest naprawdę ciekawą produkcją, a widok grupy strażników wrzeszczących w niebogłosy i depczącymi po ziemi w panice, gdy takowa zostanie zaatakowana przez szczury jest iście przekomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra właśnie się zainstalowała i chodzi bardzo płynnie.
Mam i3-380M, 2.53 GHz
4 GB RAM
Radeon HD 6550M
Windows 7 64

I tak działa mi gra (wyłączona synchronizacja):

20121012140907

20121012141129

20121012141149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak na PS2...
Aż się przeraziłem, bo moja kopia właśnie się instaluje, ale widzę, że nawet AA wyłączyłeś... Strach pomyśleć jak to wygląda na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 14:17, Renzov napisał:

Prawie jak na PS2...
Aż się przeraziłem, bo moja kopia właśnie się instaluje, ale widzę, że nawet AA wyłączyłeś...
Strach pomyśleć jak to wygląda na konsolach.


Bez przesady, gdzie taka rozdziałka i shadery na ps2. Pozatym gra wygląda prawie identycznie na pecetach i konsolach. Jedyną przewagą PC są szybsze loadingi i wybór kontrolera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zolenderek
@mati285
@pawbuk
@Demagol
@Harrolfo
Jakie są opcje ustawienia rozdziałki? Bo na screenach opublikowanych powyżej nie ma żadnych wskazówek na ten temat. Dziękuję.
Harrolfo, jak ustawisz AA, o ile wtedy spada Ci ilość klatek?

Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2012 o 14:17, Renzov napisał:

Strach pomyśleć jak to wygląda na konsolach.

O to się nie bój, graj sobie na tym swoim pc i zostaw konsole w spokoju. Wygląda tak jak ma wyglądać, na pewno nie tak jak na tych screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 16:16, Damianuss1 napisał:

Na PC widać, że jest trochę lepszy aa, cała reszta jest niemalże identyczna. Ta gra po
prostu taka jest.

I szczerze w obliczu klimatu jaki wytwarza ta gra nie mam nic przeciwko. Dziwi mnie po prostu jak bardzo przeciętnie (tak, to eufemizm) taka gra może wyglądać w 2012 roku.

Ważne, że sam początek daje radę i wciąga niesamowicie. Gdybym miał odrobinę więcej czasu do pewnie do jutra-niedzieli Dishonored bym ukończył, a tak... Trza się wszak po delektować, prawda? :-)

Ifym@
Uważaj bo Ci żyłka pęknie. Jak chcesz sobie pokrzyczeć to krzycz, ale nie nadawaj swoim komentarzom złudzenia posiadania sensu i konstruktywnej treści, bo wygląda to doprawdy komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę pochwalić obsługę sklepu muve:). Przez pomyłkę nie dostałem steelbooka, wysłałem do nich maila z reklamacją i dostałem po dniu odpowiedź,że jak chce to mi steelbooka doślą za tydzień jak będzie dostawa lub jak chce to mogą mi w rekompensacie wysłać zamiast steelbooka albo

t-shirt http://media.insidegamer.nl/dump/1334671509.jpg
albo
karty tarota http://www.grymel.pl/data/UserFiles/Image/DIS_TAROT_VIS_large.jpg

wybór t-shirta dla mnie oczywisty ;),w sumie o wiele bardziej wole coś praktyczniejszego niż steelbook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę na swoją kopię gry poczekać, gdyż złożyłem większe zamówienie i choć obie zamówione przeze mnie gry / Dishonored i Torchlight 2 / są już skompletowane ale nadal nie ma filmów na BD i całe zamówienie zostanie wysłane najpóźniej we wtorek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 14:47, Janek_Izdebski napisał:

Jakie są opcje ustawienia rozdziałki?

Jak na nowym screenie :)

Dnia 12.10.2012 o 14:47, Janek_Izdebski napisał:

Harrolfo, jak ustawisz AA, o ile wtedy spada Ci ilość klatek?

O jakieś 25, ale nadal jest to wysoki wynik. Screeny prezentują maksymalne ustawienia gry.

20121012164800

20121012164819

20121012164840

20121012164932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować