Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2012: Teaser silnika Unreal Engine 4

14 postów w tym temacie

UT4! UT4! UT4! UT4! UT4! UT4! :D

Bardzo chętnie bym zobaczył nową odsłonę Turnieju. Nieobraziłbym się też jakby pojawił się trzeci Unreal. Zobaczymy, fajnie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 18:42, Muradin_07 napisał:

UT4! UT4! UT4! UT4! UT4! UT4! :D

Bardzo chętnie bym zobaczył nową odsłonę Turnieju. Nieobraziłbym się też jakby pojawił
się trzeci Unreal. Zobaczymy, fajnie to wygląda :)


zapomnij - po porażce ut3 jeszcze dobrych kilka/naście lat poczekamy na kolejną część

a na demo silnika czekam - cze warto go nazwać ue4 czy ue3.75 bo screeny nie pokazywały jakiejś rewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat UT3 to był fail tylko na jednej konsoli i nie piszę na jakiej by nie wywołać flame war''a(aczkolwiek dodam że chodzi o problemy z pewnym DLC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak bym wolal kolejna czesc Unreala. Jedynka byla swietna (ciekawe ilu ludzi z forum ja jeszcze pamieta?), dwojka troche w innych klimatach, zjechana przez prase, ale mi sie podobala. Takze jak na swoje czasy grafika miazdzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 21:28, Numenpl napisał:

akurat UT3 to był fail tylko na jednej konsoli


przede wszystkim to był fail finansowy, na dodatek wyszedł zaraz po pierwszym modern warefare, które wtedy trochę pozamiatało na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy nazywa co innego porażką. Mi się UTIII bardzo podobało jeżeli chodzi o multi, bo kampanię single player to pomijam: faktycznie niewypał to był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silniki graficzne Unreal Engine od jakiegoś czasu są bardzo popularny w grach. Nowa edycja na pewno podniesie jakość grafiki komputerowej jeszcze wyżej (szkoda mi mojego komputera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 21:07, gmx napisał:

>

UT4 wyjdzie pomimo tego, że się nie przyjęło na rynku. Jego zadaniem nie będzie sprzedaż a pokazanie ludziom możliwości silnika. Dużo pracy nie trzeba, bo rozgrywki raczej nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 01:23, Kopiec napisał:

Nie chodzi o to komu się podobało, tylko o to, ile zarobiło.


To inaczej do tego podejdę: dla mnie się gra podobała więc ile zarobiła mnie średnio interesuje. A fakt, że wtedy UTIII musiało wojować z pierwszym Modern Warfare to jest jakiś argument ale to nie oznacza, że nowe UT nie może powstać, bo stare się średnio sprzedało. To patrząc na to co teraz jest to wszyscy wydawcy powinni przestać produkować w okresie październik-grudzień, bo nowy CoD wychodzi, bo coś od EA wychodzi i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować