Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Witam;] zakupiłem Unreal III i gdy odpalam gierke pojawia się screen z ładownia i wyskakuje raport:( problemów z kompem raczej niepowinno być bo podkręciłem kompa. Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi doradził co zrobić;] dzięki i pozdro z góry;]

20071212163730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:23, Scorcho napisał:

Mam problem ponieważ podczas filmików w trakcie kampanii gra mi sie zawiesza.Wymagania spełniam
zalecane.Ma ktoś taki problem?


Zainstaluj najnowszego patcha: http://download.beyondunreal.com/fileworks.php/official/ut3/patch1.exe i ewentualnie zmniejsz liczbę detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę, ale plików nie było na dysku!! No to chcę zainstalować jeszcze raz a w trakcie instalacji wyskakuje mi komunikat "Błąd-1605 ta akcja jest prawidłowa tylko dla produktów, które są zainstalowane"
Najgorsze jest to, że nie mam czego usunąć!! Czyściłem rejestr, usuwałem pliki z Temp... co robić?! Tylko nie mówicie mi że jedyny ratunek to format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 20:51, Meledictum napisał:

Zainstaluj najnowszego patcha: http://download.beyondunreal.com/fileworks.php/official/ut3/patch1.exe
i ewentualnie zmniejsz liczbę detali.


Też mam ten problem, występuje on też po spatchowaniu.
Zmniejszenie detali nic nie da bo są to filmy w formacie .bik, na które zmiana detali nic nie daje.
Właśnie ściągam najnowsze sterowniki do grafiki i dźwięku, może to coś pomoże.


Co do samej gry, pograłem tylko chwile, ale muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. A polska wersja wcale mnie nie razi. Tym bardziej, że w czasie gry jest dość duże tempo i nie bardzo zwraca się uwagę na to co pisze tylko na komentarze i na to co się na mapie dzieje.
sp33dy1 wcześniej wspomina o tłumaczeniu Flaka. Problem w tym, że i w oryginale jest to Flak, a nie Flack. Z polskiej nazwy wywalili tylko Cannon. Nazwy pojazdów w większości przetłumaczone są dosłownie, czyli mamy Skorpiona, Goliata, Drapieżnika czy Furię. To samo tyczy się broni.
Ktoś się kiedyś martwił co z Double Kill, mamy więc Podwójnego Fraga. Chyba dobrze, a może się mylę?

Obejrzałem sobie dwa filmy z bonusowego DVD, całkiem ciekawe, a i cudną grafikę można sobie pooglądać. No i dowiedzieć się paru rzeczy. Kto wiedział, że pierwszy UT nie miał być samodzielną grą a jedynie dodatkiem do Unreala zatytułowanym BotPack? :)

Co do Artbooka. Kupując edycję podstawową fajnie mieć książeczkę w której pisze, że kupiłeś Edycję Kolekcjonerską ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się: Należy zainstalować grę z innego profilu. Przekichana sytuacja. Jednakże pojawił mi się od razu 2 problem. W filmikach nie mam dźwięku. Moja karta to soundblaster live 5.1. Nie mam pomysłu jak to naprawić.

W instrukcji znajduję się błąd w tłumaczeniu. Przy opisie snajperki mamy opisy AvRIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dołączam do tych, którym wiesza się filmik z kampanii (musiałem go na youtubie obejrzeć :P).
2. Gdzie są dwie mapy:
-Hydro
-Deck
Może trzeba coś odblokować, czy coś?
3. Kto wie jak przywrócić grę językowi angielskiemu?
W sumie tłumaczenie niezłe, ale ja jestem konserwatystą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam;] zakupiłem Unreal Tournament III i gdy odpalam gierke pojawia się screen z ładownia i robi się ciemno, nic się niedzieje, muszę resetować kompa:( Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi doradził co zrobić;] dzięki i pozdro z góry;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 23:19, Jankes6666 napisał:

Witam;] zakupiłem Unreal Tournament III i gdy odpalam gierke pojawia się screen z ładownia
i robi się ciemno, nic się niedzieje, muszę resetować kompa:( Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi
doradził co zrobić;] dzięki i pozdro z góry;]



twoj komp nei spełnia wymagań gry może grafa stery coś musi być nie tak kombinuj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 23:16, tkoeman napisał:

2. Gdzie są dwie mapy:
-Hydro
-Deck


Są obie.
Zamiast Deck szukaj Kładki ;]
Zamiast Hydrosis szukaj Tarczycy ;D

Dnia 12.12.2007 o 23:16, tkoeman napisał:

3. Kto wie jak przywrócić grę językowi angielskiemu?
W sumie tłumaczenie niezłe, ale ja jestem konserwatystą. :P


By zmienić język wystarczy w pliku UTEngine.ini, który znajduje się w folderze Moje Dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config, w linijce Language=POL w sekcji [Engine.Engine] zamienić POL na INT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2007 o 23:52, Daimon_Frey napisał:

Są obie.
Zamiast Deck szukaj Kładki ;]
Zamiast Hydrosis szukaj Tarczycy ;D

No lol.
Czemu ja nie wpadłem na to, że Hydro to Tarczyca. :D No i Kładka 16...Ja zawsze to sobie jako pokład tłumaczyłem. ''Upuścił krew'' zamiast ''przelał'' też jest niezłe, imo.
Kurde muszę jeszcze włączyć gierę bo te dwie mapy obejrzeć. ;]
A w Coret jest tyle wodotrysków, że można oczopląsu dostać. ;P

Dnia 12.12.2007 o 23:52, Daimon_Frey napisał:

By zmienić język wystarczy w pliku UTEngine.ini, który znajduje się w folderze Moje Dokumenty\My
Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config, w linijce Language=POL w sekcji [Engine.Engine] zamienić
POL na INT.

Dzięki. Myślę, że jutro będę kombinować coś z tym.

***
I jeszcze jedna rzecz:
Ja tak gram, że skok mam pod E, a translokator pod spacją. Normalnie się wbija raz w ustawienia klawiatury i jest na długi czas, a tu muszę za każdym razem to zmieniać gdy włączam grę, co jest wkurzające-da się to jakoś zapisać, czy coś?
Aaa...no i te reklamy na początku, których się nie da eskejpować-wiem, że tu się już czepiam, ale po setnym uruchomieniu gry to już nie będzie śmieszne-ktoś wie jak się tego wyzbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 23:52, Daimon_Frey napisał:

> 2. Gdzie są dwie mapy:
> -Hydro
> -Deck

Są obie.
Zamiast Deck szukaj Kładki ;]
Zamiast Hydrosis szukaj Tarczycy ;D

> 3. Kto wie jak przywrócić grę językowi angielskiemu?
> W sumie tłumaczenie niezłe, ale ja jestem konserwatystą. :P

By zmienić język wystarczy w pliku UTEngine.ini, który znajduje się w folderze Moje Dokumenty\My
Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config, w linijce Language=POL w sekcji [Engine.Engine] zamienić
POL na INT.


To nic nie da. Trzeba oprócz tego pobawić się w podmianę plików (albo je ręcznie zmodyfikować przy pomocy notatnika). Więcej informacji:
http://forum.unreal.pl/showthread.php?t=35441

Jankes 666 - podaj konfigurację swojego kompa, może rzeczywiście po prostu nie spełnia wymagań minimalnych. xD UT3 wymaga co najmniej grafiki z SM 3.0, czyli minimum GeForce 6xxx albo R520.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 00:04, tkoeman napisał:

Aaa...no i te reklamy na początku, których się nie da eskejpować-wiem, że tu się już czepiam,
ale po setnym uruchomieniu gry to już nie będzie śmieszne-ktoś wie jak się tego wyzbyć?


Możesz się pobawić w zmianę pliku z ustawieniami:
...\Moje dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config\UTEngine.ini
Pod [FullScreenMovie] usuń te, których nie chcesz albo zamień je na takie, co można przerywać.

Albo po prostu tutaj:
...\Unreal Tournament 3\UTGame\Movies\
wytnij albo lub usuń te, które najbardziej wnerwiają. Efekt będzie ten sam - nie będzie tych reklam na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować