Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2008 o 21:09, Erykknesz napisał:

Jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego,np. nie wyłączom prądu na cały jutrzejszy dzień( to
by był "extremaly unlucky accident"),nie umrę w drodze na egzamin próbny(w takim razie co
to by było?!) ,czy też cokolwiek innego, to jutro zamawiam ut3 :D:D


W takim razie witamy kolejnego gracza UT3 :) (chociaż te słowa powinny paść w momencie kiedy grę dostaniesz). Mam nadzieje, że Ci się gra spodoba i że będziesz długo, długo w nią grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 22:20, don-manfredo napisał:

> Mam pytanie, i mam skrytą nadzieję, że ktoś łaskawie na nie odpowie... Jak można zarejestrować

> się w Unrealu Tournament III? Trzeba się zarejestrować na GameSpy czy tylko w grze?

Ja rejestrowałem się tylko w grze. Podczas pierwszego odpalenia gry podajesz login i swoje
hasło i to wszystko. Ja tak zrobiłem i mi bez problemów działa.


Dzięki za odpowiedź, ale czemu jak się próbuje zarejestrować to wyskakuje mi taki napis: "Błąd. Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe dla istniejącego konta z podanym adresem e-mail. Jeśli nie pamiętasz nazwy użytkownika lub hasła wejdź na stronę http://gamespyid.com". Aha - próbowałem się rejestrować na kilku mailach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 22:33, Vued napisał:

Dzięki za odpowiedź, ale czemu jak się próbuje zarejestrować to wyskakuje mi taki napis: "Błąd.
Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe dla istniejącego konta z podanym adresem e-mail. Jeśli
nie pamiętasz nazwy użytkownika lub hasła wejdź na stronę http://gamespyid.com". Aha - próbowałem
się rejestrować na kilku mailach...


Bo może login który podałeś jest już zajęty?? Wykombinuj nowy login i wtedy spróbuj się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 23:06, don-manfredo napisał:

Bo może login który podałeś jest już zajęty?? Wykombinuj nowy login i wtedy spróbuj się zalogować.


Heh, aż taki tempy to ja nie jestem :P. Próbowałem z wieloma loginami, i zawsze wyskakuje mi ten sam napis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 12:40, Vued napisał:

Heh, aż taki tempy to ja nie jestem :P. Próbowałem z wieloma loginami, i zawsze wyskakuje mi
ten sam napis...


Wiesz ja tego nie powiedziałem, ze jesteś tępy, ale szukałem jakiegoś rozwiązania. Zajrzyj może na te forum: www.forum.unreal.pl i tam zadaj napisz o swoim problemie z UT3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 22:22, don-manfredo napisał:

W takim razie witamy kolejnego gracza UT3 :) (chociaż te słowa powinny paść w momencie kiedy
grę dostaniesz). Mam nadzieje, że Ci się gra spodoba i że będziesz długo, długo w nią grał.

Dzięki :) i witam również (choć powinieniem to powiedzieć, jak mi grę dostarcząi)Zamówienie zostało potwierdzone, jutro wysylają.Najpierw skończe singla ,żeby sie zapoznać z grą ,bo to moja pierwsza z nią styczność(za wyjątkiem grania przez 2 tyg. w demo:D).A potem multi.Mam nadzieje ,ze gra zadziała na conajmniej prawie średnich wymaganiach xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - którą mapę uważacie za najładniejszą i najlepiej zaprojektowaną? Moim zdaniem Deimos i Serenity rozwalają designem, taj jak kiedyś przy ut''99 Morpheus :D I czy coś konkretnego dają tytuły takie jak "Rocket Sciencist"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:25, piecia997 napisał:

Z ciekawości - którą mapę uważacie za najładniejszą i najlepiej zaprojektowaną? Moim zdaniem
Deimos i Serenity rozwalają designem, taj jak kiedyś przy ut''99 Morpheus :D I czy coś konkretnego
dają tytuły takie jak "Rocket Sciencist"?


Za tytuły dostajesz wpis w statystykach, nic więcej. UT3 to nie RPG (chociaż istnieje mod dodający punkty doświadczenia, lewele, perki, nadający magiczne właściwości giwerom etc.).

Pod względem designu najlepiej podobają mi się Serenity i Gateway, pod względem gameplayu najlepsze jest Downtown i Market District.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie pomoże? Ludzie... Wy się tak po prostu zarejestrowaliście w grze? I żaden "błąd" wam nie wyskoczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:25, piecia997 napisał:

Z ciekawości - którą mapę uważacie za najładniejszą i najlepiej zaprojektowaną? Moim zdaniem
Deimos i Serenity rozwalają designem, taj jak kiedyś przy ut''99 Morpheus :D I czy coś konkretnego
dają tytuły takie jak "Rocket Sciencist"?


Każda mapa ma swój urok, w każdej jest jakaś magia. Ja jakoś lubię Biohazard (dzięki tej mapie polubiłem BioGuna). Fajny jest Deck. Z trybu WAR to chyba wszystkie mapki są fajne. Na prawdę ciężko wybrać tę jedną jedyną najładniejszą.
Tytuły takie jak Rocket Sciencist dają tylko wpis w statystykach i satysfakcje, że taki tytuł zdobyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:44, Vued napisał:

Nikt mi nie pomoże? Ludzie... Wy się tak po prostu zarejestrowaliście w grze? I żaden "błąd"
wam nie wyskoczył?


Też tak miałem, ale nie pamiętam jak zaradziłem ^^ Spróbuj hasło bez specjalnych znaków albo inny e-mail czy coś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2008 o 22:33, Vued napisał:

Dzięki za odpowiedź, ale czemu jak się próbuje zarejestrować to wyskakuje mi taki napis: "Błąd.
Wprowadzone hasło jest nieprawidłowe dla istniejącego konta z podanym adresem e-mail. Jeśli
nie pamiętasz nazwy użytkownika lub hasła wejdź na stronę http://gamespyid.com". Aha - próbowałem
się rejestrować na kilku mailach...


To wygląda tak ,jakbyś zamiast na zarejestruj klikał na "zaloguj".CHociaż to byłoby dziwne ,bo z tego co wiem gra prosi o rejestrację podczas 1 odpalenia ut3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Próbowałem się zarejestrować na 3 mailach z onet.pl i nie dało się, a teraz zarejestrowałem się bez problemów z mailem z gmail... W każdym razie dzięki. I jeszcze mam jedno pytanko: kolega mi jakieś klawisze nacisnął i wyskoczył na dole ekranu e menu taki niebieski pasek... Wiecie jak to wyłączyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się doczekałem. Dziś listonosz przyniusł mi Unreal Tournament 3. Pudełko nie zniaszczone. Gra mnie bardzo wciągneła.
Przy okazji chciałbym się zapytac jaka potrzebna jest karta graficzna by móc pograc na średnich bądź na wysokich detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GF 6600 GT ale ten 256mb i śmiga mi na średnich detalach czyli 3/3. Zmieniłem sobie na 3/2 bo na deck i shangri la się ścinało na otwartej przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oko każda karta nVidii serii 8xxx pociągnie wysokie detale, nie wiem jak z ich odpowiednikami u ATI, bo ostatnio nie jestem z Czerwońcami na bieżąco ^^

UTek jest bardzo dobrze - zwłaszcza gdy go zestawimy z tym nieszczęśnym Kryzysem - zoptymalizowany, UTek albo cały silniczek UE3. Moim zdaniem jednak całkiem sporo zależy też od procka, czyli jeśli chcesz uruchomić sobie wszystko na najwyższym czym popadnie, bez dobrego dwurdzeniowca daleko nie ujedziesz.

Miłego grania, może kiedyś wpadniemy na siebie na serwie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi właśnie zrzedła mina.grałem w demko na multi po raz pierwszy (wcześniej nikt sie nei dołączał a servy innych były pełne) i miałem lagi jak jasna cholera ;/ ja mam radeona X1300 256 mb ale gram max na 2/2 bo inaczej się tnie.Musze dokupi RAMu bo 512 to z lekka mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że jak ktoś zacznie grać w UT3 to gra ta ich wciąga. I bardzo dobrze, że nie wszyscy zachwycili się "super hiper" grafiką w Crysisie tylko zakupili UT-ka i grają sobie miło po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:07, don-manfredo napisał:

Oj widzę, że jak ktoś zacznie grać w UT3 to gra ta ich wciąga. I bardzo dobrze, że nie
wszyscy zachwycili się "super hiper" grafiką w Crysisie tylko zakupili UT-ka i grają
sobie miło po necie.


Ja juz zamówiłem i mam nadzieje ,że pogram sobie miło po necie.Ale obawiam się ,że będą lagi takie ,ze bardziej miło będzie w instant action :(...czas pokaże.Gram w ut3 od dwóch tygodni (demo) i mnie to bardzo wciągnęło.Jak załączam kompa to od razu launchuje UTeka i strzelam kilka godzin :DJuż nawet w NWN2 nie gram ,bo mi się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś usunąć polską wersje UT3 i grać po angielsku? Przyzwyczaiłem się do angielskiej wersji po demie ;P Grzebałem troche w plikach ale poknociłem coś i musze teraz reinstalować gre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować