Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 21:50, Konrad512 napisał:

Można jakoś usunąć polską wersje UT3 i grać po angielsku? Przyzwyczaiłem się do angielskiej
wersji po demie ;P Grzebałem troche w plikach ale poknociłem coś i musze teraz reinstalować
gre :P


Zmiana języka gry z polskiego na angielski odbywa się jedynie przez drobną modyfikację w pliku UTEngine.ini ( znaleźć go można pod C:\Documents and Settings\Nazwa_użytkownika\Moje dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config ), przestawiając:

Language=POL

Na:

Language=INT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:50, Erykknesz napisał:

Ja juz zamówiłem i mam nadzieje ,że pogram sobie miło po necie.Ale obawiam się ,że będą
lagi takie ,ze bardziej miło będzie w instant action :(...czas pokaże.Gram w ut3 od dwóch
tygodni (demo) i mnie to bardzo wciągnęło.Jak załączam kompa to od razu launchuje UTeka
i strzelam kilka godzin :DJuż nawet w NWN2 nie gram ,bo mi się nie chce :D


To czy będziesz miał lagi to zależy od netu. Ja mam 512 i jest dużo map gdzie są małe pingi (na mapach do 150 ping można grać). Niskie pingi mam także na niektórych mapach WAR na 32 osoby.
Do zobaczenia na jakimś serwerze :) Może 1v1??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:50, Konrad512 napisał:

Można jakoś usunąć polską wersje UT3 i grać po angielsku? Przyzwyczaiłem się do angielskiej
wersji po demie ;P Grzebałem troche w plikach ale poknociłem coś i musze teraz reinstalować
gre :P


Tylko uważaj!!- ja jak zmieniłem z PL na ENG tak jak Meledictum napisał, to gra uruchomiła się się w okienku (nie na fullscreenie) i w najniższej rozdzielczości. Jak Tobie się też tak stanie to napisz o tym to Ci pomogę (trzeba coś pozmieniać w jednym pliku .ini ale teraz nie chce mi się szukać jaką wartość trzeba zmienić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:07, don-manfredo napisał:

Tylko uważaj!!- ja jak zmieniłem z PL na ENG tak jak Meledictum napisał, to gra uruchomiła
się się w okienku (nie na fullscreenie) i w najniższej rozdzielczości. Jak Tobie się
też tak stanie to napisz o tym to Ci pomogę (trzeba coś pozmieniać w jednym pliku .ini
ale teraz nie chce mi się szukać jaką wartość trzeba zmienić)


To ja mogę napisać, bo wczoraj tego próbowałem - wkurzyła mnie już polonizacja wystarczająco - i dokładnie zrobiło mi się to samo. Żeby było śmiesznie, każda próba zmiany ustawień graficznych kończyła się wyoutowaniem na pulpit. ^^'' A że byłem świeżo po egzamie i spragniony fraggingu, nie szukałem już pomysłu jak temu zaradzić... To jak znajdziesz czas, napisz d0nie co zmienić jeszcze trzeba :) Z góry dzienx!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:32, Konrad512 napisał:

Stało się dokładnie to, co tobie :P Pomocy!


1. \Moje dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config otwieramy plik UTEngine.ini
2. Wyszukujemy ResX i ResY i ustawiamy wartość taka jak nam pasuje np: ResX=1024, ResY=768
3. Wyszukujemy (w tym samym pliku) Fullscreen i zmieniamy wartość na true
4. Zapisujemy zmiany i gramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:04, don-manfredo napisał:

To czy będziesz miał lagi to zależy od netu. Ja mam 512 i jest dużo map gdzie są małe
pingi (na mapach do 150 ping można grać). Niskie pingi mam także na niektórych mapach
WAR na 32 osoby.
Do zobaczenia na jakimś serwerze :) Może 1v1??


Wiem i dlatego się martwie , bo mój net jest ....ekhm.Ale moze to też zależy od serva.?W jakim stopniu lagi zależą od mojego netu?Gra ktoś mając łącze 54 mb/s?

1v1??Jasne, tylko najpierw planuje skończyć singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:48, Erykknesz napisał:

Wiem i dlatego się martwie , bo mój net jest ....ekhm.Ale moze to też zależy od serva.?W
jakim stopniu lagi zależą od mojego netu?Gra ktoś mając łącze 54 mb/s?


54 mb/s ?? Ładnego masz neta-na pewno nie będziesz miał lagów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:53, don-manfredo napisał:

> Wiem i dlatego się martwie , bo mój net jest ....ekhm.Ale moze to też zależy od
serva.?W
> jakim stopniu lagi zależą od mojego netu?Gra ktoś mając łącze 54 mb/s?

54 mb/s ?? Ładnego masz neta-na pewno nie będziesz miał lagów :)


MegaBitów :,nie Bajtów.Nie wiem nie znam, się ,ale tak mi pisze i tak też miałem na speed tescie.To malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 23:13, Konrad512 napisał:

Wkurzyłem się, po zmianach nie dało się grać, same idiotyczne błędy. Gram na polskiej
wersji.


Jak Ci wyskakują błędy to najpierw zainstaluj patcha 1.1 a później próbuj zmienić z PL na ENG. Patch to podstawa-naprawia "trochę" błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 23:17, Erykknesz napisał:

> > Wiem i dlatego się martwie , bo mój net jest ....ekhm.Ale moze to też zależy
od
> serva.?W
> > jakim stopniu lagi zależą od mojego netu?Gra ktoś mając łącze 54 mb/s?
>
> 54 mb/s ?? Ładnego masz neta-na pewno nie będziesz miał lagów :)

MegaBitów :,nie Bajtów.Nie wiem nie znam, się ,ale tak mi pisze i tak też miałem na
speed tescie.To malutko.


Też się nie znam dlatego nie będę się wypowiadał. Po prostu-będziesz musiał sprawdzić jak dostaniesz pełną wersję czy będziesz miał lagi czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nazywajcie mnie noobem czy coś, ale gierka jest zryta tak słyszałem, że jest kompletnym nie wypadłem :( w bardzo małej ilości się sprzedała... ale to moje zdanie ci którzy kupili i fani napewo im sie spdoba nowa odsłona gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam fanem serii nigdy nie byłem, a mimo wszystko skusiłem się na UT3 i nie żałuje ani jednego grosza wydanego na nią (a kupiłem ją jeszcze przed tymi wszystkimi promocjami, etc. więc coś ok. 130 zł).
Gra sprzedaje się w małej ilości tylko w Stanach, z tego co mi wiadomo (może się mylę, nie jestem tego w 100% pewien). No, ale od kiedy to ilość sprzedanych egzemplarzy świadczy o tym, czy gra jest dobra. W końcu Unreal Tournament III zbiera same b.dobre oceny. To, że Tobie (a właściwie Twoim kolegom, bo słyszałeś przecież, że gra jest kiepska...) się UT nie podoba, to nie znaczy od razu, że gra jest zryta. Ale swoje zdanie zawsze wyrazić możesz (tylko czy to aby było Twoje zdanie, a nie kolegów?).

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:41, don-manfredo napisał:

1. \Moje dokumenty\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config otwieramy plik UTEngine.ini
2. Wyszukujemy ResX i ResY i ustawiamy wartość taka jak nam pasuje np:
ResX=1024, ResY=768
3. Wyszukujemy (w tym samym pliku) Fullscreen i zmieniamy wartość na true
4. Zapisujemy zmiany i gramy.


A...cha... ^^'' Przyznam, że doszukiwałem się jakiś zmian w stylu "gdzieś kejś jest ukryty jeszcze jeden zapis o języku i dlatego gra się krzaczy"... A tu suprise, tak po prostu brutalnie... :-P No dobra, popróbujemy, a na razie dzięki wielkie, mam nadzieję że po sesji znów się spotkamy na servie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 23:40, ryczypisk napisał:

nie nazywajcie mnie noobem czy coś, ale gierka jest zryta tak słyszałem, że jest kompletnym
nie wypadłem :( w bardzo małej ilości się sprzedała... ale to moje zdanie ci którzy kupili
i fani napewo im sie spdoba nowa odsłona gry :)


Ciekawe skąd słyszałeś takie informacje. A jak chcesz to sam sprawdź i sam oceń czy gierka jest dobra czy nie. Mówisz, że w bardzo małej ilości się sprzedała. I co z tego?? Na tą grę nie poszła ogromna kampania reklamowa jak na Halo 3 a Ci którzy ją kupili (w większości) nie żałują żadnej złotówki (dolara/euro) na nią wydaną. Lepiej żebyś sobie kupił i wtedy ocenił grę (albo na sam początek zainstaluj demo). Dla mnie UT jest lepsze od Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 02:16, Dexter McAaron napisał:

A...cha... ^^'' Przyznam, że doszukiwałem się jakiś zmian w stylu "gdzieś kejś jest ukryty
jeszcze jeden zapis o języku i dlatego gra się krzaczy"... A tu suprise, tak po prostu
brutalnie... :-P No dobra, popróbujemy, a na razie dzięki wielkie, mam nadzieję że po
sesji znów się spotkamy na servie :)


Oj na pewno po sesji spotkamy się na servie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować