Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: Informacje o DLC Earth i rozszerzonym zakończeniu Mass Effect 3

36 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2012 o 16:36, Lemonardo napisał:

Grasz Infiltratorem i narzekasz, że trafiają ci się Shotguny? To czego ty używasz, snajperki?

No chyba oczywistym jest, że używam snajperki, bo Infiltrator to klasa przeznaczona właśnie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 17:31, Sniper1994132 napisał:

Pewnie się okaże, że teoria indoktrynacji jest prawdziwa.

Którą sobie wymyślili gracze a nie Bioware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 17:31, Sniper1994132 napisał:

Pewnie się okaże, że teoria indoktrynacji jest prawdziwa.


Jak tak będzie, to ja podziękuję. Bo:
a) BW udowodni, że nadaje się tylko do mycia garów, bo ta teoria to wymysł fanów, nie ich
b) gdzie będzie prawdziwe zakończenie, he? Ja płatnego dlc z zakończeniem albo o zgrozo oddzielnej gry nie mam zamiaru nabywać tylko po to, by się dowiedzieć, co się stało na końcu poprzedniej
c) teoria indoktrynacji ma sporo dziur i jest do niczego na dłuższą metę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 16:32, oxygar napisał:

Taa....idź spać człowieku i nie zawracaj dupy tym, którym multi w ME3 się podoba.

Dzisiaj już się wyspałem. Gratuluję odpowiedzi na poziomie szkoły podstawowej czy też współczesnego gimnazjum (być może dobrze utrafiłem z wiekiem?).
>To z CoD''a nie jest monotonne? Acti też cały czas wydaje dlc z mapami za pieniądze. Po

Dnia 10.06.2012 o 16:32, oxygar napisał:

czym wnioskujesz, że multi w Mass Effect zdycha? Ah..pewnie ciemnowidzem jesteś.

Jest, dlatego nie kupuję serii CoD od 7 lat (ani niczego innego od Acti, to ze względu na ich politykę), z której zrobiono Fifę strzelanek. I tak, zainteresowanie ME3 zdycha. Na multi wyraźnie już coraz mniej ludzi gra, a jedna z ostatnich akcji weekendowych się nie udała. Sam pomyśl - zresztą ile multi z jednym trybem i kilkoma mapami może pożyć?

Dnia 10.06.2012 o 16:32, oxygar napisał:

Nie wypowiadaj się jak nie masz o czymś pojęcia.

Oh, jak ja "uwielbiam" internetowych napinaczy i "specjalistów". Ukończyłem całą trylogię i przegrałem "tylko" kilkadziesiąt godzin na multi. Faktycznie nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 16:47, Henrar napisał:

No chyba oczywistym jest, że używam snajperki, bo Infiltrator to klasa przeznaczona właśnie
do tego.


Nie konczenie. Infiltrator równiez jest przeznaczony do uzywania strzelb, co nie zmienia faktu ,ze mnie ta klasa postaci kojarzy sie bardziej z snajperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu już jakieś większe DLC wchodzą a ja nawet jeszcze swojej kopii nie zainstalowałem od dnia premiery... trzeba zacząć nadrabiać zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 17:50, Pietro87 napisał:

Tu już jakieś większe DLC wchodzą a ja nawet jeszcze swojej kopii nie zainstalowałem
od dnia premiery... trzeba zacząć nadrabiać zaległości.

Żadnych większych nie było i prawdopodobnie nie będzie (poza extended cut, ale on jedynie ma dodać dodatkowe filmiki do zakończenia). Trudno nazwać większymi DLC dodające trochę postaci i map do multi. Do singla masz jedynie wycięte z gry day one dlc From Ashes, o ile kupowałeś podstawkę to musisz to sobie dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 17:46, Arcling napisał:

Dzisiaj już się wyspałem. Gratuluję odpowiedzi na poziomie szkoły podstawowej czy też
współczesnego gimnazjum (być może dobrze utrafiłem z wiekiem?).


Mniej więcej trafiłeś...już po trzeciej gimnazjum ;p

Dnia 10.06.2012 o 17:46, Arcling napisał:

Jest, dlatego nie kupuję serii CoD od 7 lat (ani niczego innego od Acti, to ze względu
na ich politykę), z której zrobiono Fifę strzelanek. I tak, zainteresowanie ME3 zdycha.
Na multi wyraźnie już coraz mniej ludzi gra, a jedna z ostatnich akcji weekendowych się
nie udała. Sam pomyśl - zresztą ile multi z jednym trybem i kilkoma mapami może pożyć?


Multi w ME3 jeżeli jest słabe, to tylko dlatego że pojawiło się poraz pierwszy w tej trylogii, a np. takie z CoD''a są w każdej części takie same.
Mapy przecież właśnie w DLC mają być nowe. Może tylko 3, ale jak teraz jest niewiele więcej to gracze się ucieszą. Jeden tryb, ale rekompensują to ciekawe klasy postaci, czego o wielu grach nie można powiedzieć.

Dnia 10.06.2012 o 17:46, Arcling napisał:

Oh, jak ja "uwielbiam" internetowych napinaczy i "specjalistów". Ukończyłem całą trylogię
i przegrałem "tylko" kilkadziesiąt godzin na multi. Faktycznie nie mam pojęcia.


Ja również uwielbiam specjalistów, którzy mają w domu dane o ilości graczy, którzy multi w danej grze grają i którym się ono podoba, a którym nie. Oczywiście, to że tobie się multi znudziło oznacza, że jest ono monotonne i nudne, a jakże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 17:34, NeroNarmeril napisał:

c) teoria indoktrynacji ma sporo dziur i jest do niczego na dłuższą metę

Obawiam się, że jakiekolwiek inne wyjaśnienie obecnego zakończenia będzie miało jeszcze więcej dziur (najlepiej byłoby po prostu je zmienic, ale BioWare postanowiło zostawić obecne i je objaśnić "ciemnym graczom"), bo nie da się logicznie wytłumaczyć czegoś tak pełnego nonsensów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli świetne singlowe rpg (ME) staje się sieciową strzelanką (ME3). Tak, świat schodzi na psy. Nie wspomnę o zakończeniu, którego i tak nie poprawią, bo nie chcą. Fuck off Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 19:29, DeithWX napisał:

Wywalcie dziecko-ducha i absurdalną scenę z Jokerem, może wtedy przełknę ten paskudny
obiad jaki mi zaserwowała restauracja BioWare.


''Artistic integrity'' = nie bardzo są szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nowych klas najmilej brzmi Slayer jak bla mnie, albo Destroyer. I co do multi to jest naprawdę dobre. I co do "obiadu" ja bym to określił talerzem wypełnionym kupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...) Dostępne będzie także siedem nowych klas ludzi z N7: Destroyer (Destruktor), Paladin (Paladyn), Demolisher (Niszczyciel), Slayer (Zabójca), Shadow (Cień) i Fury (Furia)!"

Ja widzę sześć klas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować