Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat ogólny, pytania, odpowiedzi i ciekawostki

2011 postów w tym temacie

Witam. Mam pytanka dotyczące dwóch lokacji:
1. W pobliżu skarbca Azunitów, tam gdzie ustawia się lustra, znajduje się grobowiec, do którego potrzebny jest klucz. Skąd go zdobyć?
2. W świątyni bogini, gdzie uwalnia się upiorne dusze, w ukrytej komnacie ma się znajdowaćjakieś drzewo. Do komnaty dotarłem, ale żadnego drzewka nie zauważyłem. Co tam trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Aby zdobyć ten klucz musisz się najpierw dostać do III aktu. Tam jest zadanie z tym związane.

2. Nie pamiętam takiego zadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pokrzywy uzbierasz zaraz po wyjściu z tunelu po południowej części miasta. Nie pamiętam jego dokładnej nazwy. A ta jaskinia Haku jest zaraz po 3 czy tam 4 wiezy morednow w zaulku głównej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mam u zaklinacza zaczarować przedmiot? Klikam np. mój topór i go przenosze w to okienko. A te rózne przedmioty nigdzie nie moge przenieść. To drugie okienko wygląda jakby było zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 13:53, Grizzly. napisał:

W jaki sposób mam u zaklinacza zaczarować przedmiot? Klikam np. mój topór i go przenosze w to okienko. A te rózne przedmioty
nigdzie nie moge przenieść. To drugie okienko wygląda jakby było zamknięte.


Aby zakląć przedmiot musi mieć on w nazwie "możliwy do zaklęcia" wtedy okienko otworzy się i można pzreciągnąć tam odczynniki z plecaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 13:53, Konrad512 napisał:

Mam kolejny problem, gdzie jest sejf z Szafirem Elfów w Elfickiej Kapliczce? Przeszukałem całą kapliczke ale nie znalazłem
sejfa


Przycisk otwierający skrytkę jest zaraz przy windzie (na dolnym piętrze). Jeżeli nie możesz go znaleźć przesuń suwak znajdujący się przy mapie w rogu ekranu. Zmniejszy to teren który będziesz widział, ale będzie widać wszystkie detale. Itemy/przyciski/skrzynie będą oznaczone na niebiesko i będzie je lepiej widać po tej czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym pytanie do osób, które już dobrze znają DS II.

Które moce najlepiej rozwijać? Będąc wojem nie wiem którą rozwijać i używać - Krytyczny cios, Fale mocy czy Szał żywiołów (chyba tak się nazywają). Proszę o pomoc (przynajmniej dot. wojowników - dwuręcznych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 13:53, Grizzly. napisał:

W jaki sposób mam u zaklinacza zaczarować przedmiot? Klikam np. mój topór i go przenosze w to okienko. A te rózne przedmioty
nigdzie nie moge przenieść. To drugie okienko wygląda jakby było zamknięte.

Tak, musi być mozliwy.. dobry.. bardzo dobry.. średni.. różnie tam jest.. i nie każdy komponent z danym przedmiotem. Np do butów nie uzyjesz szczęki podnoszącej manę lub zdrówie.. jakoś tak. ;) Zresztajesli uzyjesz dobrego przedmiotu do zaklęcia to potem zobaczysz co możesz w nim zakląć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 15:38, Dark Templar napisał:

Które moce najlepiej rozwijać? Będąc wojem nie wiem którą rozwijać
i używać - Krytyczny cios, Fale mocy czy Szał żywiołów (chyba tak się nazywają). Proszę o pomoc (przynajmniej dot. wojowników
- dwuręcznych).

szal zywiolow i... nie ma mocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Moim zdaniem najlepszy jest szał żywiołów, potężnie podnosi dmg, co jest bardzo istotne w dalszych etapach gry. Krytyczne uderzenie nie na wiele się zdaje. A Fale Mocy mimo że mają w miarę dobry dmg, są moim zdaniem mało przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić zwierzaka, nie wiem tylko który jest najlepszy. Mam do wyboru Upiornego wilka, królową skorpionów, żywiołaka lodu i osiołka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 21:10, Konrad512 napisał:

Chciałbym sobie kupić zwierzaka, nie wiem tylko który jest najlepszy. Mam do wyboru Upiornego wilka, królową skorpionów,
żywiołaka lodu i osiołka :D


Weź osła...Shrekowi zawsze towarzyszył osioł i dobrze na tym wyszedł ;) a na serio to ja np. wogólne nie bawie się w te zwierzątka... zabierają tylko miejsce w drużynie. Przez chwile miałem żywiołaka lodu, ale po pewnym czasie doszedłem do wniosku że ma ograniczony zakres czarów i nie jest taki pomocny... wziąłem Taar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 21:10, Konrad512 napisał:

Chciałbym sobie kupić zwierzaka, nie wiem tylko który jest najlepszy. Mam do wyboru Upiornego wilka, królową skorpionów,
żywiołaka lodu i osiołka :D


Najlepszym zwierzakiem w calym DSII jest (Świetlna najada) do zdobycia tylko i wylacznie na Arenie. Jak chcesz sie tam dostac to pogadaj z barmanem w Aman''lu. Nie wiem na jakim poziomie masz swoja postac ale ja sobie poradzilem na 40 z wszystkimi potworkami na Arenie :D Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie - kiedy będzie można mieć drużynę więcej nież 4 osobową? bo jestem w drugim akcie, już w tym miejscu gdzie śnieg pada (pokonałem to drzewo wielkie z pancerzem który regenerowały liście) i przydał by mi się kolejny kompan. A nie mogę go przyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---> ODP na posta Yarpen Zirgin

Piątego członka drużyny będziesz mógł dodać w średnim poziomie trudności
Zaś szóstego dopiero na najtrudniejszym poziomie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu miałem taki problem. Jeszcze na tym pierwszym kontynencie jak się spotykaliśmy z jakimś starcem z zarażonej wiosce driad, to był filmik. Nie wyświetliło mi go. Następnie na plaży przy tym portalu znowu spotykaliśmy dziadka, on coś mówił i powinien wyświetlić się filmik, a mi znowu się niewyświetlił. Dużo ciekawego mnie omineło? Czego to jest wina ? I czy moge to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować