Zaloguj się, aby obserwować  
Epiphany

Kącik miłośników zwierząt

562 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 19:14, ZóL2 napisał:

ja sam z siebie kocham zwierzęta a zwłaszcza psy a oto mój świniaczek :d
Wabi sie Aresik (Ares)

Mam pytanie: czy to labrador? Bo jeśli tak to imię pasuje do rasy. Przynajmniej do mojego Cezara. A oto i on:

20070702205443

20070702205546

20070702205642

20070702205815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie drugie zdjęcie to uznałbym, że to mój pies.

Labradory to piękne psy, idealne dla dzieci bądź ludzi obawiających się psów, takich jak ja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:58, cichy10 napisał:

> ja sam z siebie kocham zwierzęta a zwłaszcza psy a oto mój świniaczek :d
> Wabi sie Aresik (Ares)
Mam pytanie: czy to labrador? Bo jeśli tak to imię pasuje do rasy. Przynajmniej do mojego Cezara.
A oto i on:

chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Labradory są spoko.mój kolega ma labradora ( czarnego ).Wogóle nie gryzie tylko czasem postrzeka ( wiadomo,jak ktoś wchodzi to psy od razu szczekają ).Tak mnie polubił że jak go głaszczę przez jakiś czas to on się rzuca na ziemię i chce by go podrapać po brzuchu ;)

A co do psów,to sam mam jednego pieska w domu( wielorasowiec foksteriera ) i w ogrodzie ( pudla ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki mała, ładny kundelek ;)
Zrób mu fotke na dworze, w otoczeniu zieleni, z poziomu jedo oczu i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale to nie kundelek jest to rasowy pies nie bede pisał ile zaniego dałem bo to by bylo wychwalanie sie ale napweno nie był tani wiec bez takich ze to kundelek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ten poniedziałek przygarnąłem dwa kotki czarne wyglądają na bliźnięta. Dzisiaj w nocy na podwórku zobaczyłem identycznego tylko większego. Możliwe że to była ich matka? Chętnie bym wstawił fotki ale nie mam czym. Poza tym mam jeszcze dwa psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:43, BoyOgOyOrtH napisał:

A o to mój skarbeniek i przy okazji nowy nabytek :d a wabi sie Goofy!
ps. mówie wam taki słodziutki ze łohoho a jak smiesznie gryzie i szczeka!


Ależ słodziutki maluszek :) Ehh, wszystko co małe jest słodkie, ale potem nie zawsze już takie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, bardzo ładny ten piesek. Zgadzam się z master matrox''em wszystko co małe to słodkie. Ja osobiście posiadam w domu: koszatniczkę, chomika i kotkę (bardzo kolorową :D). Miałem też inne, ale już... nieważne. Miałem jeszcze 5 myszoskoczków, 13 koszatniczek i 3 koty, ale to niestety przeszłość. Jaka to była słodka mała hodowla, ehh, warto czasem powspominać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owczarki górskie z początku są malutkie ładne i słodkie a po pewnym czasie biegają z budą po podwórku, wiem bo moja ciocia takiego ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się nie zgadzam, takie wypowiadanie się się udowadnia żeś płytki! Szczeniaki poza tym że to miniaturka dużego (dlatego fajnie się na nie patrzy) to w niczym nie są lepsze od dorosłych - sika to i nie słucha, no i piszczy. No a z wiekiem się charakter wyrabia, upodobania no i sie pies wierny robi. Dla małego szczeniaka nic nie znaczysz dopiero później się robi ''najlepszy przyjaciel człowieka''.
Ja osobiście mojego piesia mam odkąd skończył 3 tygodnie :) rasa bernardyn.

20070822220151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może się wkręce ^^
Mam 2-letnią labradorkę Bonny, zdjęcia świeżego nie mam, będą na początku września pewnie, bo wtedy wyjeżdżam i będzie można zrobić naturalne foto bez pozowania specjalnego :-)
No, ale nie płaczcie :P
Tutaj z początków lata, jak się położyła na pościeli...
Aż żal zganiać, nie? ;-)

PS. Plus jedno znalezione z zeszłorocznych wakacji ;-)

URL: http://img231.imageshack.us/img231/5017/zeszewakacjewy4.jpg

20070822220801

20070822220911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 22:05, Mao Z napisał:

Absolutnie się nie zgadzam, takie wypowiadanie się się udowadnia żeś płytki! Szczeniaki poza
tym że to miniaturka dużego (dlatego fajnie się na nie patrzy) to w niczym nie są lepsze od
dorosłych - sika to i nie słucha, no i piszczy. No a z wiekiem się charakter wyrabia, upodobania
no i sie pies wierny robi. Dla małego szczeniaka nic nie znaczysz dopiero później się robi
''najlepszy przyjaciel człowieka''.
Ja osobiście mojego piesia mam odkąd skończył 3 tygodnie :) rasa bernardyn.


Faktycznie jakoś dziwnie to ująłem, ale są psy, które na początku są fajne, a potem trafiają na łańcuch i już takie fajne nie są :( Akurat o swoim tu nie mówię, bo psa w życiu bym na łańcuch nie uczepił, ale w pobliżu mojego domu pełno takich biednych psów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 09:04, master matrox napisał:

Faktycznie jakoś dziwnie to ująłem, ale są psy, które na początku są fajne, a potem trafiają
na łańcuch i już takie fajne nie są :( Akurat o swoim tu nie mówię, bo psa w życiu bym na łańcuch
nie uczepił, ale w pobliżu mojego domu pełno takich biednych psów :(


Nie każde uczepienie psa na łańcuch jest złe - zauważ, że niektórzy "muszą" tak zrobić... Ważne jest, żeby pies nie siedział cały czas na łańcuchu - żeby okazywać mu uczucie, zabierać na spacery, żeby mógł się wybiegać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:14, Black Mind napisał:

mój piesek :PP

Mogłeś troszkę fote zmniejszyć bo ja tylko jego oczęta widzałem ;] A ogólnie bardzo ładny choć jakiś smutny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować