Zaloguj się, aby obserwować  
Epiphany

Kącik miłośników zwierząt

562 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 11:14, szoszosz napisał:

A oto moje pieski: 2 boksery: syn i ojciec :D Troche słabe foty, bo robiene telefonem. Pozdrawiam.


Fajne, ojciec wygląda na dużą bestie, syn pewnie pójdzie w jego ślady :P
Sam mam boksera, to świetne psy, pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że boksery to fajne psy, mój bokser dorbił się szczeniaczków dopiero w wieku 10 lat :d. Teraz ma 11,5 nieźle się trzyma, jeszcze robi fikołki na podłodze :D. Syn już prawie dorównuje mu wielkością. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie mam tylko rybę... :) Wcześniej miałem jeszcze chomika, ale niestety.... Ale żył ponad 3 lata, co jest rzadkością :) Dam kilka zdjęć:) :

20070829164152

20070829164226

20070829164300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy tu pisałem czy nie, nie chce mi się szukać bo z byt leniwy jestem :D Poniżej moje zwierzaki (Celinka, jaszczurka w starym terrarium, fotki szczura siostry niestety nie mam. Piesek zwie się Ares, a ja na niego mówię fu-fu)

20070829200120

20070829200214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:43, minimysz napisał:

Fajny bojownik :D Ile ma miesięcy?

Około pół roku :) To jest drugi, bo pierwszy niestety wpadł mamie do zlewu jak zmieniała wodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje "maleństwa": (no może nie do końca moje - mieszkają z moim tatą, ale odwiedzam je tak często jak mogę) i jak będę miała własny kąt i miejsce to na pewno sobie kupię takiego, własnego i tylko mojego ;))

20070830191227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:27, gorn63 napisał:

Słodkie!Jaka rasa?


Raso to Akita-Inu - pieski są prześliczne od małego - takie puchate kulki... No i potrafią zauroczyć jak popatrzą w oczy (coś jak kot ze Shreka) - nie sposób się na nie gniewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:45, czapla56 napisał:

I jeszcze:

Powiem ci że też miałem kiedyś bojownika tylko że żółtego i siostra wrzuciła go ze z bańki do akwarium zgadnij co zastałem rano :( prawdziwa żeś welony, neony DEAD tylko mieczyki jakoś przetrwały. Ta ryba ma zabójczy temperament :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo neony zazwyczaj przystosowują się do ciężkich warunków w wodzie. Natomiast wrzucanie do towarzystwa bojownika uważam za niezbyt mądry pomysł. Obecnie z ryb polecam Gurami Mozaikowe, bardzo ładne rybki, i nie trudne w hodowli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:52, czapla56 napisał:

/.../
Potwierdzam :) Walczą, aż powygryzają sobie wszystkie płetwy.... :)



Ich atak przypominał mi trochę atak węża chyba wiesz o co mi chodzi. Mam nadzieje, że nie zrozumiałeś mnie źle, nie organizuje nielegalnych walk ryb xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:53, Union Pacific napisał:

A to ciekawe, bo neony zazwyczaj przystosowują się do ciężkich warunków w wodzie. Natomiast
wrzucanie do towarzystwa bojownika uważam za niezbyt mądry pomysł. Obecnie z ryb polecam Gurami
Mozaikowe, bardzo ładne rybki, i nie trudne w hodowli :)



To nie ja. Zapomniałem miałem jeszcze skalary, biedne skalary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować