Zaloguj się, aby obserwować  
Epiphany

Kącik miłośników zwierząt

562 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 19:59, Union Pacific napisał:

Skalarów jakoś tak nie lubie, podobają mi się welonki Pyzatki, albo Trzciniaki. Choć z jednym
i drugim sporo roboty.



Daj spokój welon brudzi wodę jak świnia chlew, a żre jak amerykańskie samochody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:44, Unser Fuhrer napisał:

Fajny piesek. Ale jednak musze to napisać :D jaszczurki są świetne ;p jaka rasa?

Nie rasa tylko gatunek, gekon grubogonowy, fachowo - Hemitheconyx caudicinctus. Odmiana barwna z białym paskiem na grzbiecie, normalnie nie mają takiego paska (jak na fotce, samczyk mojego ojca, troszkę spasiony ;))

20070830202137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 19:59, master matrox napisał:

Jaką suchą karmą karmicie swoje psy oprócz zwykłych posiłków? Mojemu Kostusiowi do gustu przypadło
Chappi o smaku wołowiny i warzyw :)



Chappi eee... za drogie :P no taka tania z Lidla ostatnio kupilem mu worek 5kg niech je :D a i jeszcze kluski dla psa takie inne od ludzkich troche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:44, Unser Fuhrer napisał:

Gdzie takiego dostałeś??

Najpierw - hodowla jaszczurek nie należy do "kupię sobie chomika i nakarmię raz dziennie", radzę najpierw sporo poczytać i popytać np. w serwisie jaszczurki.pl (chyba jedyny większy polski serwis o jaszczurkach.

Proponuję celować w Biofil w Krakowie, koło ogrodu botanicznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:45, Union Pacific napisał:

No wiesz, żeby kupywać psu jakieś nieznane żarcie z Lidla.... lepiej markowe.



no eee... sam jadam w Lidlu :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak był malutki to dostawał jakąś Eukanubę, i czasem płatki z mlekiem. Teraz mu przypadło Chappi z takimi pomarańczowymi kawałkami mięsnymi, choć częściej dostaje ryż bądź kaszę z mięsem i warzywami :P Na śniadanie chleb ze smalcem/masłem/pasztetem, choć za tym ostatnim nie przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:43, czapla56 napisał:

Ja aktualnie mam tylko rybę... :) Wcześniej miałem jeszcze chomika, ale niestety.... Ale żył
ponad 3 lata, co jest rzadkością :)


a mój żył 5 lat xD dobry nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:48, Unser Fuhrer napisał:

Jak był malutki to dostawał jakąś Eukanubę, i czasem płatki z mlekiem. Teraz mu przypadło Chappi
z takimi pomarańczowymi kawałkami mięsnymi, choć częściej dostaje ryż bądź kaszę z mięsem i
warzywami :P Na śniadanie chleb ze smalcem/masłem/pasztetem, choć za tym ostatnim nie przepada.


Mój pies oprócz karmy je raz dziennie ryż + kosteczki, mniej więcej 2/3 garnka, a dodatki to rano kosteczka, a potem sucha bułka - wręcz ją uwielbia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 20:53, master matrox napisał:

> Jak był malutki to dostawał jakąś Eukanubę, i czasem płatki z mlekiem. Teraz mu przypadło
Chappi
> z takimi pomarańczowymi kawałkami mięsnymi, choć częściej dostaje ryż bądź kaszę z mięsem
i
> warzywami :P Na śniadanie chleb ze smalcem/masłem/pasztetem, choć za tym ostatnim nie
przepada.

Mój pies oprócz karmy je raz dziennie ryż + kosteczki, mniej więcej 2/3 garnka, a dodatki to
rano kosteczka, a potem sucha bułka - wręcz ją uwielbia :D

E tam ja ma pudelka ładnie obcięty a je wszystko co mu dam do miski rzadko jada ryż uwielbia mamaine resztki po obiadku :D :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:02, Qrski napisał:

>
E tam ja ma pudelka ładnie obcięty a je wszystko co mu dam do miski rzadko jada ryż uwielbia
mamaine resztki po obiadku :D :D:D:D:D


Takie żywienia psa jest nie zdrowe - przykładowo mój pies nie może jeść różnych rzeczy, np. smażonych. Lepiej zrobić mu stałe "menu" i tym go karmić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:02, Qrski napisał:

mamine resztki po obiadku :D :D:D:D:D

Znajdź psa który ich nie lubi ;]
A moja babcia na wsi miała psa który dostawał raz dziennie obiad - ziemniaki polane zbożówką i dożył 20 lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:04, master matrox napisał:

> >
> E tam ja ma pudelka ładnie obcięty a je wszystko co mu dam do miski rzadko jada ryż uwielbia

> mamaine resztki po obiadku :D :D:D:D:D

Takie żywienia psa jest nie zdrowe - przykładowo mój pies nie może jeść różnych rzeczy, np.
smażonych. Lepiej zrobić mu stałe "menu" i tym go karmić :)

E nie masz racj pies ma juz 8 lat i żyje co ty na to i za free :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować