Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert1367

Włosy: lepiej długie czy krótkie?

1344 postów w tym temacie

Poczytalem sobie te kilkadziesiat ostatnich postow i sie niezle usmialem ;] Gdyby nie zakaz nasmiewania sie z uzytkownikow w tamtym temacie, to bym to wrzucil :)
a odpowiadajac na pytanie tematu... IMVHO lepiej dlugie. Zima przynajmniej cieplej w glowe jest. ;-)
Fakt, trzeba sie przyzwyczaic do niewygod podczas trenowania sportu i czestego czesania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się leczy...

Edit: Tak nosze długie włosy, a to, że mężczyźni z długimi włosami są zniewieściali to mit i zabobon. Trzeba chyba było mieszkać w średniowieczu, by przyswoić sobie takie przekonania... Znam wielu gości z krótkimi włosami który na widok łysego faceta w dresie od razu zmieniają kierunek w którym idą. Tak samo jak znam wielu gości z długimi włosami który jeszcze bardziej wypinają klatę i tylko czekają na zaczepkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 12:27, TetraGramaton napisał:

Tylko chore na umyśle kobiety by sobie goliły głowy z byle powodu.


tylko chore kobiety nosza krotkie wlosy ? bo te tez bardzo krytykujesz... jesli w zwiazku u Ciebie na pierszym miejscu to Twoja sprwa ;] mi obojetne jak kobieta sie czesze.

Dnia 17.01.2010 o 12:27, TetraGramaton napisał:

A to co ma wspólnego z tym tematem ?


to ze nie byli barbarzyncami ? i ze ich krew plynie w naszych zylach ? ja sie czuje slowianinem kazdego dnia

Dnia 17.01.2010 o 12:27, TetraGramaton napisał:

Ano z tąd - nawet teraz dziewczyna mojego brata mówi mi że kobieta bez włosów to fuuuu
i zgadza się z moim poglądem iż wygląda jak monstrum. Podała mi przykład Britnej Spirs
która miała zawsze długie włosy a jak je zgoliła to była z tego afera na cały świat.
To jest przykład ale zwykle i nawet ty masz tak że kobieta bez włosów bądź w krótkich
wygląda ochydnie ale jesteś człowiekiem jak domino więc ulegasz presji i strachu większości.


turlam sie ze smiechu :D Britney jakby zafarbowala swoje tlenione blond na zielono to by wzbudziala taka sama sensacje w tamtym czasie - brukowce pisaly o wszytkim co robila - to zaden przyklad. Dziewczyna Twojego brata ma z 6 ? moze 7 ? Gdzies w tym wieku wygadywalem podobne bzdury i nie rozumialem wielu rzeczy...

Dnia 17.01.2010 o 12:27, TetraGramaton napisał:

A więc od zwsze ludzie zmieniają poglądy pod presją - dla mnie są fałszywi. Ty też jesteś
fałszywy podlizując się większości.


hahahahahaa, skad wiesz ze zmieniam poglad pod presja ? moze wlasnie w tym przypadku to Ty ulegasz presji swojego otoczenia i jego glupich pogladow ? Ja nie ulegam zadnej presji - kobieta moze z soba robic co chce, a ja szukam w kobietach czegos wiecej niz fryzury na glowie. To jest uleaganie presji ?

Dnia 17.01.2010 o 12:27, TetraGramaton napisał:

TAK
Cały świat poza tymi co ulegli jak ty klockom z domino. Tak samo powiedzieć dziś że ktoś
jest gejem albo pedałem i jeśli robi z tego ''ooo ccooo to too nieee'' to go będą wyśmiewać
i uznawać za nienormalnego.


udowodnij mi ze uleglem jakiemus wplywowi - zaprzeczam na calej lini. Homoseksualizm nie jest normalny wg mnie.

Dnia 17.01.2010 o 12:27, TetraGramaton napisał:

OCHYDA !


no to pewno swoja druga polowe w przyszlosci jak bedzie chciala poeksperymentowac z wlosami (jak to kobiety) skatujesz... piekne poglady.

Dnia 17.01.2010 o 12:27, TetraGramaton napisał:

Potrafili rozróżniać w przeciwieństwie do was co jest bardziej męskie bądź kobiece i
co komu przystało.


jestes beznadziejny... mam dlugie wlosy i kobiety widza we mnie faceta a ja w kobietach kobiety - rzeczywiscie mam problemy ze soba :)

skoncz juz ta kompromitacje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2010 o 01:46, TetraGramaton napisał:

Uważam, że bez włosów jest ochydna i wygląda gorzej niż facet, jak jakieś monstrum albo
hybryda.


Taaak... Tyle, że to nie zmienia faktu, że pewnie kobieta patrząc na ciebie ma takie samo zdanie jak ty o paniach-w-krótkich-fryzurach - tyle, że tutaj nie ma znaczenia jakie masz włosy, i tak jej werdykt prawdopodobnie będzie taki sam.
Nikt nie ma prawa mówić komukolwiek w jakiej fryzurze ma chodzić (przepraszam mamo Pabla), a jeśli uważasz, że stoisz na pozycji wyższej od reszty społeczeństwa, co daje ci prawo do rozkazywania innym, to należałoby cię odizolować - zanim wkroczysz na ścieszkę Hitlera, Stalina i innych im podobnych.
Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprzestaje dyskusji z tym osobnikiem, poniewaz nie mozna jej nawet nazwac "dyskusja". Kazdy argument spotyka sie z ta sama niczym nie poparta, ekstremistycznie nieobiektywna odpowiedzia. Jedyne, co mnie pociesza, to fakt ze ni musze z kims takim rozmawiac na codzien.

---

Co do wlosow - sprobowalem dlugie, ekstremalnie krotkie oraz sredniej dlugosci na swojej wlasnej glowie i stwierdzilem ze najbardziej pasuja mi wlosy sredniej dlugosci. Wlasnie jestem w procesie rosniecia wlosow po poprzednim eksperymencie - stylu wojskowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

tylko chore kobiety nosza krotkie wlosy ? bo te tez bardzo krytykujesz... jesli w zwiazku
u Ciebie na pierszym miejscu to Twoja sprwa ;] mi obojetne jak kobieta sie czesze.

Jeśłi daje pozór jak na chłopaka to podobnie jak była by bez. Ochyda !

Dnia 17.01.2010 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

> A to co ma wspólnego z tym tematem ?

to ze nie byli barbarzyncami ? i ze ich krew plynie w naszych zylach ? ja sie czuje slowianinem
kazdego dnia

to cofnij się do czasów średniowiecza :P

Dnia 17.01.2010 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

turlam sie ze smiechu :D Britney jakby zafarbowala swoje tlenione blond na zielono to
by wzbudziala taka sama sensacje

A słyszałeś określenia jej kiedy zgoliła głowę ?

Dnia 17.01.2010 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

hahahahahaa, skad wiesz ze zmieniam poglad pod presja ?

Tak już z ludżmi jest, że jak coś im nie wypada a mają inne poglądy to się wtapiają w otoczenie i krakają tak samo.

Dnia 17.01.2010 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

moze wlasnie w tym przypadku
to Ty ulegasz presji swojego otoczenia i jego glupich pogladow ?

Sam chciałes przykłady. Więc podałem ci je z zewnątrz. I tu na forum też był wypowiedzi że niepodobają się łyse kobiety.

Dnia 17.01.2010 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

Ja nie ulegam zadnej
presji - kobieta moze z soba robic co chce, a ja szukam w kobietach czegos wiecej niz
fryzury na glowie. To jest uleaganie presji ?

Nie interesuje mnie teraz kobieta jako kobieta ale jej zewnętrzny wizerunek. Coś w tym jest że większość chodzi w długich włosach i większość kobiet nie ma zarośniętej głowy tak jak większość mężczyzn. Zastanawiałeś się nad tym kiedyś ?

Dnia 17.01.2010 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

udowodnij mi ze uleglem jakiemus wplywowi - zaprzeczam na calej lini. Homoseksualizm
nie jest normalny wg mnie.

Nie mam możliwości zaglądnąć do ludzkiego sumienia, psychiki - jaźni.
Jednak jeśli facet widzi w facecie piękno z podtekstem sexualnym i mówi że ja jestem nienormalny i jest w takiej systuacji swojego stanowiska jak ty ze stanowiskiem związanymi ze sprawą włosów to obydwoje dla mnie macie nie poukładane w głowach. Taka jest natura a wy większość ludzi stępieliście i to mocno.

Dnia 17.01.2010 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

no to pewno swoja druga polowe w przyszlosci jak bedzie chciala poeksperymentowac z wlosami
(jak to kobiety) skatujesz... piekne poglady.

Głupie eksperymenty. Jak chcesz to ci pokażę inne eksperymenty na ciele.

Dnia 17.01.2010 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

jestes beznadziejny... mam dlugie wlosy i kobiety widza we mnie faceta a ja w kobietach
kobiety - rzeczywiscie mam problemy ze soba :)

Zapytaj się wszystkich kobiet w klasie czy by chodziły ze zgoloną głową ? Mamy, cioci kogokolwiek. Nie sądzę abyś otrzymał pozytywnej odpowiedzi dla swojego stanowiska. Dla kobiety któa po chemi straciła włosy jest to przykrą sprawą, chańbą i wstydem a ty to popierasz.

Dnia 17.01.2010 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

skoncz juz ta kompromitacje :]

A przed kim ja się kompromituję ?


Mohair

Dnia 17.01.2010 o 14:25, EmperorKaligula napisał:

Taaak... Tyle, że to nie zmienia faktu, że pewnie kobieta patrząc na ciebie ma takie samo zdanie jak ty o
paniach-w-krótkich-fryzurach - tyle, że tutaj nie ma znaczenia jakie masz włosy, i tak jej werdykt
prawdopodobnie będzie taki sam


Natura nasza jest taka że czujemy się męsko będą mężczyzną a damsko będąc kobietą a jeśli ktoś już to zmienia dla własnych jakiś tam widzimisie to musiał zachorować.
Miałem okazje zobaczyć jak postępują transwertyci. Zmiana włosów była jednym z elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

Zmiana włosów była jednym z elementów.


I to chyba na tyle w tym temacie.

Zastanawia mnie tylko jedno, odpowiedz mi krótkimi zwrotami TAK/NIE.

1.Czy Geralt z Rivii jest wg. Ciebie niemęski (lub jak wolisz - pedałem)?
2.Czy Michael Rurke z Zapaśnika jest niemęski?
3.Czy Jezus (w wyobrażeniach św. Faustyny) jest niemęski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy, co chcesz sobą prezentować. Ja, dla przykłądu, nie noszę się z łysą czaszką na znak swojej "męskości" - jeśli kobietom to przeszkadza, to ich problem, bo casanovą i tak nie jestem ;P. Słucham metalu( czasem rocka), wolę ambitniejsze "media" niż tępe komedie i alkochol, a włosami po prostu wyrażam swój styl.

Jeśli uważasz mnie za nudziarza, pedała czy co tam wolisz - to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 16:50, EmperorKaligula napisał:

a ja twierdze ze facetowie nie wypada NIE posiadac brody ;]

Heh ... 100 % racji. ;-P

Co do mnie, od dobrych paru lat noszę krótkie - z lenistwa, wygody i braku pomysłu na inny fryz. Bo co jak co ale babranie się z czupryną nie jest tym co lubię robić dłużej niż trzeba ... poza tym od ślepiania godzinami w lustro to są kobiety a nie faceci. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

Jeśłi daje pozór jak na chłopaka to podobnie jak była by bez. Ochyda !


napisz po polsku, naprawde myslisz ze kazda kobieta w krotkich wlosach chce byc facetem ? niektore maja taki a nie inny ksztalt twarzy i pasuje im wlasnie krotka fryzura...

Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

to cofnij się do czasów średniowiecza :P


zmieniasz temat i to w bardzo nieudolny sposob, ale niech Ci bedzie

Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

A słyszałeś określenia jej kiedy zgoliła głowę ?


nie, nie interesuje mnie to - widzialem jakies zdjecia i sie nie przejalem, spiewa dla mnie tak samo dennie z wlosami czy bez - to samo z jej sztuczna uroda - z wlosami tez byla nie w moim stylu - sam plastik

Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

Tak już z ludżmi jest, że jak coś im nie wypada a mają inne poglądy to się wtapiają w
otoczenie i krakają tak samo.


ale nie wszyscy, jesli twierdzisz ze wszycy to Ty tez mozesz byc tego ofiara - czyli wygadujesz glupoty bez zrozumienia, bo tak ktos Ci powiedzial...

Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

Sam chciałes przykłady. Więc podałem ci je z zewnątrz. I tu na forum też był wypowiedzi
że niepodobają się łyse kobiety.


pisales tez o kobietach z krotkimi wlosami, ze krotkie wlosy to tez hanba i inne takie pierdoly... to jak ? wycofujesz sie z tekstu o krotkich wlosach ? bo teraz wszedzie odpisujesz o nielicznych przypadkach kobiet ktore gola glowe.

Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

Nie interesuje mnie teraz kobieta jako kobieta ale jej zewnętrzny wizerunek. Coś w tym
jest że większość chodzi w długich włosach i większość kobiet nie ma zarośniętej głowy
tak jak większość mężczyzn. Zastanawiałeś się nad tym kiedyś ?


jeszcze raz po polsku... wiekszosc mezczyzn nosi krotkie wlosy, ale nie wszyscy, wiekszosc kobiet dlugie ale sporo nosi krotkie praktyczne fryzury... i co w zwiazku z tym? napisales rzecz oczyista nic nie wnoszaca do dyskusji...

Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

Nie mam możliwości zaglądnąć do ludzkiego sumienia, psychiki - jaźni.
Jednak jeśli facet widzi w facecie piękno z podtekstem sexualnym i mówi że ja jestem
nienormalny i jest w takiej systuacji swojego stanowiska jak ty ze stanowiskiem związanymi
ze sprawą włosów to obydwoje dla mnie macie nie poukładane w głowach. Taka jest natura
a wy większość ludzi stępieliście i to mocno.


natura ? czyli twierdzisz ze to natura decyduje ze kobiety maja nosic dlugie a mezczyzni krotkie wlosy ? poprosze linki do jakis badan ;] jak to natura to wszystko jest udokumetnowane - ale raczej bredzisz i nie podasz zadnych naukowych wniosek. Gdyby to byla natura to mezczyzni mieliby mniej owlosienia na glowie, a kobiety wiecej - a jest inaczej...

Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

Głupie eksperymenty. Jak chcesz to ci pokażę inne eksperymenty na ciele.


sorry, nie gusuje w facetach

Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

Zapytaj się wszystkich kobiet w klasie czy by chodziły ze zgoloną głową ? Mamy, cioci
kogokolwiek. Nie sądzę abyś otrzymał pozytywnej odpowiedzi dla swojego stanowiska. Dla
kobiety któa po chemi straciła włosy jest to przykrą sprawą, chańbą i wstydem a ty to
popierasz.


a co mi do tego ? Jak bedzie chciala to bedzie tak chodzic, co mi do tego ? Jak moja dobra znajoma postanowi ogolic glowe to nie zmienie mojego podejscia do jej osoby. Ty chlopie jeszcze nie wiesz czym jest hanba (naucz sie ortografi!i) czy wstyd - jesli myslisz ze posiadanie/lub nie wlosow sie pod kwalfikuje to nie znasz zycia i zyjesz we wlasnym urojonym swiecie... sa na swiecie duzo gorsze rzeczy przez ktore przechodza i z ktorymi zyja kobiety...

Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

A przed kim ja się kompromituję ?


calym swiatem ? internet nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 17:52, Tyler_D napisał:

Co do mnie, od dobrych paru lat noszę krótkie - z lenistwa, wygody i braku pomysłu na
inny fryz. Bo co jak co ale babranie się z czupryną nie jest tym co lubię robić dłużej
niż trzeba ... poza tym od ślepiania godzinami w lustro to są kobiety a nie faceci. ;-D


ano wlosy wymgaja szczotki co rano i przy duzej wilgoci w przypadku moich wlosow nawet w ciagu dnia pare razy dodatkowo. W zimowym sezionie odzywki jesli suszymy suszarka - ale wg mnie warto. Lubie sie wyrozniac grzywa wlosow i broda :)

co do lustra - szczotkowanie trwa ~minuty co rano, mycie wlosow jest ciut dluzsze (co zrozumiale) i to wszystkie roznice :) A no i nie trzeba nosic czapki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 17:53, EmperorKaligula napisał:

pisales tez o kobietach z krotkimi wlosami, ze krotkie wlosy to tez hanba i inne takie
pierdoly... to jak ? wycofujesz sie z tekstu o krotkich wlosach ? bo teraz wszedzie odpisujesz
o nielicznych przypadkach kobiet ktore gola glowe.

Zaraz się wycofa z tekstu o łysych kobietach i będzie pierdzielić, że ohydne są oskalpowane kobiety ;) [tu akurat mu przyznam rację hehe :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 15:56, TetraGramaton napisał:

A przed kim ja się kompromituję ?


Np. przede mną. Cóż za idiotyczne pytanie. Jak mogłeś je zadać? Jesteś za ślepy, żeby zobaczyć, iż większość odpowiadających w tym temacie osób się z Ciebie śmieje?
Mam niezły ubaw połączony z nienawiścią, która daje mi ogromną satysfakcję, czytając Twoje posty i widząc, jak robisz z siebie błazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w twoim interesie leży aby zrobić ze mną wywiad.
W taki razie proszę o bardziej szczegółowe materiały - zdjęcia..., video, itp.

Woo-Cash
Pokaż twoje zdjęcie...


EmperorKaligula

Dnia 17.01.2010 o 16:08, loczyn napisał:

napisz po polsku, naprawde myslisz ze kazda kobieta w krotkich wlosach chce byc facetem ? niektore maja taki > a nie inny ksztalt twarzy i pasuje im wlasnie krotka fryzura...

Nawet jeśłi by nie chciała to nawet po chorobie bądź chemii jeśli doszło by do takiego przypadku to wyglądać będzie nie ładnie, jak chłop albo i gorzej - jak monstrum.
Ostatnio widziałem neews o Camroon Diaz która dla jakiś tam scen do filmu ogoliła głowę.
Zwykle w starszych jej filmach uważałem ją za jedną z piękniejszych się prezentujących się aktorek a może i naj...poprostu mi się podobała. Obecnie jak ją zobaczyłęm to zmieniłem zdanie o 180 stopni.

Dnia 17.01.2010 o 16:08, loczyn napisał:

ale nie wszyscy, jesli twierdzisz ze wszycy to Ty tez mozesz byc tego ofiara - czyli wygadujesz glupoty bez
zrozumienia, bo tak ktos Ci powiedzial...

Nie potrzebuję czyjegoś świadectwa na ten temat. Wystarczy że żyję 23 lata i zaobserwowałem...

Dnia 17.01.2010 o 16:08, loczyn napisał:

pisales tez o kobietach z krotkimi wlosami, ze krotkie wlosy to tez hanba i inne takie pierdoly... to jak ?
wycofujesz sie z tekstu o krotkich wlosach ? bo teraz wszedzie odpisujesz o nielicznych przypadkach kobiet
ktore gola glowe.

Napisałem w innych wypowiedziach. Podałem przykład do tzw. trójkąta. Kobieta w krótkich włosach dająca pozór na chłopaka, czasem się zdarzy że wygląda kobieco bo ta krótkość może jest na tyle długa że nie robi ochydnej prezentacji, to są już szczegóły które musiałbym ci na konkretnych przykładach wykazać.
Ciężko mi teraz generalizować ale co do łysiny to już daję 100% że kobieta będzie wyglądać ochydnie i wstydliwie.

Dnia 17.01.2010 o 16:08, loczyn napisał:

natura ? czyli twierdzisz ze to natura decyduje ze kobiety maja nosic dlugie a mezczyzni krotkie wlosy ?
poprosze linki do jakis badan ;] jak to natura to wszystko jest udokumetnowane - ale raczej bredzisz i nie
podasz zadnych naukowych wniosek. Gdyby to byla natura to mezczyzni mieliby mniej owlosienia na glowie, a > kobiety wiecej - a jest inaczej...

Nie chcę wchodzić w inny temat bo bym musiał poruszyć kwestię sexualności człowieka. Musiałbym rozwinąć temat o gejach i lesbijkach bo tu chyba zgodzisz się co do spraw natury ?

Dnia 17.01.2010 o 16:08, loczyn napisał:

sorry, nie gusuje w facetach

Na kobietach, kobietach.

Dnia 17.01.2010 o 16:08, loczyn napisał:

a co mi do tego ? Jak bedzie chciala to bedzie tak chodzic, co mi do tego ? Jak moja dobra znajoma postanowi > ogolic glowe to nie zmienie mojego podejscia do jej osoby. Ty chlopie jeszcze nie wiesz czym jest hanba (naucz > sie ortografi!i) czy wstyd - jesli myslisz ze posiadanie/lub nie wlosow sie pod kwalfikuje to nie znasz zycia i
zyjesz we wlasnym urojonym swiecie... sa na swiecie duzo gorsze rzeczy przez ktore przechodza i z ktorymi
zyja kobiety...

Nie mówię teraz o tym aby kogoś atakować z tego powodu ale mam na myśli reakcje wewnątrzne na tą sprawę.
Gdyby ktoś np. w moim otoczeniu z kobiet zgolił włosy to nie robił bym jej z tego kazania ale swoje odczucie bym miał - negatywne. I nie chodzi teraz o sprawę tolerancji.

Dnia 17.01.2010 o 16:08, loczyn napisał:

calym swiatem ? internet nie zna granic

Przed tym forum może ale co mi tam...
przecież tacy ludzie nie mają dla mnie autorytetu.


Choinix


Hahahahaha... twoje śmiechy tylko świadczą o tym iż do ciebie nie dociera iż jesteś człowiekiem o stępionym umyśle, jesteś wynaturzony.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Hahahahaha... twoje śmiechy tylko świadczą o tym iż do ciebie nie dociera iż jesteś człowiekiem
o stępionym umyśle, jesteś wynaturzony.

Do Ciebie z kolei nie dociera przesłanie, jakim była poprzednia kara. Kolejny degrad -2 za obrażanie użytkownika. To ostatni dzwonek. Dalej jest już ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

jesteś wynaturzony.


Śmiech na sali, panie. Coś-tam mogło obdarzyć nas różną anatomią, ale dalsza aparycja zależy tylko od inwencji własnej. Zresztą jeśli o wynaturzenie chodzi - sam powinieneś się domyślać o co kaman, skoro masz na oczach klapki z betonowym, średniowiecznym stereotypem którego trzymasz się jakby był co najmniej jakimś fetyszem a sam próbujesz naginać prawa natury, o czym oczywiście nie zapomniałeś wspomnieć w wątku o dziewczynach jakiś czas temu. Ludzie już zdążyli wyjść z jaskiń i większość z nich cieszy się z braku tak absurdalnych i dobitnie świadczących o głupocie samoograniczeń. Żyj sobie jak chcesz, nie wnikam, ale nie próbuj nawracać ludzi na coś co wywołuje u nich pusty śmiech zmiksowany z zażenowaniem przy okazji wywijając mieczykiem krzycząc "durne pałki!".
Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Nawet jeśłi by nie chciała to nawet po chorobie bądź chemii jeśli doszło by do takiego
przypadku to wyglądać będzie nie ładnie, jak chłop albo i gorzej - jak monstrum.


monstrum ? Ty jestes chory czlowieku, na swiecie jest wiele porypanych, szalonych rzeczy a Ty masz czelnosc nazywac tak kobiete bez wlosow ? To jak nazwiesz psychopate gwalcacego dzieci ?

Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Ostatnio widziałem neews o Camroon Diaz która dla jakiś tam scen do filmu ogoliła głowę.
Zwykle w starszych jej filmach uważałem ją za jedną z piękniejszych się prezentujących
się aktorek a może i naj...poprostu mi się podobała. Obecnie jak ją zobaczyłęm to zmieniłem
zdanie o 180 stopni.


ogolila glowe na pare miesiecy i kopletnie zmieniasz o niej zdanie ? bez komentarza... Co do aktorow - rozumiem ze tez licza sie tylko wlosy - co tam ze jest dobra aktorka, brak owlosienia na glowie robi z niej potwora...

Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Nie potrzebuję czyjegoś świadectwa na ten temat. Wystarczy że żyję 23 lata i zaobserwowałem...


to dlaczego probujesz innym, moze nawet starszym wmowic ze oni ida za tlumem i powtarzaja to co mowia inni ? Ktos moze myslec samodzielnie i sie z Toba nie zgadzac - takie trudne do zaakceptowania ? 23 lata zyjesz ? sadzac po ortografii i skladni daje Ci 3-4 podstawowki, zrob cos z tym, prosze.

Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Napisałem w innych wypowiedziach. Podałem przykład do tzw. trójkąta. Kobieta w krótkich
włosach dająca pozór na chłopaka, czasem się zdarzy że wygląda kobieco bo ta krótkość
może jest na tyle długa że nie robi ochydnej prezentacji, to są już szczegóły które musiałbym
ci na konkretnych przykładach wykazać.


znowu pierdzielisz o "pozor na chlopaka" - i do krotkich wlosow, sukienka i dekolt tez pewno dla pozorow by udawac chlopaka... odpusc sobie.

Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Ciężko mi teraz generalizować ale co do łysiny to już daję 100% że kobieta będzie wyglądać
ochydnie i wstydliwie.


wytlmacz mi co znaczy "wygladac wstydliwie" ? Radze Ci spojrzec czasem w lustro zanim nazwiesz kogos ochydnym...

Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Nie chcę wchodzić w inny temat bo bym musiał poruszyć kwestię sexualności człowieka.


bron boze, sadzac po poprzednich Twoich wypowiedziach wierzysz ze czlowiek wychodz z kapusty przyniesionej przez bociana ;)

Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Musiałbym rozwinąć temat o gejach i lesbijkach bo tu chyba zgodzisz się co do spraw natury
?


akurat ten temat wg mnie nie ma nic wspolnego z natura...

Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Nie mówię teraz o tym aby kogoś atakować z tego powodu ale mam na myśli reakcje wewnątrzne
na tą sprawę.
Gdyby ktoś np. w moim otoczeniu z kobiet zgolił włosy to nie robił bym jej z tego kazania
ale swoje odczucie bym miał - negatywne. I nie chodzi teraz o sprawę tolerancji.


kogo obchodzi Twoje zdanie ? wiesz... miliony osob ukladaja sobie fryzury/gola glowy bez Twojego pozwolenia - dziwne, nie ? :D Boli Cie to ze ktos nie chce wygladac tak jak Ty chcesz ? Jak mi sie cos nie podoba to nie patrze, mam swoje zdanie ale nie zmienia to mojego podejscia do tej osoby.

Dnia 17.01.2010 o 20:37, TetraGramaton napisał:

Przed tym forum może ale co mi tam...
przecież tacy ludzie nie mają dla mnie autorytetu.


Ty autorytetem ? przestajesz byc zabawny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluje do wszystkich o ignorowanie tego czlowieka, poniewaz zaden argument nic tu nie zdziala!

Nie skonczy sie to niczym lepszym niz przezwiskami z naszej strony, poniewaz nie bedziemy w stanie patrzec sie jak naszej argumenty rozbijaja sie o beton, za kazdym razem spotykajac sie z brakiem jakiejkolwiek logicznej, popartej dowodami wypowiedzi.

Najsmutniejsze jest to, ze osoba ta, zarzucajac nam podazanie za wiekszoscia (!) - jest perfekcyjnym przykladem jak dziala socjalizacja kulturalna oraz instytucyjna. Jak wiekszosc z nas wie, moze nie tak dokladnie, role plci w spoleczenstwach (w tym i naszym) nie zawsze byly takie, jak teraz wydaje nam sie "naturalne".
Wspolczesne spoleczenstwo jest spoleczenstwem konsumenckim, swoje idea na temat plci i tym, jak powinnismy wygladac, opiera sie na magazynach, filmach, etc. Spojrzcie tylko na zalaczone obrazki z mediow. Kto tu podaza za "wiekszoscia" i tym co popularne?

Jest to smutne, ze osoba w wieku lat 23, bedac prawdopodobnie na uniwersytecie, jest tak zaslepiona i trzyma sie bardzo ortodoksyjnych pogladow i jest tak zastraszajaco etnocentryczna. To, co wydaje sie normalne w naszej kulturze, nie musi byc normalne w innej.

W Nowej Gwinei jest plemie, w ktorym role, wyglad, oraz zachowania przypisywane plci sa kompletnie odwrocone.

W niektorych krajach Islamu, ludzie sa nie moga pokazywac swoich wlosow w miejscach publicznych z szacunku do Boga.

W Chinach, podczas kulturalnej rewolucji, element "burzuazyjny" byl wrzucany do obozow/zsylany na wioski, gdzie mezczyznom golono glowy, odbierajac im proste prawo o decydowania o wlasnej fryzurze.

W Afryce niektore plemiona sa dumne z ich kobiet o pieknych ksztaltach glowy, bez wlosow.


Na swiecie jest tak wiele roznic, tak wiele pogladow, ktore sa niszczone przez nowa, masowa popkulture.
Denerwuja mnie ludzie zaslepieni, na ktorych zaden argument nie dziala.


Bylo przez chwile smiesznie, ale za jakisz czas pare normalnych forumowiczow nie wytrzyma i zacznie rzucac obelgami, skonczy sie ta "dyskucja" smutno...

Spoiler

Przepraszam za jakiekolwiek bledy ortograficzne lub gramatyczne. Bardzo dlugo juz nie pisalem po Polsku...

20100118015342

20100118015351

20100118015359

20100118015407

20100118015416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2010 o 14:05, franko113 napisał:

Trzeba chyba było mieszkać w średniowieczu, by przyswoić sobie takie przekonania...


Jako osoba lubiąca całkiem ten okres (a przynajmniej poczytać o nim), chciałbym pośpieszyć z dementi i protestem, przeciwko wiązaniu tej ciekawej epoki z tak ...radosnym... osobnikiem.

Wbrew utartym przekonaniom, długie owłosienie u mężczyzn mogło być wręcz całkiem popularne w tym okresie, przynajmniej wśród rycerstwa. Powód? dość prosty. Komu by się chciało pałować ze ścinaniem piór podczas wojaczki? Zwłaszcza że bujna czupryna mogła służyć jako dodatkowy, "naturalny" czaprak pod metalową puszkę na łbie. Aczkolwiek jest też druga strona medalu: w trakcie takich zbrojnych wycieczek higiena osobista nie była na wysokim poziomie, względnie rzecz ująwszy, więc duża fryzura stanowiła też doskonałe miejsce, w której mogły się zalęgnąć różne robaczki. Stąd drugim, praktycznym oraz popularnym fryzem był pewnikiem minimini jeż.

Zatem, podług "logiki" bohatera ostatnich dni tego tematu, zapewne połowa stanu rycerskiego była zhańbiona, ewentualnie kochająca inaczej. Aaalee, kto by się tak przejmował. Anyway, raz jeszcze zgłaszam swe oburzenie, względem wysyłania imć Tetry w czasy średniowieczne - nie krzywdźmy tej epoki.


Rumcajs, Outie oraz Shlafrok --->

Tjaa... najwyraźniej zapomniałem, że to Internet. Aczkolwiek... zdaję sobie dobrze sprawę, że ludzie są źli, egoistyczni i mają w sobie nieokiełznany pierwiastek destrukcji. Niemniej - jakimś dziwnie idealistycznym lub naiwnym odruchem - wciąż staram się łudzić, że w tej nazwie homo sapiens jest chociaż cień prawdy.

Jak widać, człowiek codziennie odkrywa coś nowego.

Nie powiem, bym był z tego powodu dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować