Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us najlepszą grą targów E3 2012

18 postów w tym temacie

Co ranking to inne dziwne wyniki, w jednych LoU bierze nagrody, gdzie indziej AC3 wszystko zgarnia itp. Albo BO2 hehe :P Polecam słuchać rozsądku a nie tych rankingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 10:12, mati285 napisał:

Rozsądek mi mówi, że The Last of Us zapowiada się na świetną grę. Wiesz, czasami gry
zgarniają nagrody, bo są po prostu dobre.


To chyba przejaw naiwności. The Last Of Us będzie kolejną nudną strzelanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 10:16, NBlast napisał:

> Rozsądek mi mówi, że The Last of Us zapowiada się na świetną grę. Wiesz, czasami
gry
> zgarniają nagrody, bo są po prostu dobre.

To chyba przejaw naiwności. The Last Of Us będzie kolejną nudną strzelanką.


Gra, w której amunicja to towar wysoce deficytowy, będzie kolejną nudną strzelanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2012 o 10:26, pepsi napisał:


Gra, w której amunicja to towar wysoce deficytowy, będzie kolejną nudną strzelanką?


A czy to pierwsza gra w której naboje to towar deficytowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 10:16, NBlast napisał:

> Rozsądek mi mówi, że The Last of Us zapowiada się na świetną grę. Wiesz, czasami
gry
> zgarniają nagrody, bo są po prostu dobre.

To chyba przejaw naiwności. The Last Of Us będzie kolejną nudną strzelanką.


A czym byś chciał, żeby Last of Us było? Jakie gry nie są według ciebie nudne(tylko konkretnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2012 o 10:16, NBlast napisał:

To chyba przejaw naiwności. The Last Of Us będzie kolejną nudną strzelanką.


Zacytuje klasyka internetowego "W tej grze jest mało szczelania i grafika gorsza od GTA: San Andreas".

Suuuper. Strzelanie w grze gdzie liczbę pocisków można policzyć na palcach jednej dłoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mnie zastanawia co jest takiego innowacyjnego w last of us??
eskortowania wrzoda czyli AI - było
elementy gears of war - było
granie na emocjach albo robienie z graczy idiotów - było.
co chwila QTE - było
Wirusy mutacje i pandemie - było
miks wszystkiego co powyżej - było
a i tak wynik tego był średni - było

Dla mnie zapowiada się średniak bo przez dłuższy czas tylko filmiki i wreszcie jakiś gameplay. A po filmiku średnio to widzę normalnie tak jak trailery i am alive czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy coś musi być "innowacyjne" by było dobre? Wystarczy zrobić to co inni tylko lepiej, a tak póki co TLoU wygląda. Po gameplayach widać, że AI wcale nie jest wrzodem, a wręcz przeciwnie inteligentnym kompanem (coś czego w grach nie było chyba od czasu Alyx), do tego mamy ograniczoną amunicję i brak samoodnawiającego się życia, więc porównania do Gears of War można wrzucić do śmietnika (no chyba, że dla ciebie każdy TPS w którym można schować się za osłoną to klon GoW). Gra, owszem, przypomina I Am Alive, ale daje duże nadzieje, że efekt końcowy będzie znacznie lepszy. Jak będzie naprawdę trzeba będzie poczekać i się przekonać, bo ja niestety, w przeciwieństwie do niektórych, jasnowidzem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innowacja = coś nowego a tutaj nic nie ma takiego. Natomiast czy lepiej niż konkurencja no cóż nie spieszyli się z gameplayem który nic nowego co konkurencja i lepiej tak lepiej zrobiła w przeszłości, więc mocno optymistyczny nastrój mnie nie nachodzi. Niestety taka prawda prawie wszystkie dzisiejsze TPS robią z siebie klony GoW np. nowy ME i GR itd. Dobra tylko potem żeby nie było płaczu że potem ktoś ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The last of us ma potencjal i wyglada nizle ale... ogladalem gameplaye i sluchalem wywiadow z osobami ktore widzialy tez gameplaye na zamknietych pokazach. Jakie wnioski ? a no takie ze gra wydaje sie byc bardzo liniowa i mocno oskryptowana w qte i inne ustalone akcje. Np ta akcja z cegla zdaje sie byc albo oskryptowana albo standardowa reakcja naszego kompana ktora powtarza przy kazdej okazji aż do znudzenia. Moze sie myle ale wydaje mi sie ze ogromny potencjal tej gry zabije liniowosc i skrypty. Zamiast survivala wyjdzi Uncharted w realiwch postapokalipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 10:26, pepsi napisał:

Gra, w której amunicja to towar wysoce deficytowy, będzie kolejną nudną strzelanką?

Nie, będzie raczej kolejnym nudnym survival horrorem, o ile oczywiście rzeczywiście będzie mało naboi i ciężki klimat. Dychy na to nie stawiam, bo przecież marka musi trafić do szerokiego grona odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra RPG: South Park: The Stick of Truth (Obsidian Entertainment/THQ - PC, PS3, Xbox 360)

Dawniej Baldur''s Gate :)
dzis South Park...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wspolczesnym przemysle growym slowo "innowacja" moze byc czym tam sobie chce. Na upartego mozna powiedziec, ze dzieje sie tak, bo wszystko juz wymyslono i kazde "nowe" IP -chocby bazujace na znanych, ale od pewnego czasu pomijanych schematach- wietrzy nieco zawalone poprawnymi marketingowo tytulami salony. Latwo jest wymagac, tylko pytanie czego wymagac- a tu zaczynaja sie klocki. TLoU zapowiada sie jako pozycja dla -raczej- konserwatywnego odbiorcy, przyzwyczajonego do schematow w ktorych dobrze sie obraca. Dla takiego lepsze to niz bieganie po scianach z dildo na podczerwien czy wzdychanie do eye-toya. Innowacja w tym przypadku moze byc wowczas chocby minimalne odbicie ze sciezki, ktora podaza konkurencja i zdaje sie, ze to wlasnie robi ND z TLoU. A gierka ta nie wyglada mi na najlepszy material do testowania udziwnien. Chyba ze po zamknietym pokazie dziennikarze wiedza ZNACZNIE wiecej niz my w tej chwili (ND obiecanki spelnia, a jedna z nich -dotyczaca AI- sama w sobie warta jest uznania);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować