Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

40-godzinny maraton z Diablo III tragiczny w skutkach dla 18-latka z Tajwanu

105 postów w tym temacie

Grać długo można, ale trzeba to robić rozsądnie i to kontrolować, jeżeli ktoś jest na maxa uzależniony od gier, internetu to powinien ktoś starszy mu tego zabronić i nawet na leczenie wysłać. No i ciekawe dlaczego znowu ktoś zmarł przy Diablo łee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu zawsze w komentarzach pod takimi "newsami" muszą zawsze być rady od internetowych znawców życia.Ludziom cięzko zrozumieć ,że postapił tak ja mu sie podobało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2012 o 11:58, Henrar napisał:

Może dlatego, że ludzie w USA nie są debilami, tylko wiedzą dokładnie jak wykorzystać
system?



Vide odszkodowanie na kieliszek - czyli swego czasu bardzo popularna metoda wyłudzania odszkodowań w hotelach [chyba nawet jak mnie pamięć nie myli obśmiana w filmie "Wyścig Szczurów"], tudzież ten ostatni pozew jakiegoś Afroamerykanina który wyrżnął orła na ulicy i dostał odszkodowanie od zarządcy dróg...

Co nie zmienia faktu, że jednak wielu amerykanów to straszni debile [jak odseparujesz cwaniaków].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bllizzard i Diablo 3 miała tyle winy co do tego zgonu , co producent sznura i sznur dla samobójcy.
Tak samo z nożem. Możesz kroić chleb lub zabić człowieka.

Gosć grał jak szalony to skończył jak skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW przy dłuższej grze przypomina o odpoczynku ;P jeżeli już chodzi o komunikaty (chyba że to gry mi się pomyliły i jakaś inna wyświetla taki tekst.. może to było guild wars) Tak czy siak.. jakoś zawsze olewałem ten tekst ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni widzą w tym gównie dla casuali, że grają po 40 h i umierają przez to ? Serio, te wszystkie nowe gry bli$$a to gówna dla casuali bez żadnych wyzwań.Po graniu w WoWa poznałem się na Bli$$ardzie, że to chciwe na kasę lenie nie przykładające się do swoich gier już.Drobne rzeczy do naprawienia zajmują im parę miechów lub lat, kiedyś liczył się dla nich fun a teraz kasa > all i doją ile wlezie ze wszystkich gier.D3 zgubi to AH za realną kasę i nie muszę grać w to, żeby wiedzieć, że to gówno dla casuali bo bli$$a to ja znam dobrze po tym co zrobili z WoWem.Zresztą szkoda by mi kasy było na ten crap, który się nie może równać z D1 czy D2.Jak tak dalej będą się tylko o kasę martwić, to wszystkie ich gry poupadają a WoW będzie 1wszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 14:17, Daros_93 napisał:

Co oni widzą w tym gównie dla casuali


chętnie posłuchamy o dorosłych i wymagających grach w jakie pogrywasz :]

Dnia 18.07.2012 o 14:17, Daros_93 napisał:

Serio,
te wszystkie nowe gry bli$$a to gówna dla casuali bez żadnych wyzwań.


są wyzwania, nie każdemu jednak one odpowiadają - ale d3 nie jest dla każdego.

Dnia 18.07.2012 o 14:17, Daros_93 napisał:

D3 zgubi
to AH za realną kasę


niby dlaczego ? dlatego że gracz dostaje na konto 75% sprzedanego przedmiotu do własnej kieszeni ?

Dnia 18.07.2012 o 14:17, Daros_93 napisał:

i nie muszę grać w to, żeby wiedzieć, że to gówno dla casuali bo
bli$$a to ja znam dobrze po tym co zrobili z WoWem.


Nie gram, ale się wypowiem - troll harder next time ;)

Dnia 18.07.2012 o 14:17, Daros_93 napisał:

to wszystkie ich gry poupadają a WoW będzie 1wszy.


Wszyscy wiemy, że wow od lat trzyma się na tym samym poziomie subskrybentów. Ostatni bastion "świetej trójcy" jeszcze długo nie padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem krytykę ale bez przesady. Nazywanie gry tak jak Ty to nazywasz nie jest dobrym pomysłem. Nie podoba się gra i sposób wykonania ok, ale skrytykuj to konstruktywnie a nie nazywając grę tak jak to Ty robisz bądź przekręcania nazwy firmy Blizzard, a zdaje się, że prosiliśmy tyle razy by nie przekręcać nazw firm. Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te maratony to dla mnie zwykła głupota. Rozumiem aby robić turnieje czy pojedynki ale maraton to moim zdaniem gruba przesada. Tyle odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 18:26, Banned napisał:

Te maratony to dla mnie zwykła głupota. Rozumiem aby robić turnieje czy pojedynki ale
maraton to moim zdaniem gruba przesada. Tyle odemnie.

Ja najdłużej zaliczyłem 16 godzin. Z tym, że zjadłem ze dwa razy coś tam w tym czasie i byłem w kibelku też ze 2-3 razy.

A jaka gra? Diablo 2 :D

P.S. Przy Diablo 3 (przynajmniej teraz, jak wiem jaka nudna jest) nie wysiedziałbym 4 godzin przypuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ludzie z Tajwanu dają czadu, jak nie no life w LoL''u to teraz Diablo. Takie są tego skutki ale jak widać ludzka głupota nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 10:05, zadymek napisał:

W takim razie ja z kolei poproszę cię o komentarz w tej
http://www.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_www.pap.pl&_PageID=1&s=depesza&dz=nauka&dep=26413&data=depeszadepesza&_CheckSum=-699637369
sprawie. Chyba, że ty też jesteś "draniem", który nie raczy tego skomentować...


Jak dla mnie zwrócenie się do Blizzarda o komentarz w omawianej sprawie było zwykłą prowokacją i słusznie, że Niebiescy zlekceważyli ją całkowicie. To samo zrobię również ja w stosunku do Twojej prośby, z takich samych zresztą było nie było powodów. Jedno wiemy z pewnością, że na prowokacje naciąć się nietrudno, tyle ich dzisiaj dookoła. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 00:29, Mercuror napisał:

Chciałem sobie ulepszyć EQ, które mam całkiem dobre (spokojnie
przechodzę akt II Inferno), a które kupowałem za góra 200k/slot. Wyszło mi na to, że
żeby faktycznie je ulepszyć muszę wpakować co najmniej kilkadziesiąt milionów w slot.
Paranoja.

Teraz inferno to, nie inferno i na serio nie ma co bagatelizować i gadać, że żeby dawać radę to trzeba się ubrać za dziesiątki milionów. Ja w swojego Wiza nie wpakowałem ogromnych milionów a jakoś daję radę przed nerfem również :). Pietro87 również jest takim przykładem i może to potwierdzić. Ale przecież co ja wiem trzeba mieć 100kk by przejść grę ;-)

Dnia 18.07.2012 o 00:29, Mercuror napisał:

Uwielbiam te teksty, "taka gra", "w Diablo II nie grałeś", "przechodzenie 536 tej samej mapy wcale nie jest
nudne!", "to wcale nie ... irytuje, jak z cholernie ciężkiego do zabicia bossa nie poleciał nawet jeden wart
cokolwiek żółty mimo 300% MF", względnie "o, legendarny! o... co za śmieć".

Dobrze wiedzieć. A co do MFa. W D2 miałem Soso 900Mf + i na bocie gówno znajdowała.
W D3 samo NV daje większe szanse aniżeli MF... nie wiem po co teraz też jest ten Affix skoro nawet swego czasu pojechali po "Oszałamiających skrzyniach" na które były jednym z celów w grze.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo bardzo lubisz nadinterpretować, bo ja nigdzie nie napisałem, że mam problemy z Inferno, tylko że gdybym chciał sobie ulepszyć EQ to muszę wydać tyle kasy. Nie mam EQ najlepszego, ale jeśli WSZYSTKIE sensowne różdżki z DPS powyżej 1000 chodzą w dziesiątkach milionów to jest to paranoja.

Co do MF - NV to nic innego jak boost do MF, więc nie rozumiem skąd to "NV daje większe szanse aniżeli MF". To nie są dwa oddzielne bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować