Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef działu kreacji Assassin`s Creed III: Kontynuacje nie wnoszą nic nowego? Nonsens!

38 postów w tym temacie

AC w żadnym stopniu nie jest kultowe,ale może być, bo aby gra była kultowa to gra musi być bardzo dobra, a AC jest i musi minąć przynajmniej 10 lat od premiery tej gry. Kultowe gry to, np. Diablo II, seria Half-life, GTA III i Vice City, Starcraft, seria The Elder Scrolls. A jeżeli chodzi oto, co AC wniosło do świata gier to interakcję z otoczeniem, bo chyba w żadnej innej grze przed tą nie uświadczyliśmy możliwości swobodnego i bez żadnych ograniczeń wspinania i biegania po budynkach. No i oczywiście seria ta prezentuje bardzo ciekawą fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym ty bredzisz? Każda gra w serii ma być z innego gatunku? Total War raz ma być RTSem, raz strategią turową, a raz FPSem? Bzdura. Mechanika w danej serii ma być taka sama i właśnie tylko jej mniej lub bardziej lekkie zmiany są w porządku.

Proponuję zatem, żeby zrobić remake Matrixa. Niech pierwszy film będzie horrorem, drugi komedią romantyczną, a trzeci filmem dokumentalnym z narracją Czubówny -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alr to jest SZEF DZIAŁU KREACJI, więc co on ma powiedzieć? "tak, skończyły nam sie pomysły, tzręsiemy tyłkami i boimy się o stołki. prosimymy, nie oczerniajcie nas". Seria stanęła w miejscu! Już choćby samym stylem rozgrywki. Kolejna częśc, którą będzie można przejść przy pomocy jednego przycisku na padzie. Żenada....Gracze potrzebują więcej! Juz pierwszy Tomb Raider wymagał większego wysiłku w pokonywaniu przeszkód niż AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 22:33, majkel666 napisał:

Alr to jest SZEF DZIAŁU KREACJI, więc co on ma powiedzieć? "tak, skończyły nam sie pomysły,
tzręsiemy tyłkami i boimy się o stołki. prosimymy, nie oczerniajcie nas". Seria stanęła
w miejscu! Już choćby samym stylem rozgrywki. Kolejna częśc, którą będzie można przejść
przy pomocy jednego przycisku na padzie. Żenada....Gracze potrzebują więcej! Juz pierwszy
Tomb Raider wymagał większego wysiłku w pokonywaniu przeszkód niż AC

Czy mi się zdaje, czy oceniasz grę przed jej wydaniem? Poza tym nie wydaje mi się, żeby seria stanęła w miejscu. w AC III ma być sporo nowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 22:46, NemoTheEight napisał:

> Alr to jest SZEF DZIAŁU KREACJI, więc co on ma powiedzieć? "tak, skończyły nam sie
pomysły,
> tzręsiemy tyłkami i boimy się o stołki. prosimymy, nie oczerniajcie nas". Seria
stanęła
> w miejscu! Już choćby samym stylem rozgrywki. Kolejna częśc, którą będzie można
przejść
> przy pomocy jednego przycisku na padzie. Żenada....Gracze potrzebują więcej! Juz
pierwszy
> Tomb Raider wymagał większego wysiłku w pokonywaniu przeszkód niż AC
Czy mi się zdaje, czy oceniasz grę przed jej wydaniem? Poza tym nie wydaje mi się, żeby
seria stanęła w miejscu. w AC III ma być sporo nowych rzeczy.

Nie przejmuj się tym. Po prostu według jego seria stanęła w miejscu i koniec. Nie przetłumaczysz mu tego, choć on nawet w tą grę nie zagrał, ale już wie, że ta część to odcinanie kuponów. Tak jak już napisałem w Batman:AC i Uncharted 3 rozgrywka się dużo nie zmieniła, a gry są wspaniałe, więc nie rozumiem hejtu na AC III z tego powodu. Stare dobre AC z poprawioną trochę rozgrywką i nowościami. A to, co przedstawione to jeszcze nie koniec, bo twórcy mówili, że wkrótce ujawnią nowe informacje, a Alex mówił, że nie zdradzą nam wszystkiego przed premierą, abyśmy mieli niespodzianki, więc jeszcze wiele przed nami. Może nawet zaskoczą nas co-opem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 22:33, majkel666 napisał:

Seria stanęła w miejscu! Już choćby samym stylem rozgrywki

Mają wywrócić wszystko do góry nogami, bo Tobie się styl rozgrywki nie podoba? Niektórym to się naprawdę nie dogodzi. Jak by zmienili cokolwiek ważnego w gameplay''u to dostaliby baty od fanów, że jadą na marce.
Narzekanie na to, że AC obsługuje się "jednym pczyciskiem" (ciekaw jestem w którym miejscu), to tak, jak narzekać na CoDa, że nie ma pojazdów i mapy w multi są małe i nie ma destrukcji (pozdrawiam tych od "Battlefield jest lepszy i bardziej realistyczny, bo ma pojazdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i mogę dodać jeszcze walkę 2 broniami naraz i zmieniającą się pogodę w zależności od pór roku. That''s it.

Już zaskoczyli nas co-opem... Ale taki co-op to był już w multi w BH...

@Daelor
Taak? To na co się bardziej opłaca teraz robić gry? Na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pic z jechaniem po AC polega na tym że AC1 i AC2 były spoko tylko potem ehem odcinanie kuponów niestety przez co większość tych DLC ludzie mają dosyć i z urzędu jadą po następnej części choć może być świetna. Ale przyznać trzeba, że elementy tower defence to w tej na serii to jakiś skończony debil wymyślił coś jak Ultima 8: Pagan gdzie ci co grali zastanawiali co za skończony #$#!%@#$%@#$^%#%^%^&^$^#^#%#$%^#$^$#^#%#^#$% kretyn wpadł na nastawienie gry na skoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 23:03, Sanders-sama napisał:

Przeczytałem i mogę dodać jeszcze walkę 2 broniami naraz i zmieniającą się pogodę w zależności
od pór roku. That''s it.

Już zaskoczyli nas co-opem... Ale taki co-op to był już w multi w BH...

I to jest dla ciebie mało? A to jeszcze nie wszystkie ujawnione informacje. Wymień mi inne kontynuacje serii, w który zaszło więcej zmian niż w AC III w stosunku do AC II. A to, co wymieniłeś to wcale nie jest co-op tylko nowy tryb do multi, to redakcje powiązane z grami puściły taką plotkę, a sam Ubi powiedział, że to nowy tryb multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 23:15, Sanders-sama napisał:

VtM Redemption---> VtM Bloodlines.

Mogłeś dodać jeszcze pierwszego wieśka do wieśka 2
albo GTA 2 a GTA 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)
Różnica zdań. Pewnie nie jestem jedynym który przysypiał przy Bioshocku 2 albo Assasin''s Creed: Revelations właśnie przez poczucie powtarzalności. Zmiana gatunku? Chyba jedyna rzecz która powinna twórców kontynuacji ograniczać (chociaż nie zawsze :). Wszystko tylko nie schemat: tworzymy grę - jeśli dobrze się sprzeda to przez kilka następnych lat tworzymy bliźniaczo podobne kontynuacje. Komuś gra naprawdę się spodobała? Świetnie. Problem polega jednak na tym, że spora (jeżeli nie większa) część gier AAA na rynku jest w ten sposób tworzona. I istnieje grupa graczy której stan obecny się nie podoba.

Trzecia część matrixa jako film dokumentalny? Sounds nice - gdy przypomnę sobie Matrix: Revolutions. Brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, gry AC wnoszą wile z każda kolejna częścią. Jedynka od ACII się różniła wile, potem multiplayer w dodatkach był coraz lepszy, A teraz ACIII to tez raczej wiele wniesie, nowy bohater nowy świat nowa mechanika biegania. Pewnie MP się wiele nie zmieni, ale może być TYLKO lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć jak wyjdzie z trzecią częścią, ale moim zdaniem każde kolejne "wydanie" AC jest coraz lepsze(w Revelations teraz gram, więc nie wiem jak tutaj będzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierzyłbyś, że wszystkie książki przekazują zawarty w nich świat w jednakowy sposób? Rany, ale muszą być nudne, wszędzie tylko te literki, zdania i akapity. Ile można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomki nie dość, że odcinają kupony od tego, co zrobili kiedyś, to jeszcze wmawiają ludziom, że są innowacyjni. Jak gra składa sięw 99% z tego, co było wcześniej, i ma 1% czegoś świeżego to trochę mało, by piać o tym, że marka się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zadziwia jedna rzecz. Mianowicie taka, że na pdoobne tematy (innowacyjność w grach, dojrzałość fabuły, zróżnicowanie etc etc) wypowiadają się najczęściej ludzie z firm, które reprezentują dokładnie odwrotne podejścia. Activision wypowiada się o innowacyjności, EA o wsłuchiwaniu się w głosy graczy, Ubisoft o miłości do PC, Crytek o nieliniowości. A ci, którzy akurat rzeczywiście coś w tych tematach robią in plus, zazwyczaj siedzą cicho. Nieco chore i zalatujące hipokryzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować