Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Podam kilka:

- Kampania - Resistance - scenka gdy Viktor przyjeżdża do Lipany (stolicy) jest ujęcie zegara na wieży i tekst "Kilka godzin później". W podstawowej wersji widać było przyspieszone obracanie się wskazówek zegara, chyba z jedenastej do trzeciej po południu, w wersji KK wskazówki w ogóle się nie ruszają - stoją obydwie na 12.00
- Opcja wyłączenia pocisków smugowych nie działa.
- W kampanii CWC w kilku miejscach napisy nie są podłożone pod głosy postaci (w podstawce były perfekcyjnie).
- Głos - w wersji KK mam ewidentnie ścięty dźwięk uruchamiania silnika w śmigłowcu/samolocie. W normalnej wersji dźwięk silnika był ładny i równy.
- Zauważyłem też, że w Edytorze AI ma problemy z wykonaniem poszczególnych punktów trasy.
- Wydanie KK okropnie źle znosi dodawanie addonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co ja zauważyłem w złym działaniu to to że jak dowaliłem 6 GB addonów to gra straciła stabilność......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w tym tygodniu pojawią się nowe tytuły w Kolekcja Klasyki, a ja nie mam kasy ;/ Może uda mi się skombinować 25 złotych do końca tygodnia na choć jeden tytuł Age of Empires Edycje Kolekcjonerską, a cała reszta niestety będzie musiała poczekać aż do wakacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszły do mnie właśnie dwie gry: GTA Vice City i Antologia Max Payne. Niestety przy próbie rejestracji gier w Kompanii Graczy pojawia się informacja, że oba kody rejestracyjne są nieprawidłowe. Tylko ja tak mam czy może jeszcze nie zdążyli wprowadzić gier do bazy danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 14:36, Arclight napisał:

Doszły do mnie właśnie dwie gry: GTA Vice City i Antologia Max Payne. Niestety przy próbie
rejestracji gier w Kompanii Graczy pojawia się informacja, że oba kody rejestracyjne
są nieprawidłowe. Tylko ja tak mam czy może jeszcze nie zdążyli wprowadzić gier do bazy
danych?

U mnie wszystko jest wporzo. Może jedna literka itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 14:37, Aragloin napisał:

> Doszły do mnie właśnie dwie gry: GTA Vice City i Antologia Max Payne. Niestety przy
próbie
> rejestracji gier w Kompanii Graczy pojawia się informacja, że oba kody rejestracyjne

> są nieprawidłowe. Tylko ja tak mam czy może jeszcze nie zdążyli wprowadzić gier
do bazy
> danych?
U mnie wszystko jest wporzo. Może jedna literka itp.?

Niech napisze jeszcze raz po literce i będzie spokój. Tak samo było u mnie jak rejestrowałem grę na gram.pl. Nie wchodziło, ale na innym kompie zadziałało. Może tu chodzi o cookie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem z Cenegi RoN: ZE, GTA: VC i Antologię MP i żaden kod nie wchodzi na Kompanii, widać coś musiało się spartolić :P Zaraz napiszę do nich maila, żeby to naprawili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OoO witajcie bartnie dusze ;D, juz sie balem ze tylko u mnie problem z rejestracja gry wystepuje... Napisalem juz maila do cenegi zeby cos z tym zrobili :)
BTW: Kurcze niech CDP sie wezmie sie do roboty bo powoli Cenega przebija ich tytulami takie GTA VC, wczesniej GTA Trylogia, MP kurcze ladnie ladnie to wyglada:P.
Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 14:36, Arclight napisał:

Doszły do mnie właśnie dwie gry: GTA Vice City i Antologia Max Payne. Niestety przy próbie
rejestracji gier w Kompanii Graczy pojawia się informacja, że oba kody rejestracyjne
są nieprawidłowe. Tylko ja tak mam czy może jeszcze nie zdążyli wprowadzić gier do bazy
danych?

Tak z ciekawości się spytam, czy udało się Tobie w końcu zarejestrować te gry? gdyż mam podobny problem z Maxem, zawsze mam problemy z rejestrowaniem na ich stronie bo pierwsza ramka jest dłuższa niż ilość znaków na karcie i zazwyczaj zapominam nacisnąć tab.
Tym razem wpisuję wszystko dobrze i mi nie akceptuje kodu, wpisywałem tyle razy, że jestem pewien iż robę to dobrze, zwróciłem już przy któryms powtórzeniu uwagę, aby pisać wszystko dużymi literami (choć nigdy nie rozpoznawała tego ich rejestracja) i nadal nic... będzie trzeba do nich napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko do fanow Max Payne''a, jak ze dawnooo temu gralem w ta gre to zapomnialem juz czy w tych komksowych przerywnikach byl dzwiek, tzn. czy te teksty w dymkach byly czytane ? Chodzi mi oczywiscie o Max Payne 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co większość. Kiedy próbuję zarejestrować Max Payne: Antologia wyskakuje: "Klucz rejestracyjny błędny"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie gry Splinter Cell - Chaos Theory z serii KK. Czy gra podobnie jak premierówka jest zabezpieczona StarForcem i czy płyta musi być w napędzie przy uruchamianiu gry? Jeśli nie jest wymagana to sobie kupie ją jeszcze raz, bo jednak granie bez płyty jest sporym udogodnieniem i warto byłoby w tym przypadku wydać te 25zł. Chociaż wątpię żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 17:47, dave03 napisał:

A ja mam pytanie odnośnie gry Splinter Cell - Chaos Theory z serii KK. Czy gra podobnie
jak premierówka jest zabezpieczona StarForcem i czy płyta musi być w napędzie przy uruchamianiu
gry? Jeśli nie jest wymagana to sobie kupie ją jeszcze raz, bo jednak granie bez płyty
jest sporym udogodnieniem i warto byłoby w tym przypadku wydać te 25zł. Chociaż wątpię
żeby tak było.

Nie wiem czy to będzie pomocne, ale powiem: posiadam World of Splinter Cell (ed.kolekcjonerska 3 w 1) i tam CT nie jest zabezpieczone (nie wymaga plyty). Więc jeśli chcesz kupić SC (a nie masz poprzednich części) to możesz poszukać tej edycji. Wg mnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z empiku i zainstalowałem podany przez Ciebie tytuł :) żadna weryfikacja płyty nie jest przeprowadzana po instalacji :) więc raczej nie ma SF. Możesz śmiało kupować, ja jestem zadowolony ze swojego zakupu, 25 zł za taką grę ... ho ho żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>żadna weryfikacja płyty nie jest przeprowadzana po instalacji :) więc raczej nie ma SF. Możesz śmiało kupować,

Dnia 19.05.2008 o 18:36, 88Bonzo napisał:

ja jestem zadowolony ze swojego zakupu, 25 zł za taką grę ... ho ho żyć nie umierać :)


Dobrze wiedzieć. Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy i jestem tym faktem bardzo mile zaskoczony. Zgadza się 25 zł to prawie tak jakby ją rozdawali za darmo.

macned --->

A wiesz może gdzie jeszcze można kupić World of Splinter Cell? Co prawda mam już SC-PT i ChT, ale pierwszą część mam tylko z CDA i dla niej chętnie bym to wydawnictwo kupił. Zwłaszcza, że jego cena jest teraz bardzo niska i wynosi prawie tyle co cena gry z KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 19:25, dave03 napisał:

A wiesz może gdzie jeszcze można kupić World of Splinter Cell? Co prawda mam już SC-PT
i ChT, ale pierwszą część mam tylko z CDA i dla niej chętnie bym to wydawnictwo kupił.
Zwłaszcza, że jego cena jest teraz bardzo niska i wynosi prawie tyle co cena gry z KK.


http://www.allegro.pl/item365489154_splinter_cell_limitowana_kolekcjonerska_tryl ogia.html (usuń spację)

lub

http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/14449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować