Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Resident Evil 6 będą zombie, bo "są popularne"

22 postów w tym temacie

A będą jeździć samochodami i dzwonić z telefonów do gracza?

Idiotyczne myślenie twórców RE sprowadziło te serie na skraj absurdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 15:42, Selv napisał:

A będą jeździć samochodami i dzwonić z telefonów do gracza?


Yo, player, this is zombie. Maybe you wanna go bowling?

Używanie przedmiotów nie podoba mi się. Co innego jakby np. już się "spawnowały" z takimi przedmiotami, jednak tylko i wyłącznie bronią białą, inaczej tego sobie nie wyobrażam: Jestem zombie, nie myśle, ale mam aparat, więc a masz z flasha!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 15:42, Selv napisał:

A będą jeździć samochodami i dzwonić z telefonów do gracza?

Idiotyczne myślenie twórców RE sprowadziło te serie na skraj absurdu.


niekoniecznie, np. w Nocy Żywych Trupów p. Romero (1968) martwiaki używały cegieł do rozbijania szyb.
choć ja też jestem zwolennikiem rozdziałki na powolnych-nieustępliwych i szybkich-zainfekowanych, za to wszystkich głupich jak but ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem zaczyna się w kombinowaniu na silę, u Romero były cegły, teraz damy im bronie palne a wkrótce będą latać samolotem i prowadzać psy-zombie na smyczach.

W RE4 i RE5 "zombie" używały jakiś prostych broni i szczerze mówiąc, nie podobało mi się to. Teraz z jednej strony mówią, że graczom brakowało "klasycznych" zombie ale i tak będą się zachowywać jak te z 4 i 5. No kurka, gdzie tu sens?
Rozumiem szukanie jakiegoś sposobu na urozmaicenie rozgrywki ale po to się chyba tworzy grę o zombie aby walczyło się z zombie a nie po prostu "głupimi ludźmi".

Bardzo żałuje kierunku w jaki poszła seria, demo 6stki wywołało u mnie wyjątkowo mieszane uczucia (sekcje "strzelane" są obleśne").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak innym, ale kiedy zobaczyłem zombie strzelające z palnej broni czy jakieś zmutowane giganty rodem z Lost Planet olałem RE6. Może jestem jakiś dziwny czy seria RE zawsze się na tym opierała, plaplaplaplapla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna Resident Evil to szajs jak ich mało. Idiotyczna paka + bezustanne strzelanie do zombie. Do tego w tym samym miejscu od lat czyli: Reccon City czy jak ta kupa się nazywa. Że też ludzie kupują coś takiego. To już nawet nie jest straszne, bardziej mnie śmieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak zombie w poprzednich czesciach byl wynikiem ewolucji fabularnej z ktorej wynikalo iz zombie sa produktem przeszlosci. Res4 dokladnie wyjasnial ze wirus zostal znaleziony w odleglym zakatku ziemi i przeniesiony na rosliny potem dalej dokonywano jego ewolucji na zwierzetach i ludziach. Zombie nie bylo bo juz byly przestarzale a nowe wersje wirusa bylycoraz bardziej zaawansowane... Wyjasnienie ze zombie sa popularne jest oznaka ugiecia sie pod presja nic nie wiedzacych o resach fanow ktorzy mysle ze res=zombie i to jest zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie zombie co sie zrywały na widok gracza i dostawały tymczasowego boosta to były crimson-head''y. Ktoś o nich zapomniał najwidoczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liczyłem na tą grę... spodziewałem się powrotu do korzeni... ale widzę że nic z tego, będzie kolejny chłam jadący na marce...

edit: ups... dubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 16:10, Selv napisał:

Właśnie problem zaczyna się w kombinowaniu na silę, u Romero były cegły, teraz damy im
bronie palne a wkrótce będą latać samolotem i prowadzać psy-zombie na smyczach.

"U Romero" była też broń. Ba, było nawet uczenie się zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde...
Są zombie - ludzie narzekają, że nic się w marce nie zmienia.
Wprowadzają nowy wirus i nowych wrogów - gra ssie bo nie ma zombie.
Zombie wracają - ileż można.
Wiecie co, na tej zasadzie nic was nigdy nie zadowoli. Wieczne narzekanie i wybrzydzanie... a potem wielkie zdziwienie, że firmy idą w bardziej casualowych graczy a gry są coraz prostsze...
Swoją drogą Vegost jak już musisz hejtem strzelać to chociaż sprawdź ile części było w Raccon City. Były ich uwaga uwaga... AŻ 4 (a seria ma wiele więcej gier uwierz mi), z czego jedna to marny spinoff i o ile pamiętam nawet nie robił tego Capcom (mam na myśli Operation Raccon City).
Narzekacie na mądrzejsze zombie... warto by pamiętać, że wirus z jakim mieliśmy do czynienia w RE1,2 i 3 już nie istnieje. To co jest teraz to prawdopodobnie kolejna jego odmiana więc zombie bardziej ogarnięte mogą być. Co do tego, że w rezultacie dają nam to samo co w RE4 i 5... cóż, po zombie nie spodziewam się, żeby wystrzeliły im z szyi wielkie rośliny po headshocie więc nie, to nie będzie to samo.

Serio ludzie, ogarnijcie się trochę. Ja wiem, że na gram.pl trzeba narzekać bo inaczej nikt cię nie lubi, ale to już zaczyna być lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować