Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2007 o 16:27, Skrytobójca napisał:

> W Cenedze używa się Internet Explorera - wnioskuję ze screena, który niegdyś umieścił
> tu jej pracownik...
A co ma do tego ? Niektórzy mogą nawet używać przeglądarki ''wejdzwmojkomputer" byle by serwer
był dobrze zabezpieczony...


A bezpieczny serwer jest wielce skuteczny, jeżeli na stacji mamy oprogramowanie podatne na phishing, na dodatek będące samo w sobie backdoorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Sory, że się nie odzywałem, ale mamy inwentaryzację i 3 dni praktycznie nie było mnie w firmie. O info na stronie dowiedziałem się z maila.

Co do włamu na stronę:

- Nikt z firmy nie maczał w tym palców informacja była nieprawdziwa

- Informacja o wyzerowaniu kont jest bzdurą

- Klub wystartuje bardzo szybko

- Poprawiono zabezpieczenia (w nowym panelu powinno być wszystko ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 14:00, nathanadler napisał:

Witam Panowie

Sory, że się nie odzywałem, ale mamy inwentaryzację i 3 dni praktycznie nie było mnie w firmie.
O info na stronie dowiedziałem się z maila.

Co do włamu na stronę:

- Nikt z firmy nie maczał w tym palców informacja była nieprawdziwa

- Informacja o wyzerowaniu kont jest bzdurą

- Klub wystartuje bardzo szybko

- Poprawiono zabezpieczenia (w nowym panelu powinno być wszystko ok)


super :) trzymam cie za słowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 14:00, nathanadler napisał:

Witam Panowie

Sory, że się nie odzywałem, ale mamy inwentaryzację i 3 dni praktycznie nie było mnie w firmie.
O info na stronie dowiedziałem się z maila.

Co do włamu na stronę:

- Nikt z firmy nie maczał w tym palców informacja była nieprawdziwa

- Informacja o wyzerowaniu kont jest bzdurą

- Klub wystartuje bardzo szybko

- Poprawiono zabezpieczenia (w nowym panelu powinno być wszystko ok)

A jak to się stało? Czy już wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 14:26, nathanadler napisał:

> A jak to się stało? Czy już wiecie?

Ktoś włamał się na stronę :/ Wiadomo jest ona stara i ma luki walczymy z tym

Nie walczcie tylko zróbcie porządną stronę. Macie wielkie (chyba) finansowe wsparcie od własciciela, to róbcie coś. Dlaczego CDProjekt nie ma takich problemów. Kupowanie u Was gier w sklepie to robota benedyktyńska. Żeby nie było , że jestem malkontentem, sam pare bym kupił, ale wolę w innych sklepach internetowych ( nie będe podawał jakich, chyba, że chcecie przykłady) gdzie często są tańsze, niż u Was. Życzę powodzenia Wam isobie, bo macie za dobre gry, żeby tak pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło, że Nathandler zachował dobre imię firmy i przynajmniej on odpowiedział nam na nasze pytania.

A na klub czekamy, czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 14:00, nathanadler napisał:

- Informacja o wyzerowaniu kont jest bzdurą

To bardzo dobra informacja :D

Dnia 30.03.2007 o 14:00, nathanadler napisał:

- Klub wystartuje bardzo szybko

a to jeszcze lepsza :D
Tak więc do roboty...czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 15:13, Adamzzz napisał:

Bardzo miło, że Nathandler zachował dobre imię firmy i przynajmniej on odpowiedział nam na
nasze pytania.

Bardzo miło, szczególnie, jeśli to robi na stronie konkurencji, bo na stronie Cenegi cisza, jakby się nic nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliście ostatnio w klubie ?
Albo mi się wydaje albo zmienił się trochę layout na taki mroczniejszy/intensywniejszy..doszły chyba też nowe produkty.
Może coś się ruszy w końcu :)

20070330152129

20070330152306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 15:22, Thomulus napisał:

> Bardzo miło, że Nathandler zachował dobre imię firmy i przynajmniej on odpowiedział nam
na
> nasze pytania.
>
> Bardzo miło, szczególnie, jeśli to robi na stronie konkurencji, bo na stronie Cenegi cisza,
jakby się nic nie zdarzyło.


Chyba jednak czegoś tu ktoś nie rozumie. Nathanadler nie jest szefem Cenegi i to nie on decyduje co ma się znaleźć na stronie, a co nie. Poza tym przeprosiny to sprawa bardzo ważna i to nie on tu decyduje, tylko jego boss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 15:13, Adamzzz napisał:

Bardzo miło, że Nathandler zachował dobre imię firmy i przynajmniej on odpowiedział nam na
nasze pytania.

Bardzo miło, szczególnie, że odpowiada na stronie konkurencji, bo na stronie Cenegi cisza, jakby się nic nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nathandler

Dnia 30.03.2007 o 15:24, Adamzzz napisał:


Chyba jednak czegoś tu ktoś nie rozumie. Nathanadler nie jest szefem Cenegi i to nie on decyduje
co ma się znaleźć na stronie, a co nie. Poza tym przeprosiny to sprawa bardzo ważna i to nie
on tu decyduje, tylko jego boss.

Ja rozumię i to co Ty piszesz świetnie się w to komponuje. Nie czepiam się Nathandlera tylko Cenegi. Na ich stronie był fake, więc na stronie powinni wyjaśnić to zajście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nathanadler- wiem że to jest głupie pytanie jak na ten temat, ale czy wiesz może jakie są kody do polskiej wersji Just Cause? Bo nigdzie nie mogę znaleźć...

a w klubie gracza rzeczywiście dużo się zmienia- ja obstawiam, otwarcie w maju 2007 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 14:00, nathanadler napisał:

- Klub wystartuje bardzo szybko


Najlepiej niech jutro wystartuje, na razie bez nagród, załóżcie sobie nareszcie porządne forum i bądźcie normalną firmą, a nie jakimś zwykłym pasożytem na konkurencyjnym forum :/

Z Twoich przeprosin jestem niezadowolony, są zrobione po łepku, takie przeprosiny, to są żadne przeprosiny, po prostu rozmycie tematu, że teraz niby jest już dobrze. Właściwie to tam nie ma żadnych przeprosin, zero skruchy i zero honoru.

Dnia 30.03.2007 o 14:00, nathanadler napisał:

Informacja o wyzerowaniu kont jest bzdurą


Bzdurą czy nieprawdą? A może bzdurną prawdą... Wysławiać się też zbyt poprawnie nie umiecie... :-(

Ja bym tak nie piał z zachwytu, że ktoś z Cenegi się odezwał i od razu achy i ochy.
Dla CDP nie byliście tak wyrozumiali...
Tylko leciały codziennie tasiemce na całe strony, aż do znudzenia.
A teraz te same osoby nie chcą w ten sam sposób ocenić Cenegi tylko skomlą, cytuję:

Trzeba było poczekać na wyjaśnienie sytuacji, a nie rzucać oszczerstwa. Widać, że to nie było działanie Cenegi...

Jakby na to nie spojrzeć była to wina Cenegi, bo zaniedbała swoje obowiązki, nie dopilnowała swoich spraw przez co klienci zostali wprowadzeni w błąd, zdenerwowali się, że odbierze im się punkty i nikt nie udzielił satysfakcjonujących przeprosin, ani dokładnych wyjaśnień, po prostu wszystko zniknęło jak kamfora, byłeś widziałeś, to się przewidziałeś, bo teraz tu już nic nie ma

Myślę, że przede wszystkim od razu powinno ukazać się coś na stronie głównej Cenegi, ale teraz to już za późno skoro do tej pory nikt już nie przeprosił to klienci nie będą czekali wieczność, na chociażby drobny objaw skruchy i wyrażenia żalu za to co się stało. Tak jak już pisałem świadczy to jaka jest to firma, jednym słowem niekulturalna, niefachowa i mało przejmująca się klientami. Jednym słowem wstyd i hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 17:49, b.raff napisał:

A teraz te same osoby nie chcą w ten sam sposób ocenić Cenegi tylko skomlą, cytuję:

Trzeba było poczekać na wyjaśnienie sytuacji, a nie rzucać oszczerstwa. Widać, że to nie
było działanie Cenegi...


O proszę, znalazłem jeszcze jeden cytat forumowicza walczącego o prawa wszystkich graczy, we wszystkich firmach, ale jakoś teraz zamilkł i nie krytykuje Cenegi z taką zażyłością jak krytykował CDP, jedyne co zrobił to cytuję:

Dajmy im trochę czasu - na pewno teraz chłopaki się głowią kto podał taką informację. Zapewne jak będą wiedzieli coś więcej to nathanadler wyjaśni sytuację na forum.

Dziwnie on się zachowuje raz jak rozjuszony lew, a raz jak myszka pod miotłą, gdzie się podział jego duch walki o dobro graczy?!

Otóż znikną jak kamfora podobnie jak news na stronie Cenegi o odpaleniu klubu gracza.
Daje to wiele do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować