Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 07:31, xbit71 napisał:

DZIŚ START KLUBUY GRACZA CENEGA!!!

Właśnie się dowiedziałem ze strony Cenegi że za 15 minut otwierają niespodzianke <lol> A już myślałem że na święta dopiero otworzą ::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 08:16, rob300i napisał:

Pewnie o 8:00 dopiero do pracy przychodzą... mysle że ok. godziny 15 klub powinien (nareszczie)
ruszyć. Oby...

To dziś ma być otwarcie uroczyste Klubu Gracza? Ostatnio trochę zaniedbałem ten wątek i nie jestem na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, co racja to racja :/ Ale może news był pisany w pośpiechu (dosyć późna pora) i dlatego takie krzaczki wynikły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niestety z przyczyn technicznych kazdy gracz rozpoczyna swoja przygoda z czystym kontem - przepraszamy." -że kuźwa co?! to po kiego mi ten klub skoro mam wyzerowane konto? mam nadzieję, że to szybko naprawią, dobrze, że już rusza, ale wszystkie punkty miały być nieruszone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za kwas ??
DLUGOOCZEKIWANY start Klubu Gracza Cenega 2007-03-27 19:45
Dlugo oczekiwany start Klubu Gracza Cenega juz jutro - sroda godz. 8.00! Zapraszamy do wspolnej zabawy!!! Wreszcie bedziesz mogl uzyc swoich punktow! Licytuj, bierz udział w konkursach, kupuj nagrody, baw sie razem z Cenega!!! Niestety z przyczyn technicznych kazdy gracz rozpoczyna swoja przygoda z czystym kontem - przepraszamy

http://www.cenega.pl/
??
jaja jakieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 08:48, kordzio1 napisał:

"Niestety z przyczyn technicznych kazdy gracz rozpoczyna swoja przygoda z czystym kontem -
przepraszamy." -że kuźwa co?! to po kiego mi ten klub skoro mam wyzerowane konto? mam nadzieję,
że to szybko naprawią, dobrze, że już rusza, ale wszystkie punkty miały być nieruszone...


Czyli straciłem te gry, które już zarejestrowałem?! Czy trzeba będzie je po prostu znowu rejestrować? Jeśli to pierwsze to faktycznie - o nagle to po diable :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei zastanawiam się, gdzie na stronie Cenegi jest link do tego cholernego klubu???
I czy ktoś już sprawdzał, czy można rejestrować wczesniej kupione i zarejestrowane gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 09:16, Colidor napisał:

A ja z kolei zastanawiam się, gdzie na stronie Cenegi jest link do tego cholernego klubu???
I czy ktoś już sprawdzał, czy można rejestrować wczesniej kupione i zarejestrowane gry?

Link : www.cenega.pl/klub''
To wszystko ściema. dostałem mail na moje zapytanie czy to prawda:

"Nieprawda. Wyjaśniamy skąd ta informacja.

pozdrawiam serdecznie,
Wojciech Gatys
"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 09:16, Colidor napisał:

A ja z kolei zastanawiam się, gdzie na stronie Cenegi jest link do tego cholernego klubu???
I czy ktoś już sprawdzał, czy można rejestrować wczesniej kupione i zarejestrowane gry?

http://www.cenega.pl/klub/user/?action=login

tu masz link do klubu - ale na stornie cenegi nie ma infa, o otwarciu (może źle patrzę) skąd macie te informacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, ta firma (Cenega) jest po prostu fantastyczna!! Najpierw wrzucają na swoją stronę gumowe penisy do kupienia za punkty, teraz rozsyłają informację o starcie klubu!! Profesjonalizm pierwsza klasa.

A swoją drogą może to jest mail, który mają już przygotowany na "wypadek" startu klubu i po prostu na razie nas okłamują, że nie będą usuwać punktów z naszych kont. Ja bym bardzo ostrożnie zaczął podchodzić do wypowiedzi pracowników Cenegi, bo po dwukrotnym już falstarcie klubu, i obietnic "szybkiego" jego uruchomienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 09:26, Koleś napisał:

Lol, ta firma (Cenega) jest po prostu fantastyczna!! Najpierw wrzucają na swoją stronę gumowe
penisy do kupienia za punkty, teraz rozsyłają informację o starcie klubu!! Profesjonalizm pierwsza
klasa.


Trzeba było poczekać na wyjaśnienie sytuacji, a nie rzucać oszczerstwa. Widać, że to nie było działanie Cenegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować