Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 16:19, nathanadler napisał:

> > nie mogę powiedzieć :(
> Nie możesz czy nie wiesz...? :)

Wiem :P i nie mogę

A nie macie na stronie jakiegoś planu wydawniczego czy cóś?

BTW o co chodzi z tym klubem który ma wkrótce powstać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 16:41, ko?nik napisał:

Opracowałem własną teorię spiskową na ten temat! Nath przekazuje nam ukrytą treść, my mamy
ją wchłonąć poprzez czytanie w kółko tego samego, aż nasz mózg zaprogramuje się tak, że od
razu będziemy wchodzić na stronę Cenegi, a nie na stronę CDP! To podstęp, to straszne, to podłe,
Cenega chce nas zapędzić w pułapkę! Nieeeee! Ja uciekam, nie mogę się dać ciemnej stronie mocy!
Nieeee... ;P
A tak serio to kiedy stark klubu? ;)

Ja tylko mówię jak jest, z cenegą się to robi powoli nudne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:08, b.raff napisał:

O proszę, znalazłem jeszcze jeden cytat forumowicza walczącego o prawa wszystkich graczy, we
wszystkich firmach, ale jakoś teraz zamilkł i nie krytykuje Cenegi z taką zażyłością jak krytykował
CDP


No tak, doszukujcie się dalej spisków, krętactw itp. Jak dla mnie to możecie nawet mi rewizję w domu zrobić i sprawdzić od jakiego dystrybutora mam więcej gier, a odpowiedź jest taka, że od... CDP! Kilka lat temu gry kupowałem bardzo często, później przestałem, no i teraz nadrabiam zaległości.

Dnia 30.03.2007 o 18:08, b.raff napisał:

Dziwnie on się zachowuje raz jak rozjuszony lew, a raz jak myszka pod miotłą, gdzie się podział
jego duch walki o dobro graczy?!


Zwróć uwagę tylko na to, że porównujesz dwie jakże różne sprawy: olewanie klienta przez CDP oraz włam na serwer Cenegi. Jak dla mnie pierwsza sprawa może dotknąć człowieka bardziej bo to ludzie, którzy są "twarzami" firmy dają plamę, a w Cenedze zawinili webmasterzy no i sam boss, który chyba sam nie odwiedza firmowej strony...

Duch walki? Kiedyś owszem był, no i może wewnątrz mnie pozostał, ale już mniejszy.

Dnia 30.03.2007 o 18:08, b.raff napisał:

Otóż znikną jak kamfora podobnie jak news na stronie Cenegi o odpaleniu klubu gracza.
Daje to wiele do myślenia...


Jakieś insynuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 16:23, Skrytobójca napisał:

Zauważyłem dziwne relacje na tym forum ...


Ktoś : Kiedy start Klubu

Nath: Już wkrótce [ któryś z rzędu miesiąc ta śpiewka]


No cóż nie jest to moja wina iż tak to wygląda. A gdybym podał datę sam miałbym nieprzyjemności

Dnia 31.03.2007 o 16:23, Skrytobójca napisał:

********

Ktoś: Czy cenega planuje wydać grę/łatkę/spolszczenie/LEK gry xyz ?

Nath:Nie mogę powiedzieć


Nie mogę wypowiadać się nt planów wydawniczych bo jest to tajemnica handowa. Zaś zawsze odpowiadam na pytania dotyczące łatek spolszczeń i innych.

Dnia 31.03.2007 o 16:23, Skrytobójca napisał:


******
Nath : Ty taki owaki !!!

Ktoś:Jak ty tak możesz

Nath: Przyjmij przeprosiny za tą zaczepkę


Chyba zdażyło się coś takiego 2 razy. Ogólnie nie obrażam ludzi na forum bo sam też nie chcę.

Dnia 31.03.2007 o 16:23, Skrytobójca napisał:


*****
Ktoś: Co tam było na stronie Cenegi

Nath: Nie wiem mamy ją słabą


No bo jest słaba. A zmiana to też kwesta czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 16:47, Deejay napisał:

> > > nie mogę powiedzieć :(
> > Nie możesz czy nie wiesz...? :)
>
> Wiem :P i nie mogę
A nie macie na stronie jakiegoś planu wydawniczego czy cóś?



Jest coś takiego ale tak jak w przypadku CDP nie ujawniamy tytułów które mają się pojawić dopiero bardzo późno lub nie sa do końca pewne.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 18:54, nathanadler napisał:

Jest coś takiego ale tak jak w przypadku CDP nie ujawniamy tytułów które mają się pojawić dopiero
bardzo późno lub nie sa do końca pewne.

No nic. Przynajmniej wyciągnąłem od ciebie, że macie w ogóle tą pozycję na uwadze :P :)

A ponowię pytanie - co to właściwie ma być ten klub cenegi? Coś na waszej stronie, forum jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sam stwierdzisz że coś jest nie tak z firmą w której pracujesz. Na temat KGC nie wiadomo prawie nic od dawna - oprócz tego że zostanie uruchomiony (tak jak pisałem wcześniej obstawiam date 1 kwietnia - PRYMA A PRYLIS). Ale jakby nie wypaliło to, to przypadkiem nie podawajcie newsa że jest otwarcie :D. Po drugie był podobno jakiś włam do was i też żadnej notki wyjaśniającej - dokładnie nic (ja czekałem kwadrans studencki i darowałem sobie - ale część osób mogło tam siedzieć z dobre kilka godzin).
Wiem, że większość się zmieni jak uruchomiony zostanie Klub ale robienie z tego największej tajemnicy firmy (czyli nic nie mówić) to lekka przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Miło nam poinformować, iż już 21 maja w niedzielę o godzinę 23:59 uruchomiony zostanie kolejny etap Nowego Wymiaru Rozrywki - specjalna strona – Klub Gracza Cenega, który aktualnie znajduje się w fazie ostatecznych testów. Dzięki temu gry na PC z logiem Cenega wydawane po 19 maja będą mogły być rejestrowane elektronicznie. Za każdą zarejestrowaną grę gracz otrzyma specjalne punkty (ilość punktów odpowiada kwocie wydanej na grę, np. jeśli gra kosztowała 99,90 PLN – otrzyma 100 punktów, jeśli 24,90 PLN - 25 punktów, itd.). Za zdobyte w ten sposób punkty członkowie Klubu Gracza Cenega otrzymywać będą już wkrótce bardzo realne korzyści!"


prawda taka ze klub nie działa a te ostateczne testy trwaja już prawie rok
i nie było od nich żadnych wieści na temat tego klubu aż do dnia dzisiejszego
gracze poczuli sie "troche" oszukani to i w sumie o to cała afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 14:00, nathanadler napisał:

- Klub wystartuje bardzo szybko


Ohohohohohoho! Ahahahahahaha! Pfeeeeehehehehehe, khyyyy, khyyyyyyyyyyy! (umarł z powodu bezdechu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odczepcie sie od niego. on jest tylko pracownikiem cenegi! wchodzi tutaj z wlasnej woli i informuje was jak moze a wam jeszcze malo i macie do niego pretensje. cenega jaka jest taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt do niego nie ma pretensji
sathorna rozsmieszyła wiadomość która podał nath
bo przez miej wiecej 100 stron tego forum jest mówione ze klub ruszy za chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 20:10, sathorn1 napisał:

> - Klub wystartuje bardzo szybko

Ohohohohohoho! Ahahahahahaha! Pfeeeeehehehehehe, khyyyy, khyyyyyyyyyyy! (umarł z powodu bezdechu).


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 21:05, Skrytobójca napisał:

I to mnie raz śmieszy raz wk... zależy od nastroju bo już niedługo będzie okrągły roczek ...

ale ten caly nath moze? nic. przekazuje wam to co uwaza ze jest prawdopodobne. to ze potem jest lipa to nie jego wina...

PS. Cenega SUXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią infromacją ( którą sobie przypominam ) którą nam przekazał jest:

Klub Gracza cenega ( w ogóle co to za dziwna nazwa ...) startuje już niedługo


Wysoce prawdopodobne, to ja od razu będę jasnowidzem bo przewidzę :
Już niedługo będzie wypadek samolotu
Już niedługo skończy się stulecie ( no co długość to rzecz względna )
Już niedługo będę dorosły

Sami widzicie to można powtarzać w nieskończalność , także co Nath mówi jest już beznadziejne ... Nie to że nie lubię go tylko to już jest spam jak ciągle słyszymy to samo : Klub startuje już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 21:24, Skrytobójca napisał:

Ostatnią infromacją ( którą sobie przypominam ) którą nam przekazał jest:

Klub Gracza cenega ( w ogóle co to za dziwna nazwa ...) startuje już niedługo


Wysoce prawdopodobne, to ja od razu będę jasnowidzem bo przewidzę :
Już niedługo będzie wypadek samolotu
Już niedługo skończy się stulecie ( no co długość to rzecz względna )
Już niedługo będę dorosły

Sami widzicie to można powtarzać w nieskończalność , także co Nath mówi jest już beznadziejne
... Nie to że nie lubię go tylko to już jest spam jak ciągle słyszymy to samo : Klub startuje
już niedługo



Ja już nic nie rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 21:24, Skrytobójca napisał:

... Nie to że nie lubię go tylko to już jest spam jak ciągle słyszymy to samo : Klub startuje już niedługo

Ale nie musiał by spamować gdyby go nie pytano ;P Trzeba dać czas i tyle, bo lepiej żeby strona wystartowała sprawna i dopracowana niż żebyśmy mieli jakiegoś gniota, który będzie przerażać marnym wyglądem i możliwościami, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować