Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 20:35, Ali G napisał:


> WoW, ale i tak pewnie przegram. A mogę zapytać z ciekawości co będzie w tym packu, czy
to Kinder-Niespodzianka?

czapeczka "I love Cenega" i koszulka "Bo CDP jest beee" ;]


Czapeczkę z logiem Cenegi mam, a koszulka by się przydała. ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 21:47, boogie85 napisał:

Specjalnie na klub gracza nie czkam, kiedy będzie to będzie. Obawiam się tylko, że ilość punktów
[ple ple ple]


Też się boję, bo w prawdzie mam tylko 130 punktów, ale jak otworzy się KGC będę miał ich O WIELE więcej, miejmy nadzieję że KGC będzie platformą podobną do gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 21:55, nathanadler napisał:

[ ple ple]


To jak będzie nath , ze screenami ? Pewnie nie będzie bo cdp może się obrazić ;( . Ja w razie czego na e maila przyjmę i całą odpowiedzialność opublikowania na gram.pl na swoje barki ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 08:04, xbit71 napisał:

> nie jestem pewien czy jedną z gier
> można rejestrować
Podaj tytuł, okay?;D



Już nieistotne paczka dotarła, wszystkie gry dało się zarejestrować :) A miałem wątpliwości co do Dreamfalla :)

Przy okazji jednak łyżka dziegciu: wydanie DS2 Deluxe na 7CD?? o_O Myślałem że czasy pakowania płyt w wydaniach sklepowych w koperty to już przeszłość, szczególnie że to nie kolekcja klasyki, a wydanie praktycznie premierowe :\ No takie zagrania mi się nie podobają, jak juz producent (zapewne) się uparł na wydanie cedekowe, to by się przydało już odpowiednie opakowanie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 16:26, Be-Yacz napisał:

a ja surious sama 2 niemoge zarejestrowac w KBC :)

Za stara (wydana przed majem 2006) ta gra do klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 16:14, Xantes napisał:

mam pytanie kiedy ten klub gracza sie wreszcie uruchomi zalozylem sobie kont oz okolo 3 tygodnie
temu i nic!!!

Już 3 tygodnie czekasz ? Oj biedaku ;)
Pogadamy za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 17:06, Evil Khan napisał:

> mam pytanie kiedy ten klub gracza sie wreszcie uruchomi zalozylem sobie kont oz okolo
3 tygodnie
> temu i nic!!!
Już 3 tygodnie czekasz ? Oj biedaku ;)
Pogadamy za rok ;)

a tak na serio to co sie z tym dzieje mam z 500pkt i to cos sie nchce uruchomic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klub nie działa i nie wiadomo kiedy zacznie, choć @nathanadler stara się podtrzymać nas na duchu, że to już niedługo. Za to mu płacą. Punkty będzie można wymieniać dopiero gdy klub ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 17:12, Xantes napisał:

a tak na serio to co sie z tym dzieje mam z 500pkt i to cos sie nchce uruchomic :(

Jeszcze nie ruszył ten klub czekamy już na niego tak z rok i nic więc się nie denerwuj tylko czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 17:06, Evil Khan napisał:

> mam pytanie kiedy ten klub gracza sie wreszcie uruchomi zalozylem sobie kont oz okolo
3 tygodnie
> temu i nic!!!
Już 3 tygodnie czekasz ? Oj biedaku ;)
Pogadamy za rok ;)

a tak na serio to co sie z tym dzieje mam z 500pkt i to cos sie nchce uruchomic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 17:17, Xantes napisał:

a tak na serio to co sie z tym dzieje mam z 500pkt i to cos sie nchce uruchomic :(


Tak na serio to od prawie roku czekamy aż się uruchomi. I zaiste coś "nie chce" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 21:55, nathanadler napisał:

> się o planach ale wydajcie (lud czeka):
>
> spolonizowany dodatek do "Dungeon Siege" (jedynki).
> antologię "Sudden Strike"
> spolonizowaną "Rise of Nation" (plus dodatek).
> antologię "Max Payna" (jedynka i dwójka)
> antologię GTA (GTA III PL i może GTA VC i GTA SA w wersji PL)
> antologię gier Paradoxu (wzgl "tylko" Victorię" z dodatkiem PL)

:D nic nie powiem,bo nie mogę ale pomysły ciekawe :)


Hehehe:)

Wiesz, mam nadzieję że to rzeczywiście dla Ciebie (tzn. Was czyli Cenegi) dobry pomysł a nie "tylko" grzecznościowa odpowiedz:)

Ale pomyśl - w Kolekcji Klasyki moglibyście wydać np. "Sudden Strike" (DVD) czy też np. całość "Close Combat" skoro wydajecię "następcę" tego cyklu:) Tak samo antologię "Vietcongu" (I i II) :)

A skoro mowa o pomysłach, i jeśli można ten temat drążyć dalej, leży mi na sercu i taki pomysł pod adresem Cenegi (a także CD Projektu i innych).

Otóż gdy kupuję gry w Wlk. Brytanii czy made in USA to mam nieocenzurowane gry z m.in. emblematami, flagami, godłami III Rzeszy - gdy kupuje gry... made in Cenega czy CD Projektu (Nicolasa etc.) mam... w grach zamiast swastyki jakiś iracjonalne i idiotyczne krzyże a la pseudo flaga republiki weimarskiej (natomiast nigdy nie zdarzyło się aby ocenzurowaliście godła i flagi starszej siostrzycy nazizmu (brunatnego socjalizmu) czyli bolszewizmu (czerwonego socjalizmu) - mimo że bolszewizm vel komunizm ma na sumieniu duzo więcej ofiar niż nazizm.

Oczywiiście nie nawołuję do cenzurowania sowieckiej gwaizdy czy młota i sierpa - chodzi mi o to że... Polskie prawo mówi o zakazie propagowania m.in. nazizmu - ale dlaczego uważacie, że np. flagi z swastyką w grach propagują nazizm?!
Idąc tym tropem rozumowania (cenzura swastyki) można twierdzić, że skoro w grach kogoś się zabija to znaczy że się zachęca do mordowania?

Wiem że fartuszkowi z Brukseli ostatnio mają nowy pomysł... całkowicie zakazać w UE pokazywania swastyki – i już np. w Holandii zamalowują swastyki w ksiązkach historycznych publikujących archiwalne fotografie ale do realizacji tego pomysłu jest jeszcze długa droga.

Dlaczego otrzymuję coś ocenzurowane - i potem muszę dla siebie, znajomych, przyjaciół, czy braci netowej robić „mody” np. do "HoI Doomsdaya" zmieniające pseudo weimarską flagę Niemiec na flagę III Rzeszy lub wpuszczać w net coś co jest w plikach anglosaskich a nie ma w wersjach "kontynentalnych"?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 01:39, strajker napisał:

Polskie prawo mówi o zakazie propagowania m.in. nazizmu - ale dlaczego uważacie,
że np. flagi z swastyką w grach propagują nazizm?!


W RP4.0 możliwe są różne rzeczy. Ale nie martw się; Roman nas będzie chronił i pilnował.

Dnia 25.03.2007 o 01:39, strajker napisał:

Idąc tym tropem rozumowania (cenzura swastyki) można twierdzić, że skoro w grach kogoś się
zabija to znaczy że się zachęca do mordowania?


To jest właśnie Romanowe myślenie.

Dnia 25.03.2007 o 01:39, strajker napisał:

Wiem że fartuszkowi z Brukseli ostatnio mają nowy pomysł... całkowicie zakazać w UE pokazywania
swastyki


Co jest idiotyczne, bo swastyka nie jest symbolem wyłącznie nazizmu, powstała długo przed nim. Ale w PE pojawiają się jeszcze bardziej debilne pomysły, jak np. patenty na oprogramowanie. Jak do tej pory - bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować