Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Pisałem o swoim problemie już w temacie głównym o "Gods lands of infinity", ale tamten temat jest "martwy" od roku, a jest zdesperowany. Nabyłem tą grę, zainstalowałem i okazało się, że moja karta graficzna GeForce 4 jest za dobra dla tej gry i nie mogę jej odpalić. Wyskakuje komunikat przy próbie włączenia Gods, że karta nie współpracuje dobrze z grą i koniec. Wyczytałem, że dobra parametry graficzne dla Godś LoI, to karta graf. 32 mega i direct.X 8.1 - a mam kartę 64 mega i direct.x 9.0c Prosze o pomoc, zmienić na stare sterwoniki, a może jest jakiś patch na to. Piszę tutaj, bo w końcu Cenega wydała tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 17:15, jakubcjusz napisał:

Mam nadzieję, że to nie znowu jakiś głupi dowcip...


To już raczej prawda :-)

Ktoś z Cenegi przy okazji newsa o XKG i mojego małego prztyczka w nos powiedział [miejsce zdarzenia: około końca czerwca/początku lipca], że potrzebują miesiąca, dwóch, na końcowe testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 17:15, jakubcjusz napisał:

Panie i Panowie: Szczena mi opadła!

A mi odpadły żeby :D.

Wreszcie wymienię punkty na nagrody. Jeszcze tylko 13 dni... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh powiedzieć że kapcie mi spadły to mało... nabawiłem sie takiej traumy że do końca życia nie wydobrzeje XD. Wreszcie te 1500 pktów na cos sie przyda... Mam tylko nadzieje że nie będzie numerów takich jak z rzeczami za wpln w sklepie gram - po 10 minutach to co ciekawe sie kończy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:15, heyboy napisał:

27 sierpnia. Wreszcie. Ciekawe czy uda mi się zgarnąć jakieś nagrody :D

Tak 1,5 roku temu też tak mówili :D Ale teraz trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 17:15, jakubcjusz napisał:

Panie i Panowie: Szczena mi opadła!

Nie napisali, którego roku. :P Nie no mam nadzieję, że teraz to już faktycznie prawda, bo jeśli 27 sierpnia Kompania Graczy nie wystartuje to przestanę już po prostu na nią czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze Kompania Graczy nie uruchomiona a już mi "wisi" słuchawki które obiecali mi 21 maja :D Mam nadzieje że pozostały sprzęt nie będzie sprawiał kłopotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:53, Evil Khan napisał:

> Panie i Panowie: Szczena mi opadła!
>
> http://www.cenega.pl/?ID=5662
>
> Mam nadzieję, że to nie znowu jakiś głupi dowcip...
O żesz Kuuurr...czak !!
Lecę po szampana, serpentyny i balony. Chciałbym bardzo by tym razem się udało :)


Czekaj, lecę z Tobą :P

A tak na poważnie: uff, wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to dwudziestego siódmego sierpnia zamawiam zestaw pięciu głośników Creative + subwoofer za 1035 punktów. :D
A znając Cenegę, dostanę to dopiero jako prezent Bożonarodzeniowy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie może być, firma C* wydała głos i mówi on o końcu świata ;).

Pożyjemy - zobaczymy, a póki co kilka niezarejestrowanych gier leży sobie u mnie spokojnie i jeść nie woła.

Z całej tej gamy wielkich i atrakcyjnych nagród mnie interesuje ta skromniejsza czyli dostęp do GOL na zasadach abonenckich przez tydzień, za każdą zarejestrowaną grę.

Ale to się dopiero 27 wszystko okaże ile zapewnień C* to czcze przechwałki były i co tak naprawdę mogą zaoferować. Moje zaufanie już stracili daaawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 18:41, Konrades napisał:

Tak 1,5 roku temu też tak mówili :D Ale teraz trzymam mocno kciuki


No ja też trzymam kciuki. Przydałoby się te punkty w końcu na coś wymienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... oni juz o Kompani Graczy, a ja sobie przypomniałem, że dalej nie dostałem od nich słuchawek. ^^
Mejle ni w ząb, kontakt z Nathem też. Jest tylko bezsensowny mejl od Cenegi, że słuchawki są w drodze już od 2 miesięcy, czy nawet dłużej. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal czekam na ten cholerny dodatek do tej cholernej Cywilizacji IV. Nadal nie podali na ich cholernej stronie, kiedy się on ukaże, do jasnej cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 01:31, Vojtas napisał:

A ja nadal czekam na ten cholerny dodatek do tej cholernej Cywilizacji IV. Nadal nie podali
na ich cholernej stronie, kiedy się on ukaże, do jasnej cholery!

Polska: 27 sierpnia 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować