Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2007 o 16:38, strajker napisał:

....

To faktycznie była by rewolucja ale niesądze by w najbliższym czasie nastąpiła. Szybciej by się to stało gdyby jakieś obce firmy weszły na nas rynek i zaczeła by się walka o klienta na dużą skale i wtedy każdy by się liczył z małym człowieczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dobijające jest podejście do polityki informacyjnej, dla mnie to jak z komuny, jeśli nie powiemy o czymś sami, czegoś nie potwierdzimy, albo nie przeprosimy za coś, to tak jakby tego nie było?! Fakt jest taki, że dokonując zakupu każdej z gier byłem informowany o tym, że już TERAZ otrzymuję różnorakie bonusy, a w rzeczywistości okazuje się, że nie dostaje tak naprawdę nic z atrakcji widniejących na pudełku, poza fajną grą oczywiście:) Ciągnie się to i ciągnie, pracownikom zabrania się podawania informacji o starcie klubu, nie mówiąc już braku oficjalnych informacji, które miały by uspokoić nastroje zawiedzionych i oszukanych klientów... którzy są na tyle wyrozumiali, że mimo nie bardzo uczciwego traktowania, nikt chyba jeszcze nie zgłosił się z tym do UOKiKu, albo chociaż IH, choć może to by w końcu coś dało...
Podobnie ze sprawą włamania na stronę, zamiast uspokoić ludzi oficjalną inf --> cisza, czyli co nic sie nie stało? dla mnie takie podejście, to najgorsze rozwiązanie jakie może być, bo znów klienci czują się traktowani nie uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:11, kordzio1 napisał:

nie zgłosił się z tym do UOKiKu, albo chociaż IH, choć może to by w końcu coś dało...

Zapewne nie zgłosił ale jakby ktoś to zrobił co by to dało?? A może wręcz przeciwnie może spowodowałoby to że jakąś informacjeby wystawili. Typu: Ze względu na odszkodowania nie uruchamiamy klubu :P To teoretycznie takowe mogłyby być ;) Ale z takim czymś to trzeba iść do Rzecznika Praw Konsumenta i się dowiedzieć. A jeszcze lepiej byłoby gdyby Cenega przełamała swoją nieśmiałość i sama info wystawiła. Jak nie chce u siebie (bo może ma problemy jakieś techniczne) to może CDP by zamieścił u siebie tą informacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:51, majoness napisał:

fajnie by było gdyby Cenega zrobiła nam prezent na wielkanoc i uruchomiła klub

Ciekawy jestem czy wyrobią się na Dzień Dziecka ;p Bo chyba Wielkanoc odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 13:20, Taschon napisał:

A ja, czy do Gwiazdki.
Zaraz ktoś palnie Sąd Ostateczny...

A ja obstawiam że na rocznicę zrobią 7 dzień i udają że nic się nie stało...
Klub miał już kilka razy wystartować a tu obsówa za obsówą. Wkur...zyć się można !
Mam dość tego czekania i niespełnionych obietnic. Jak ktoś chce się wybrać z Cenegą do sądu lub podać do rzecznika praw konsumentów w sprawie wprowadzania klientów w błąd mylnymi naklejkami to trzymam kciuki i życzę powodzenia. Może to nada tępa sprawie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:15, Evil Khan napisał:

> A ja, czy do Gwiazdki.
> Zaraz ktoś palnie Sąd Ostateczny...
A ja obstawiam że na rocznicę zrobią 7 dzień i udają że nic się nie stało...
Klub miał już kilka razy wystartować a tu obsówa za obsówą. Wkur...zyć się można !
Mam dość tego czekania i niespełnionych obietnic. Jak ktoś chce się wybrać z Cenegą do sądu
lub podać do rzecznika praw konsumentów w sprawie wprowadzania klientów w błąd mylnymi naklejkami
to trzymam kciuki i życzę powodzenia. Może to nada tępa sprawie !

Tępa to może być wiesz...podkowa:))
Wiesz co, tak samo chciałem napisać (i oczywiście w tym wypadku popieram twego posta).
Może rzeczywiście tak zrobią...:]]
To nawet prawdopodobne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:20, xbit71 napisał:

To nawet prawdopodobne:P

To mam lepszy pomysł wystosujmy do nich petycje i zbierzmy podpisy graczy :) Może pod napływem podpisów coś napiszą (" Prosimy nie pisać KGC ruszy kiedy ma ruszyć") - ale zawsze to lepsze niż nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:31, Konrades napisał:

> To nawet prawdopodobne:P
To mam lepszy pomysł wystosujmy do nich petycje i zbierzmy podpisy graczy :) Może pod napływem
podpisów coś napiszą (" Prosimy nie pisać KGC ruszy kiedy ma ruszyć") - ale zawsze to lepsze
niż nic :/

Może by ktoś zrobił stronkę na której była by petycja i licznik zebranych głosów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:15, Evil Khan napisał:

> A ja, czy do Gwiazdki.
> Zaraz ktoś palnie Sąd Ostateczny...
A ja obstawiam że na rocznicę zrobią 7 dzień i udają że nic się nie stało...
Klub miał już kilka razy wystartować a tu obsówa za obsówą. Wkur...zyć się można !
Mam dość tego czekania i niespełnionych obietnic. Jak ktoś chce się wybrać z Cenegą do sądu
lub podać do rzecznika praw konsumentów w sprawie wprowadzania klientów w błąd mylnymi naklejkami
to trzymam kciuki i życzę powodzenia. Może to nada tępa sprawie !

Ta i powiedzą, że tak naprawdę wszyskot jest w porządku, to w tamtym roku ktoś zrobił błąd w roku w dacie otwarcia i zamiast 7 wpisał 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:47, Evil Khan napisał:

> > To nawet prawdopodobne:P
> To mam lepszy pomysł wystosujmy do nich petycje i zbierzmy podpisy graczy :) Może pod
napływem
> podpisów coś napiszą (" Prosimy nie pisać KGC ruszy kiedy ma ruszyć") - ale zawsze to
lepsze
> niż nic :/
Może by ktoś zrobił stronkę na której była by petycja i licznik zebranych głosów ?

Napisałem, dziś dokończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> O proszę, znalazłem jeszcze jeden cytat forumowicza walczącego o prawa wszystkich graczy,
>> we wszystkich firmach, ale jakoś teraz zamilkł i nie krytykuje Cenegi z taką zażyłością jak krytykował CDP

Dnia 31.03.2007 o 17:11, Markus89 napisał:

No tak, doszukujcie się dalej spisków, krętactw itp. Jak dla mnie to możecie nawet mi rewizję
w domu zrobić i sprawdzić od jakiego dystrybutora mam więcej gier, a odpowiedź jest taka, że
od... CDP! Kilka lat temu gry kupowałem bardzo często, później przestałem, no i teraz nadrabiam
zaległości.


Dlaczego zmieniasz i rozmydlasz temat? Nikt przecież nie będzie Ci robił żadnej rewizji jakie posiadasz gry i której firmy! Wszyscy możemy mieć gry jakie nam się tylko podobają i nikomu nic do tego, zresztą kto miałby Ci robić tą rewizję? Ja?! Przecież jestem młodszy od Ciebie, co miałbym niby zrobić? Myślę, że chyba coś tam więcej narozrabiałeś, że tak się tą rewizją odgrażasz, nie mam zamiaru w to w ogóle wnikać, to co piszesz w ogóle mnie nie interesuje, bo nie jest na temat. Chodziło mi o to, że jesteś już pełnoletni i obrażasz dużo młodszych od siebie użytkowników gram.pl pod przykrywką, że chcesz wytknąć błędy CDP, w ten sposób się nie robi. Nawet u mnie w szkole są różni ludzie, często się sprzeczamy i siłujemy na słowa, ale obowiązuje pewien honor, że młodszym i dziewczentom nigdy się nie dokucza, to dziwne, że jesteś starszy ode mnie i nie masz żadnych podstaw w zachowaniu. Aby moje słowa nie były gołosłowne cytuję Twoje wypowiedzi do młodszych kolegów:

Marcilek ==> Przecież CD Projekt jest o wile lepszy od Cenegi !! Cenega przy CD Projekcie sie chowa !! Cenega nie ma żadnych szans !! Pozdro dla pracowników CD Projekt :D

Twoja odpowiedź:
Jak nie masz żadnych argumentów którymi mógłbyś poprzeć swoją wypowiedź to weź nie zabieraj głosu w tej sprawie - nie ośmieszysz siebie, a przy okazji nie będziesz tylko utwierdzał nas w tym, że na forum znajdują się fanboye CDP, wazeliniarze i inne tego typu osoby.
I tu znowu zachowałeś się jak rozjuszony lew, tym razem wobec młodszego i grzecznego użytkownika, który tylko wyraził swoją opinię, chyba miał do tego prawo. Nie musiałeś mu tak od razu jeździć.

skyler
Czemu ktoś ma się sprzeciwiać czemuś czego nie uważa za nie godne sprzeciwu?
Twoja odpowiedź:
zauważyłem, że lubisz się czepiać (wyjątkowo mnie) - może byś tak spróbował z prądem? :P
I co to za porada? To, że ktoś ma inną opinię to każesz mu się zabić?

Był jeszcze jeden użytkownik kapitan92, którego wyprowadziłeś z równowagi swoim czepialstwem i złośliwymi uwagami, nie twierdzę, brzydko cię nazwał, ale też nie zostałeś mu dłużny i nadrobiłeś mu z nawiązką, 14 letniemu chłopakowi pięknie, naprawdę możesz być dumny!

kapitan92 napisał
Nie no wiadomo ze Cenega jest gorsza i nie ma co porównywac do CDP... ja sobie teraz zamawiam nwn1+ wszystkie dodatki:D:D:D za 16 zeta:D opyla sie

Twoja odpowiedź:
Gratuluję. Tyle się tutaj nagadamy aby swoje słowa popierać argumentami, ale dalej pojawia się za przeproszeniem wazeliniarz i fanboy i OCZYWIŚCIE CDP jest lepsze - uważajcie tylko aby nie utknąć tam gdzie wchodzicie... Nie wiem może ty masz takie mniemanie o sobie i musisz się na kimś wyżyć... Trudno można to przeboleć - są różni ludzie - potrzebni są i głupcy więc uzupełniasz te braki. Jakbyś nie wiedział to napisałem ci wcześniej co myślę o takich dzieciakach jak ty - dzieci CDP - fanboye, wazeliniarze, bezmózgie knypki, które nie potrafią podać choć jednego argumentu. Brawo - społeczeństwo głupieje - i wcale nie ogłupiają gry, ale sprawne działania marketingowe.
To właśnie piszesz do młodszego kolegi, którego sam sprowokowałeś,tak się zajadle kłóciłeś ,aż chłopak dostał dożywotniego bana i już go nie ma między nami. Możesz być z tego dumny chociaż nie wiem czy jest z czego.


Napisałeś mi
Ty jesteś pantoflarzem, bo nie potrafisz się sprzeciwić temu co nie jest odpowiednie.

Cenega też popełniła błąd, nie naprawiła go do tej pory i też nie potrafisz się temu sprzeciwić, natomiast świetnie Ci szło w krytykowaniu CDP i obrażaniu młodszych forumowiczów, których opinia była na korzyść CDP.

>> Dziwnie on się zachowuje raz jak rozjuszony lew, a raz jak myszka pod miotłą, gdzie się podział jego duch walki o dobro graczy?!

Dnia 31.03.2007 o 17:11, Markus89 napisał:

Zwróć uwagę tylko na to, że porównujesz dwie jakże różne sprawy: olewanie klienta przez CDP
oraz włam na serwer Cenegi. Jak dla mnie pierwsza sprawa może dotknąć człowieka bardziej bo
to ludzie, którzy są "twarzami" firmy dają plamę, a w Cenedze zawinili webmasterzy no i sam
boss, który chyba sam nie odwiedza firmowej strony...


Tak, tylko tyle, że jak do tej pory nie przeprosili, a mija już drugi tydzień i tam też byli odpowiedzialni ludzie, którzy są twarzą firmy.

A szanowny Pan Boss, mógłby jakiegoś dyrektora lub kierownika do tego wyznaczyć, tylko po prostu wolą rozmydlić temat i nie przyznawać się do wielkiej wpadki, jakimś konkursikiem dzieciom oczka zamydlić i jakoś to tam będzie.

Dnia 31.03.2007 o 17:11, Markus89 napisał:

Duch walki? Kiedyś owszem był, no i może wewnątrz mnie pozostał, ale już mniejszy.

Mam nadzieję, że ten wewnętrzny duch walki nie pozostał tylko i wyłącznie na CDP i ich graczy.

>> Daje to wiele do myślenia...

Dnia 31.03.2007 o 17:11, Markus89 napisał:

Jakieś insynuacje?


To ty najlepiej o tym wiesz, ja mogę tylko wysnuć wnioski z tego co zaobserwowałem, ale ciesze się z jednego, że nareszcie masz normalnego avatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

Chodziło mi o to, że jesteś już pełnoletni i obrażasz dużo młodszych
od siebie użytkowników gram.pl pod przykrywką, że chcesz wytknąć błędy CDP, w ten sposób się
nie robi.


Obrażam? Hmm... Nazywanie kogoś idiotą czy debilem uznaję jako obrazę, ale określenie fanboy, czy wazeliniarz - świadczy o tym zachowanie takiego człowieka i jego ślepota.

Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

Nawet u mnie w szkole są różni ludzie, często się sprzeczamy i siłujemy na słowa,
ale obowiązuje pewien honor, że młodszym i dziewczentom nigdy się nie dokucza, to dziwne, że
jesteś starszy ode mnie i nie masz żadnych podstaw w zachowaniu.


Po pierwsze: co ma do tego wiek? Myślałem, że na tym forum wszyscy są równi. Poza tym co - mam pytać każdego o wiek? Guzik mnie on obchodzi.
Po drugie: uważasz się za człowieka bardziej wychowanego? To może nie należałoby osądzać ludzi jeśli się ich nie zna? Czepiasz się tego, że dosyć dosadnie przekazuję swoje myśli na tym forum, a sam wyjeżdżasz mi z tekstem, że brakuje mi dobrego wychowania. Jeśli kogoś chcesz już "naprostować" to zacznij od siebie.

Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

Marcilek ==> Przecież CD Projekt jest o wile lepszy od Cenegi !! Cenega przy CD Projekcie
sie chowa !! Cenega nie ma żadnych szans !! Pozdro dla pracowników CD Projekt :D

Twoja odpowiedź:

Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

Jak nie masz żadnych argumentów którymi mógłbyś poprzeć swoją wypowiedź to weź nie zabieraj
głosu w tej sprawie - nie ośmieszysz siebie, a przy okazji nie będziesz tylko utwierdzał nas
w tym, że na forum znajdują się fanboye CDP, wazeliniarze i inne tego typu osoby.

Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

I tu znowu zachowałeś się jak rozjuszony lew, tym razem wobec młodszego i grzecznego użytkownika,
który tylko wyraził swoją opinię, chyba miał do tego prawo. Nie musiałeś mu tak od razu jeździć.


Ten młodszy i grzeczny użytkownik zapomniał o jednej sprawie. O jakiej? o ARGUMENTACH!! Nie wiem czy tylko mi to przeszkadza, ale bez jakiegoś argumentu wypowiedź w tym temacie dla mnie nie ma żadnego sensu. Rozumiem jakby np. napisał, że CDP jest lepsze bo wydaje więcej RPG, ale takie krzyczenie, że CDP jest super, a Cenega beee jest moim zdaniem idiotyczne - i tak dalej narzekaj na mój brak wychowania, ale jakbyś mógł to zauważ, że argumentuję swoje wypowiedzi.

Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

skyler
Czemu ktoś ma się sprzeciwiać czemuś czego nie uważa za nie godne sprzeciwu?

Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

Twoja odpowiedź:
zauważyłem, że lubisz się czepiać (wyjątkowo mnie) - może byś tak spróbował z prądem? :P
I co to za porada? To, że ktoś ma inną opinię to każesz mu się zabić?


Jasne, może jeszcze instrukcje mam mu dać? Widzę, że wiele rzeczy bierzesz na poważnie, a jakoś ":P" umknęło Ci chyba całkowicie na końcu tego posta...
Otóż jakbyś wiedział to skyler uważał chyba, że odkrył Amerykę kiedy dowiedział się czym się zajmuję i dlatego zaczął nieco na mnie naskakiwać. Wszystko ok, tylko że ja się z tym nie kryję i nie jest to żadną tajemnicą. Pracuję jak każdy inny człowiek - mam się tego wstydzić?

Nie pamiętam tego co pisaliśmy wcześniej, ale wyjaśniam sprawę bo być może chodziło o akcję "RESISTANCE" - ona umarła, że tak powiem. Główni założyciele odeszli, a jeszcze tylko "niedobitki" (sorki za to określenie) starają się eksponować swoją postawę i poglądy. Kiedy brałem udział w tej akcji nikogo na siłę nie zmuszaliśmy do przystąpienia do niej, co więcej: przestaliśmy w niej uczestniczyć bo wiele osób tak naprawdę nie wiedziało o co nam w niej chodziło...

Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

Był jeszcze jeden użytkownik kapitan92, którego wyprowadziłeś z równowagi swoim czepialstwem
i złośliwymi uwagami, nie twierdzę, brzydko cię nazwał, ale też nie zostałeś mu dłużny i nadrobiłeś
mu z nawiązką, 14 letniemu chłopakowi pięknie, naprawdę możesz być dumny!

Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

kapitan92 napisał
Nie no wiadomo ze Cenega jest gorsza i nie ma co porównywac do CDP... ja sobie teraz zamawiam
nwn1+ wszystkie dodatki:D:D:D za 16 zeta:D opyla sie

Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

Twoja odpowiedź:
Jakbyś nie wiedział to napisałem ci wcześniej co myślę o takich dzieciakach jak ty
- dzieci CDP - fanboye, wazeliniarze, bezmózgie knypki, które nie potrafią podać choć jednego
argumentu. Brawo - społeczeństwo głupieje - i wcale nie ogłupiają gry, ale sprawne działania
marketingowe.

Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

To właśnie piszesz do młodszego kolegi, którego sam sprowokowałeś,tak się zajadle kłóciłeś
,aż chłopak dostał dożywotniego bana i już go nie ma między nami. Możesz być z tego dumny chociaż
nie wiem czy jest z czego.


Dumny nie jestem. Ani ze swojego zachowania, ani z tego, że dostał bana. Tutaj akurat poniosło mnie, no ale tego już nie odwrócę.

Dnia 06.04.2007 o 03:57, b.raff napisał:

Napisałeś mi
Ty jesteś pantoflarzem, bo nie potrafisz się sprzeciwić temu co nie jest odpowiednie.

Cenega też popełniła błąd, nie naprawiła go do tej pory i też nie potrafisz się temu sprzeciwić,
natomiast świetnie Ci szło w krytykowaniu CDP i obrażaniu młodszych forumowiczów, których opinia
była na korzyść CDP.


Otóż Cenega dała dużą plamę. Ponad rok już tworzą ten Klub Gracza i jakoś go skończyć nie mogą. Co prawda Cenega go nie tworzy, bo zleciła to jakiejś firmie (już conajmniej drugiej), ale to właśnie dystrybutor odpowiada za ten klub.
Nie mam natomiast nic Cenedze do zarzucenia odnośnie gier, czy obsługi klienta bo ta jest na wysokim poziomie. Cenega również dała kolejną plamę z przeprosinami za sytuację, która to się wydarzyła (włam na serwer). Pozostaje mieć nadzieję, że zarówno CDP jak i Cenega zlikwidują swoje słabe punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

b.raff i Markus89
Przepraszam, że się wtrącam do waszej dysputy ale pomyliliście tematy :] A dokładniej b.raff - tutaj debatujemy o tym kiedy klub ruszy, jak będzie wyglądał i najważniejsze czy wkońcu Cenega wystosuje list (obojętnie jaki - byle był związany z KGC) :]
Skrytobójca napisałeś już petycje w sprawie KGC?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Petycja w sprawie startu Klubu Gracza?
No już chyba zbiórka przed siedzibą Cenegi z jakimś transparentem miałaby większą szanse na sukces.
Po co pisać petycje skoro Klub i tak ruszy? Ruszy, ponieważ gdyby nie ruszył byłby to marketingowy samobój.
A petycja, terminu jego startu raczej nie zmieni.
Swoją drogą ciekawe co zobaczymy najpierw start Klubu Gracza, czy premiere Wiedźmina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 15:38, scooby01 napisał:

Swoją drogą ciekawe co zobaczymy najpierw start Klubu Gracza, czy premiere Wiedźmina :/

Może pojawią się jednocześnie ;]
A tak a propos czytałem newsa na stronce Cenegi że 18 maja Klasyka obchodzi 1 roczek więc następną datą typuje 18 maja do 3 razy sztuka :P (2 miałem pudła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować